8. detsember, 2008.

Alan Watt "Cutting Through The Matrix" RBN

raadiosaate transkript

Poeemi Copyright Alan Watt 8. Dets, 2008:

Sa hakkad armastama suurt venda

 

„Hoia kinni tervest mõistusest, äkilistest asjust,

Juhtides Globaalse Sovieticuse mõistust,

Kui kõiki arvamusi korrutatakse papagoi moodi,

Mida masinlikult räägib kollektiiv,

Mis on täna õige, on homme vale.,

Kohane või sure, piina ja kurbusesse,

Vanamõtlemine on OUT, uusmõtlemine IN,

Kõik, kes erinevad, elavad patus,

Arvamused farss-venitatud, välja lastud kõrgelt,

Mida peab tsiteerima, kui jumalasõna, Armastuse ministeeriumist,

Kaksisoim on IN, kõik muu ajab segadusse, kui,

Sa lükkad tagasi moraalse relativismi, liigu edasi, ole kõikehõlmav,

Selles globaalses ühiskonnas, miski pole õige, miski pole vale,

Kuid taevas aidaku sind, kui sa ei laula nende laulu.”

 

Poeemi ja dialoogi autoriõigused kuuluvad AlanWatt’ile, 8. dets 2008 (väljaarvatud muusika, tsiteeringud ja kuulajate kommentaarid)

 

© Alan Watt Dec. 8, 2008

cuttingthroughthematrix.com

cuttingthroughthematrix.net  ,   .org  ,   .us  ,   .ca
alanwattcuttingthroughthematrix.ca

cuttingthrough.jenkness.com
cuttingthroughthematrix.ethrx.com

alanwattsentientsentinel.eu (erinevates euroopa keeltes)

 

Bruce Springsteen „Vaikuse kood” (Code Of Silence)

Seal on vaikuse kood, millest mei ei julge rääkida,

Seal on müür meie vahel ja jõgi nii sügav,

Ja me jätkame teesklemist, et midagi pole valesti,

Aga seal on vaikuse kood ja see ei saa nõnda jätkuda.

 

Tere rahvas, ma olen Alan Watt ja see on Lõigates Läbi Maatriksi kaheksandal detsembril, 2008. Uued kuulajad vaadaku www.cuttingthroughthematrix.com kodulehele, seal on, ma arvan, üle 600 tunni vestlusi, millest olen rääkinud minevikus, mida te saate alla laadida ja kuulata oma lõbuks. Ma üritan teile anda lühikesi lõike reaalsusest – mitte sellest, mis on teile projitseeritud – vaid sellest, mis tõesti juhib sinu elu, ja, enamik sinu mõtetest ja isegi sinu ambitsioonidest, annavad sinu karjäärid, annavad sulle su hobid, nad annavad sulle suuna ja  see on tegelikult juhitud inimeste poolt, kes ütlevad, et nad on „mehed visiooniga”. See on termin, mida nad kasutavad, ikka ja jälle uuesti. Samuti: vaadake www.alanwattsentientsentinel.eu lehele, kus nende juttude transkripte alla laadida ja trükkida neid ja jagada oma sõpradele, need on erinevates Euroopa keeltes.

Neile, kes kuulavad: teie hoiate mind tegutsemas, saade on tõesti toodud teile teie poolt. Teie toetate mind oma annetustega ja ostes raamatuid ja plaate, mis on mul müügis, ja, uskuge mind, see see osutub tõesti vajalikuks, sest nagu me teame, on dollar kukkumas, vähemalt tema ostujõud käesolevaga; sellel pole midagi tegemist sellega, mida meedia sulle ütleb. Nad ei tee tipus vigu, seda ei saa juhtuma, eriti kui nad kirjutavad sellest palju-palju aastaid varem, isegi enne minu sündi, öeldes meile, et nad toovad uue majandussüsteemi, me peaksime elama sellel perioodil ja me oleme Hea Uue Ilma stsenaariumi lävel. See on kõikjal meie ümber, see on avatud, kui me isegi vaevuksime lugema tavameediat. Kuigi, see ei tule välja iseenesest, seda orkestreeritakse käeolevaga, praegusel hetkel. Teate, millal iganes sa tuled välja luurega, need on uudised, see tähendab tõelised uudised ja selleks kasutatakse sageli, kogudes uudiseid ja andes sulle taustaloo teemade kohta, täites seda, mida meedia ei ütle. Meedia töö on panna sind mõtlema, et kõik juhtub niiöelda iseenesest, tahate või ei taha, ja valitsused lihtsalt asuvad tegutsema ja teevad kokkuleppeid, jne, ja tegelevad suurte kriisidega.

Ma täidan kõik lüngad, mida meedia sulle ei ütle ja ma tegin seda loomulikult oma Kaduva mehega (Disappearing Male), fakt, et me oleme kõik Läänes steriliseeritud, oleme olnud 50 aastat. Ma osutasin, et selleks kasutatakse aerosoolide pritsimist. Ma andsin teile tsitaate inimestelt nagu Bertrand Russell, nagu Charles Gaulton Darwin ja teised, kes on rääkinud selle vajalikkusest, peamiselt naisestades mehi, sest nemad olid peamine takistus sellele Heale Uuele Ilmale, mis oli kõik plaanitud, see armas õitsev periood, mida me läbi teeme. Ja feminiseerides mehi, neilt võimu ära võttes, isegi naistelt, et naine ei tunneks enese vastu vähimatki austust, seetõttu naine ei järgneks mehele, siis saab valitsus meest ja naist juhtida. Hitler ütles sama asja; ta ütles:

„Kõik propaganda peab olema suunatud naisele, minnes abikaasast mööda ja üle pea. Naine tuleb meie juurde turvalisuse ja kaitse järgi, kui me lubame mehele, et lapsed järgnevad emale ja mees peab järgnema lastele.”

Seda ta ütles ja seda ta tema ajal tsiteeris, sest nad on kasutanud seda Nero aegadel. Seda on ammu öeldud, ammu enne Hitlerit ja nad ei muuda kunagi tehnikaid, mis töötavad nii hästi. Kui 11 september toimus 2001 aastal, on nad olnud hoos, absoluutses hoos, lüües lahti ekstravagantse vallutusretke  sellesse Heade Uuede Ilma ja pöörata meie elud täiesti pahupidi. Ma lähen selle ajaloo sisse, et näidata teile, kuidas see kõik kokku sobitub, see ei ole kokkusattumus, peale pausi.

PAUS

Tere rahvas, olen Alan Watt ja me oleme tagasi, Lõigates Läbi Maatriksi. Ma tavaliselt ei valmista oma saateid ette, mulle meeldib asjadest lähtuda, mõni minut enne, võibolla pool tundi enne, ja tuua välja mõningaid asjakohaseid artikleid, panna neid üles, rääkida neist. Ma toon mõned neist välja ja ma leian eneses, et see toob välja terve ahelreaktsiooni, sest asjad järgevad nagu doominokivid, kui sa lähed läbi oma mälu ja ma mõtlesin sellele, kui 11 september juhtus ja ma olin saates, arvan, öösel 2001 ja ütlesin saatejuhule:

„Kõige raskem asi, kui me läheme läbi järgnevate muutuste, on säilitada oma terve mõistus”

See on hetkel eriti tõene, sest me liigume kiirenedes, läbi poliitilise korrektsuse, selle hullumeelse perioodi. Hullumeelse perioodi, mis oli peenhäälestetud ja testitud Nõukogude bloki riikides, ja põhjus, miks seda siin testiti, et seda praegu Läänes kasutada, selleks kasutati dialektikat, et seda tulevikus kokku sulandada. Sul on alguses alati tees, antitees ja süntees lõpuks ja kaks vastakat jõudu ühinevad. Kuidas sa kontrollid loodust, vanade müsteeriumireligioonide kohaselt, on uurides loodust, aastaaegu, vastandeid, ja kui sa aru saad, kuidas vastandid lõpuks kohtuvad ja hakkavad koos töötama, näiteks siis, kui aastaaeg vaheldub teisega. Seal on vahepealne periood, kus nad on mõlemad; on osa talvest, osa kevades, kevadel osa suvest ja nii edasi. Nad sõnastavad keeles seda looduse terminoloogiat. Mida nad mõtlesid, oli: sa saad tegelikult planeerida midagi, mis on sinule tulemus, kuid kuidas sa mängus avalööki teed? Sa pead panema midagi sellist välja, mis põhjustab opositsiooni, sa valid alati vastandava süsteemi või üritad tutvustada seda vastandava seisukohana ja rahastada seda, et sellest saaks legitiimne ja võimu omav, ja siis olemasolev status quo läheb selle vastu ja siis tulevad kõik läbirääkimised ja neljasilmavestlused ja siis on sul kokkulepped saavutatud. Kokkulepe, pidage meeles, on kompromiss; sa ei saa sellistel põhimõtetel kompromissi teha, sest kui sa seda teed, sa liigud tagasisuunas. Stalin ütles seda samuti:

"Kolm sammu edasi, kaks sammu tagasi"

Nõnda nad mängivad seda mängu. Seni, kuni nad saavad seda ühte sammu edasi teha, hoiavad nad sellest kinni, ja järgmine kokkulepe on järgmine samm edasi, mitte kolm, vaid üks, sest ta astub tagasi kaks korda ja oponendid ei saa aru, et nad on kaotanud.

Kes rahastas Nõukogude Liidu eksisteerima? Leiame, et seda tegid Lääne pankurid aga mitte üksinda. Neid toetas valitsev riigiaparaat - vana riigikorraldus, mis valitses Euroopat ja Ameerika Ühendriike. Neid rahastati lõpuni, rahastati nende toiduga, läbi kogu külma sõja, kuni Berliini müür ootamatult kokku varises, umbes sellel ajal, kui Lenin ütles, et see juhtub. Ta ei öelnud "müür", ta ütles, et lõpuks diktatuur hajub minema ja kommunism ei ole enam kommunism, ta on kommertsi sulandumine sotsialismi. See on täpselt, see, mis meil on, Kolmas Tee. Nii nad seda kutsusid, Kolmas Tee. Nende jaoks, kes tõesti mäletavad, mida kommunism
tähendab, või tundus tähendavat, ja kes uurisid neid ja nende tehnikaid, seda kõike kasutatakse tänapäeval, läbi ajutrustide ja ajutrustide poolt, läbi tohutute fondide, uskumatute võrgustikudega üle planeedi, kuni ÜRO'ni välja, ja tänapäeval on nad kõik ÜRO kattevarju all.

Kes oleks arvanud, et konkreetne – ja miks mitte kõik vähemused – oleks oma suure sõna kaasa öelda. Miks nende teatud harud? Mitte ainult sõna kaasa öelda, vaid nende elustiili reklaamitud suure rahaga üle kogu kultuuritloomeööstuse näiteks, miks see on nii? Seda on kerge näha, sest kõik mis on selle vastu, mida nimetati „vanaks peresüsteemiks”, pidi hävitatama. Sellepärast, see on põhjus, mitte sellepärast, et need tipus hooliksid sellest konkreetsest vähemusest. Seal on palju kasulikke idioote, kes aitavad tuua sisse süsteemi, millest nad isegi aru ei saa. See tehnika oli mainitud Albert Pike poolt ja Mazzini, kelle ta koolitas. Ta kutsus neid nihilistideks ja ateistideks, nad rääksid maailmarevolutsioonist ja kuidas nad kasutaksid nihiliste ja ateiste. Nihilistlikud inimesed on need, kes läbi nende enda käitumise, oleksid destruktiivsed, isegi enda suhtes, aga nad kasutaksid neid kui esirühmasid, ja seda on tehtud. George Orwelli „1984” ta läheb kogu selle maailma poliitkorrektsuse sisse, kus, kui kultuur tormiliselt muutub, vastavalt kõrgeltjuhitud diktaadile, kõik peavad järsku kuuletuma ja korrutama poliitiliselt korrektseid fraase ja teminoloogiat, mis võib olla 180 kraadi eilsest poliitilisest korrektsusest. Te peate kõik teesklema, et te ei mäleta mitte midagi sellest, mis oli enne. See on kõik meile täna peale surutud, kõik need tehnikad on meile täna peale surutud.

Meenutage, et Russell, kõneldes omaenda eliidi nimel ja ta oli, arvan, üks kolmest lordist oma sugupuust, (ja palju teisi nimesid enne teda) rääkis vajadusest, millest tema mõtles ja teised mõtlesid, et lapsed tuleb võtta vanematelt ära, ühe generatsiooni jaoks, nii, et nad ei nakatuks oma vanemate mõtetest ja moraalist ja arvamustest ja uskumistest. Kuni ta proovis tema enda eksperimentaalkoole ja siis ta avastas  et läbi teadusliku indoktrinatsiooni lasteaiast saadik, võta need väga noorelt, nad saaksid sellest probleemist üle, sest nad õpetaksid tegelikult lapsi ignoreerima oma vanemaid, kui nad tulevad öösel koju tagasi. See oli paremini majanduslikult teostatav, et lapsed vähemalt maksavad oma laste üleskasvamise eest, aga nende mõistused kuuluvad riigile. Russell ise, see lord, üks paljudest, saadeti üle mere eel-kommunistlikku Hiinasse, õpetamaks ülikoolides kommunismi printsiipe. Ta kirjutas sellest tema enda mälestustes. Niisiis, siin on meil eliit, see valitsev süsteem, mis arenes vanadest normannidest, kes tulid Euroopasse ja Britanniasse, tuues uue süsteemi, mis tundus olevat selle äärmine vastand, tegelikult oli seda kujutatud rahvale, kui kapitalismi ja briti süsteemi vaenlast. Kanada tavatses kuni päris viimaste aegadeni võistelda Ühendriikidega, et näha, kes saavad sõlmida parimad äritehingud vilja müümiseks Venemaale, kes ei saa lubada ennast toita. Me elame süsteemis, kus toit on relv: me näljutame iraaklasi kuni nad on põlvili, kahe Lahesõja käigus, me tapame miljoneid läbi näljutamise ja embargode, ÜRO juhiste kohaselt. Me teeme seda samuti paljude teiste maadega; aga nemad ei teinud seda, ei, nemad hoolitsesid selle nimel, et Nõukogude süsteem saaks toidetud, miks? Miks sa teeksid seda, kui see on su peamine vastane? Propaganda hakkas  ilmselt hävitama  olemasolevat Lääneriikide süsteemi ja valitsuskorda. Miks sa toidaksid oma vaenlast?

Siis on meil Norman Dodd’i arupärimine, Reece’i komisjoni poolt, millele öeldi fondide juhtide poolt, Ühendriikides (meenutagem, et Dodd saadeti Senatist uurimaks neid fonde), talle öeldi, et nende funktsioon on tuua ja segada nõukogude süsteem sujuvalt Lääne omasse, ja see järelpärimine toimus kaugetel viiekümnedatel.

Seetõttu, kõik, mis toimub, laias plaanis, on nõnda planeeritud, see on sedamoodi täielikult planeeritud. Mul on siin üks kiri, mis on saadetud kellegi poolt, Kanadast, ta elas ja oli üles kasvanud nõukogude süsteemis, karmi liini nõukogude süsteemis ja ta ütles:

Ma lugesin teie jutu käsikirja 28. jaanuarist, 2008. See on hirmus, kuidas nad peaaegu avalikult ütlesid välja meile kommunismi plaani. „Homme on kogu maailm internatsionaalne”

Need on nende loosungid ja nii edasi:

„Inimene vallutab looduse”; „Teaduslik sotsialism”; „Areneb uus, sotsialistlik inimene”

Ja see on tõsi, on raamat, nagu Hammas masinavärgis. Nii vist seda kutsuti, Nõukogude Liidus ilmunud, see on samuti siin avaldatud, kus autorid ütlesid, et saab olema homo sovieticus, nagu nad kutsusid, tegelast, keda nad kavatsesid luua. Sest nad usuvad darvinismi ja et inimene on loom ja et – sõna otseses mõttes – sa saad treenida teda uskuma ja tegutsema ja käituma nii, nagu vaid soovid, teaduslike tehnikate abiga. Näed, sama moodi nagu Russell. See ütleb:

Tuul toob uue maailma idast, vabadus on arusaamine, et peab kuuletuma

Otsekui Orwelli sulest, kas pole?

Vabadus on arusaamine, et peab kuuletuma. Perekond ja riik surevad niikuinii välja, vaba seks, lapsed võetakse riigi hoolitseda. Dialektiline materialism, vastandite võitlus, nad rääkisid sellest koolides, selles maalinnakeses, kus ma käisin põhikoolis.

Ja siin me oleme, see surutakse meile alla otse kurku, mitte ainult fondide poolt, nemad on tegelenud sellega kaua-kaua-kaua aega, läbi nende kõikide mittetulundusühingute; aga valitsuste poolt, praegu avalikult, kõik läbi lepingute, mille nad allkirjastavad ÜRO’s. Me sõidame kõik ameerika raudteel ja ma räägin sellest veel, kui tulen tagasi peale pausi.

PAUS

Tere rahvas, olen Alan Watt ja Lõikame Läbi Maatriksi, üritades kokku sõlmida lahtisi otsi ja neid on nii palju, sest meedia töö on mitte öelda sulle, mis on tõesti millegi taga, vaid selle asemel panna sind liikuma teise suunda, paljastades osake tõest. Nagu ma rääkisin juba varem Kaduvast mehest, nad tulevad praegu välja ja ma imestasin, miks see informatsioon, mida mina ja teised inimesed on pajatanud aastaid, teades östrogeenidest, kunstlikest östrogeenidest, mis on toidus, isegi sünni-eelsetel aegadel, rünnates meest, millest nad on viiekümnedatest teadlikud, miks tulla sellega välja praegu ja see üles tunnistada? Noh, nad tulevad praegu välja ja ütlevad: „noh, kõik see saastamine põhjustab seda”, aga miks see praegune saastamine ja kuidas seda lubati panna toidu sisse. Sama lugu melamiiniga. Uurige melamiini, hirmus asi, mis tappis Hiina lapsi, pannes seda piimatoodetesse ja sama asja on leitud ka Läänes ja vabandus on, et FDA (föderaalne ravimiamet) kiitis selle heaks. Plastikmass, seda see on, pandud toidu sisse, sest see annab beebitoidule massi. Selle asemel, et panna häid toitaineid jne, paneme aga seda plastiksodi, mis käitub östrogeenina. Põhjus, miks nad seda tegid – ja sedamoodi nad kõik tipus välja kauplevad – on läbi teaduse, sest läbi teaduse võid sa välja kaubelda mida iganes. Nemad ütlesid melamiin, see on jääkprodukt tegelikult, on valgulaadse ehitusega, seega me liigitame selle proteiini alla. Melamiin on see, mis on teie köögilaual, neile, kes soovivad teada.

Meedia asi pole anda teile põhjuseid ja nagu ma ütlesin, ma olen käinud läbi põhjuste, kui nad rääksid, kuidas nad feminiseerivad mehi ja tegelikult ründavad hormoone rohujuure tasemel, sõna otseses mõttes. Nad teevad seda rünnates meest üsas, läbi make-up’i (kosmeetika); sest meigis on kõik need kunstlikud östrogeenid. See põhjustab kõiksugu probleeme genitaalide kasvus; see kängutab genitaalide arengut, tegelikult. Füüsilised defektid, suures enamikus noortel meestel on silmnähtavad ja nad teadsid seda, enne kui nad panid seda toidu sisse. Seda ei puhunud koos mingi suitsuga toidu sisse, see pandi toidu sisse, niisiis laseme nende argumendid veega alla.Tõendusmaterjal on olemas ja ma olen sellest varem rääkinud.

Minnes tagasi nõukogude süsteemi, kui ÜRO’l, nagu ütlesin, polnud mingeid probleeme panna embargosid igale riigile, mille sihtmärgiks need olid, ja näljutada nad surnuks. Ei mingeid probleeme, kui ÜRO suursaadik Ühendriikides või oli see Ühendriikide suursaadik ÜRO juures, Madeleine Albright – kelle vanaisa asutas muide Rohelise Partei ja oli tippmees kommunistlikus süsteemis – kui temalt küsiti, kas tema arust polnud pisut drastiline tappa nii palju inimesi ja lapsi ja naisi Iraagis läbi embargo ja ta ütles „mitte põrmugi”. Ma arvan, et sellel ajal oli see umbes pool miljonit ja see polnud tema jaoks midagi. Ja sellest ajast on veel miljoneid surnud. Sest nad lihtsalt ei näljutanud neid, kui nad läksid Teise Lahesõja sisse, nad lömastasid otseselt terve infrastruktuuri, mis tähendab sinu võimet ammutada vett maapõuest, kõik sinu kaevud, kõik sinu väiksed tehased, jne, nad lasid isegi õhku lastetoidu vabrikud, kindlustades väikelaste massilise suremuse ja nad pidasid peenikest naeru kaamerate ees, kui nad ütlesid „jah, me arvasime tõesti, et see on keemiatehas”, see oli üleilmselt tuntud väike koht, kus tehti toidusegusid. ÜRO jäi siis skandaali alla, sest ÜRO juht sellel ajal, tema poeg tegi nafta-toidu-eest letialuseid tehinguid. Loomulikult, boss ei teadnud, ta ütles, tema issi ei teadnud. Absoluutsed pätid ja kriminaalid, see on lihtsalt hämmastav.

Toit, miks sa toitad oma vaenlasi (kui nad ikka on vaenlased)? Miks me läksime läbi kogu külma sõja ja lasksime lastel harjutada laua alla sööstmist, et kaitsta end tuumaplahvatuse eest. – Et kindlustada seda, et nad tunneksid hirmu ja see Külm Sõda oleks tõeline. Siis sa leiad, et Bertrand Russell oli 100 Komitee esimees, see on temast kirjutatud eluloos. Mis see oli? See oli sõjavastaste liikumiste radikaalne tiib. Vaata, nad juhivad alati kahte süsteemi: üks, mis läheb kaamerate ette, kui poliitiline organ, mis demonstreerib, teeb päris rahulikke rongkäike, aga seal on neil radikaalne tiib, mis teeb kõik räpase töö. Nii nad alati töötavad, ja siin on Bertrand Russell. Lord Bertrand Russell, kes oli liige – ja nüüd on see avalikustatud – oli MI6 liige. Juhtimas sõjavastast masinavärki, mis? Vaat, mingit Külma Sõda polnudki, see oli kõik täielik farss, täielik farss. Terve nõukogude süsteem oli üles seatud sulandamaks tosinaid väikseid riike, oma erinevate kultuuridega, keeltega ja toimesüsteemidega; religioonidega ja kõige muuga, kõige kiirema, lühema võimaliku ajaga, standardiseerides nad kõik ühte süsteemi, jõu abil. Ja siis õpetama sama asja, läbi koolide, ühe põlvkonna jaoks, kuni kõik oli kindlalt paigas. Sama tehnika, mida UNESCO kasutab praegu; nemad on esimesena paigas, nemad alustavad esimese põlvkonna laste loomist, väidetavalt vaenlase maades, kes saavad olema „demokraatlikud”. See demokraatlik elastne süsteem, milles me elame, on pidevalt täiendatud asjadega, millest sa võid rääkida ja millest sa ei või rääkida ja asjadega mida sa võid teha ja nii edasi. See on kõik või mitte midagi selles süsteemis, sa usud seda kõike, neelad kõik alla, või üldse mitte midagi, sa ei saa jääda eriarvamuse juurde, kui sa soovid ühineda. Peale pausi jätkan.

PAUS

Tere rahvas, olen Alan Watt ja Lõikame Läbi Maatriksi, sidudes kokku mõningaid lahtisi otsi, andes sulle tõelise ja suure pildi sellest, mis tegelikult toimub ja on toimunud ammu läbi kogu sinu elu ja enne kui sina sündisid ja samuti enne su vanemate sündi.

Toit on võim. Toit on alati olnud võim, sul võib olla kogu maailma raha aga kui sa ei saa toitu, sa sured. Põhivajadused: toit, vesi, peavari, soojus,  ja nii edasi. Kõik need asjad on sinult ära võetud või õigused neile, õigus eraomandile kaob kiirelt. Nad on hävitanud kohalikke talupidamisi aastaid ja aastaid, tipust alla, valitsuse poolt. Naftakompaniid, kokkumängus valitsusega omavad kontrolli sinu õlikütte üle või maagaasi ja nii edasi. Uskuge mind, toit ja vesi on samuti äravõtmisel, sul ei saa olla enam eraõigusi vee üle. Ühinenud Rahvaste Organisatsioon on selle üle peremees. Siin on avaldus kellegi poolt Maailma Toiduprogrammi (World Food Programme) tipus, ÜRO juures.

„Maailma Toiduprogrammi juures me oleme aru saanud, kui oluline tööriist võib olla toiduabi käitumise muutmisel. Nii paljudes vaesetes maades toit on raha, toit on võim. Jah, see on altkäemaks ja me ei vabanda selle eest.“

See oli Catherine Bertini, Maailma Toiduprogrammi tegevdirektor. Siin on veel üks, kellegilt Rohelisest Parteist Saksamaal:

„Meie, Rohelisest Liikumisest.“

Mäletate, ma mainisin enne, ma ütlesin, et miss Albright, ma arvan, et see oli tema isa või vanaisa oli üks, kes pandi asutama Rohelist Parteid. Kuidas sa saad rohelise värvi? Ma lasen teil selle üle mõelda. See ütleb:

„Meie, Rohelisest Liikumisest pürgime kultuurimudelisse, kus metsa tapmine ostutub veel põlastusväärsemaks ja kriminaalsemaks, kui oma kuueaastase lapse müümine Aasia bordellidesse.“

See oli Carol Amery, Saksamaa roheline. Nüüd tagasipõige Maurice Strongi juurde – kes on Rockefelleri esindusmees ja samuti ÜRO tipust ja paljudest-paljudest harudest, ta on palju „mütse“ – ja kes tõi esile resolutsiooni Jätkusuutlikust Arengust ja avaldas, et kõik need teised puud ja taimed ja nii edasi, põõsad, isegi viirustele antakse õigused. See kõlab rahva enamusele absoluutselt napakalt, sellepärast ma räägin sellest, kui sa selleni jõuad, sa arvad, et sa lähed hulluks, sa peaksid oma kainest mõistusest kinni hoidma, tehes omale selgeks, mis on tulekul, et see sind ei shokeeriks. Ta tegi Rio tippkohtumise (Rio Earth Summit, 1992 - tõlk) ja kõik täiendused sellest alates, sellest nimetatud kohtumisest. Iga maa on selle oma seadustesse kirjutanud. Enamik neist asjust isegi ei lähe läbi parlamentide ja kongresside; nad on lihtsalt seadustatud, iga maa poolt, kes neile „kokkulepetele“ alla kirjutavad, nagu neid kutsutakse. See artikkel on sellega seotud ja see on  News Corporation’i poolt, läbi Weekly Standard’i ja kuupäev on sellel 05/12/2008, trükk 013, number 33

Asparaaguse vaikne karje

Valmistuge „taimeõigusteks“, autor Wesley J. Smith. See ütleb:

Te lihtsalt tundsite, et see on tulekul: Sveitsi valitsuse palvel, eetikapaneel on kaalutlenud taimede „väärikusest“ ja on avaldanud arvamust, et floora meelevaldne tapmine on moraalselt vale. See ei ole pettus. Konseptsioon, mida võiks nimetada „taimede õigusest“, on tõsiselt arutusel. Mõned aastad tagasi lasi Shveits lisada oma rahvuslikku põhiseadusesse klausli, mis näeb ette „loomise väärikuse arvesse võtmist, kui käsitletakse loomi, taimi ja teisi organisme“. Keegi ei teadnud täpselt, mida see tähendab, niisiis ma küsisin Shveitsi Föderaalsest Mitte-Inimbiotehnoloogia Eetikakomiteest, et selgusele jõuda. Järgnev raport „Elusolendite väärikusest, taimi silmas pidades,“ on piisav, et teie aju lühisesse ajada. „Selge enamus“ paneelist võttis omaks, mida kutsutakse „bio-tsentriliseks“ moraalseks vaateks, mis tähendab seda, et „elusorganismidesse peaks suhtuma moraalselt nende endi huvides, sest nad on elavad“. Seega, paneel määratles, et me ei saa väita „absoluutset omandust“ taimede üle ja, veel enam, et „individuaalsed taimed omavad kaasasündinud väärtust“. See tähendab, et „me ei saa kasutada lihtsalt, nagu me tahame, isegi, kui taimede kogukond ei ole ohus või kui meie teod ei ohusta liiki või kui me ei käitu meelevaldselt“.

Siis ta pakub illustratsiooni, kus farmer teadmatult raiub pead maha mõnedel metslilledel oma vikatiga, ja neil oli tegelikult vaidlus selle õigestest ja valedest pooltest. See läheb samuti organismi õigustesse toiduahela palju-palju alamalt astmelt ja bakterite valdustesse ja nii edasi ja nii edasi. Kust te arvate see kõik tuleb? Minge tagasi Rio tippkohtumisse, kus hr Maurice Strong ütles kellelegi, kes oli seal – ja mul on lint selle kohta – kui ta küsis, kuidas on inimõigustega ja hr Strong ütles:

„Te unistate selle kõige lõpus, et teil on samad samad õigused, mis puul“

See pole nali, see pole üldse nali. See on osa selles hullusest, mille sisse pead sa oma mõistuse väänama; kuid alati hoidke kinni sellest, mida te tõesti teate, nagu Winston tegi 1984’s ja teada, mida nad tahavad kuulda ja teada sellest, kas sa veel mõtled. Hoidke need kogu aja lahus, kui te tahate kinni hoida oma tervest mõistusest, sest nad jälitavad seda, põhjalikult.

Nüüd me lähme Johni’i juurde, Ohiost, kas te olete liinil, John?

John: Tere Alan.

Alan: Tere.

John: Ma mõtlesin, mida te, - noh, ma kuulsin, et te ei tahaks Ameerikasse kinni jääda, kui see vanasõnade värk näkku paiskub, ja ma murdsin pead, kas te näete mõnda tõelist vastupanu tekkimas, näiteks Lõuna-Ameerikas, koos Chavez’iga Venetsueelas, või see on järjekordne Castro moodi suur kutse?

Alan: Te peate aru saama, et ulatus, millest me räägime, on selle planeedi suurune organisatsioon, kes juhib maailma tegelikult. Neil on iga maa, nad võivad sõna otseses mõttes iga maa tuua täielikult põlvili, kui nad vaid soovivad. Näiteks seal on Iirimaa; Iirimaa keeldus minemast kaasa selle konkreetse EU lepinguga loobumast palju suuremast osast tema iseseisvusest ja nii edasi, ja Iirimaa, peale seda majanduslikku krahhi, sai tõesti kõva kolaka, Ameerika pangad kolisid sisse. Kuigi nende peamine käesirutus oli farmiühistud, farmikogukonnad said tõesti suurima katastroofi osaliseks, just hljuti ja suurim lihaproduktide tagasitõmme ajaloos. Tuhanded tonnid seda kraami, üle kogu maailma, see viib nad pankrotti.

Sa ei saa minna maailmasüsteemi vastu; sest süsteem on nende oma; ja, ettekäändeks annavad nad teile: toit võis olla reostatud, see pole farmerite süü, vaid graanulid, mida neile müüdi loomasöödaks võisid olla reostatud selle konkreetse tootega. Seetõttu nad saavad teid nii või teisiti, ja teevad seda selja tagant. Mitte keegi, tegelikult, kui teiega aus olla, ei suuda vastu seista sellele totalitaarsele maailmasüsteemile. See on liiga võimas, kui asi majandust puudutab. Kogu maailma meedia kuulub neile. Nende omad on luureagentuurid, nad on kõik kokku sulandatud ja see peatuks ainult siis, kui indiviidid ise lõpetaksid kuuletumast just praegu iga naeruväärse seadusega, mis on alla sadamas.

John: Niisiis, ükskõik, kus sa ka pole, pead võtma ise täie vastutuse oma enda paratamatuste suhtes. On see siis Lõuna-Ameerika või Põhja-Ameerika või kus iganes?

Alan: Te peate. Ladina-Ameerika: vaadake neid sõdu, mida nad on pidanud Ladina-Ameerikas, vaiksed sõjad, alates El Salvadorist ja kõik teised maad, nad on seal oma eriüksustega aastaid olnud.

John: Oh, nad olid Nikaraaguas kahekümnedatel, inimesed isegi ei tea seda.

Alan: Ja isegi enne seda. Isegi enne seda, teate, nad läksid kõikidesse neisse erinevatesse riikidesse. Ma mõtlen, kuulge nüüd, Castro isegi Kuubas.

John: See oli vast nali.

Alan: Ta pandi sinna CIA poolt, kes siis väitis, et neil polnud õrna aimugi, et ta oli kommunist! Täielik nali.

John: Jah – lausa naerma ajab.

Alan: See oli nali. Bronfman’id, kes maksid kinni oma tee parlamenti ja USA kongressi, et ajada oma salaviinaäri läbi keeluseaduse, neil oli reisilaev, mis ei teinud muud, kui transportis alkoholi Kanadast Ühendriikidesse ja vastupidi, läbi Kuuba. Kuubat on alati kasutatud, isegi enne revolutsiooni, smuugeldamaks kaupa, eliidi nimel. See kõik on lihtsalt hämmastav, kuidas nad pääsevad puhta nahaga, aga seda ainult selle läbi, et hoida avalikkust täielikus teadmatuses, nõnda tehakse seda, reaalsuses.

Kui te üritate kasutada standartseid meetodeid selle süsteemi peatamiseks, ta hakkate, vaadake, nad on sõjas kogu planeediga. Nad on sõjas iga ainsa inimese mõistusega; iga mõte, mis sul on, peab olema poliitiliselt korrektne. Ma vaatasin Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni. Saage aru: kuid teid lubatakse mistahes ÜRO mittetulundusorganisatsiooni vihmavarju alla, te peate nõustuma nende mistahes diktaatidega ja kõigi nende mandaatidega, ja kogu selle poliitilise korrektsusega, sa ei saa öelda: „noh, ma nõustun selle osaga siin, inimesed peaksid seda saama, aga ma ei saa sellega kaasa minna“. Sul ei saa olla isiklikku arvamust, sa pead kaasa minema kogu plaaniga, ja kui sa vaatad mistahes osa sellest sõlmunud süsteemist, sellest massiivsest valitsusvälisest organisatsioonist, oma tuhandete MTÜ’dega, hoolimata sellest, mida nad väidavad end olema, neil on samad loosungid, nad nõustuvad kõige nende samade poliit-korrektsete terminitega ja nii edasi. Nad ei eristu oma avamustega vähimalgi määral. Kõige-valivuse reeglite all, keelavad nad teil igasuguse isikliku arvamuse. Nad on kõige ebatolerantsem organisatsioon, mida maailm on näinud.

John: Jah, ma tunnen justkui, veetes mõne aja Lõuna-Ameerika rmaades, vähemalt talupojad, ma arvan, et sa kutsud neid nõnda, talupoegadel on rohkem teadlikkust ja nemad lähvad tänavatele ja marsivad pealinna ja president peab lahkuma. Teate, sa ei tunne seda Põhja-Ameerikas, vähemalt mitte praegu.

Alan: Ei, Põhja-Ameerika on läinud, selles pole mingit kahtlust, et töö, psühholoogiline töö, mis on tehtud: indoktrinatsioon, alates lasteaiast ja läbi kogu meedia koomiksite, kogu kraam.

John: Oo jaa, see on siin palju laialdasem.

Alan: Meie oleme sovjeet.

John: Me oleme palju lähemal suurele eesmärgile, nagu ma seda kutsun.

Alan: Seal on füüsilised rünnakud toidu, kemikaalide, pookimiste abiga; me oleme päris maha löödud.

John: Tänan teid väga, Alan.

Alan: Tänan helistamast. Meil on siin Maggie Texasest, kas kuulete, Maggie?

Maggie: Halloo, Alan

Alan: Kuidas läheb?

Maggie: Hästi, aga teil?

Alan: Pole viga.

Maggie: See pole seepärast, miks ma helistasin, aga, kui ma kuulasin viimast helistajat rääkimast Lõuna- ja Kesk-Ameerikast, pilt, mida ma tegin talupoegade linnast Honduurases, umbes 15 aastat tagasi, hüppas ootamatult seinast alla, lihtsalt hüppas maha! See meenutab mulle lugu, millest Hume kunagi rääkis, mille pärast ma teile helistasin: mul on kaks küsimust, need on omavahel seotud. Üks on see, et „Kaduv mees(Disappearing Male) tundub olema internetist kadunud ja ma murdsin pead, kust seda võiks leida?

Alan: Minu veebilehel, seal on alternatiivne sait, link, selle kaudu leiate üles, sellel on olnud 11 000 allalaadimist, nagu olen kuulnud. CBC tõmbas selle maha, minu kommentaaride pärast, kui ma lasin selle sisse auke.

Maggie: Seda ma arvasin. Teine küsimus: ma sooviksin teada teie arvamust viimaste uudiste kohta, mida kuulutati suurte fanfaaride saatel, kui ameerika toidu triumfi, et BGH (Bovine Growth Hormone ehk veiste kasvuhormoon) võetakse välja piima seest, ameerika kaubamärkidelt, kuni selle määrani, et Monsanto pidi tegelikult müüma maha divisjoni, mis kärmelt Ely Lilly (shveitsi farmaatsiagigant – tõlk) poolt ära napsati. Mida teie sellest arvate?

Alan: Noh, vaadake, kõik see on, ma kutsun seda farma-konstrueemiseks, farmakoloogiatööstus, see on otseses mõttes keemiline ja bioloogiline sõda, mille sihtmärk ei olnud üldse loomakari või teha rohkem piima, ja nii edasi, me kõik teame, kui halb on see olnud lehmadele. Ma pean silmas, nad kogu aeg saavad nisade infektsioone ja kõik muu, nad pidevalt produtseerivad piima, üleprodutseerivad piima. Mida see teeb, see muundub lehmade sees täna, meile tuuakse sellega lisaöstrogeeni pealekauba. See on otseses mõttes bioloogiline sõda rahva vastu; seega, mind ei ülleta, et Lilly ostis selle üles, nad on samas äris!

Maggie: Ah-haa, aga see tegelikult võetakse ameerika toodetest välja? Seda on väga-väga raske uskuda.

Alan: Ma raputaksin sellele kõvasti soola, enne kui selle alla neelaksin.

Maggie: Jah, sest me kindlasti ei saa lahti GMO maisist.

Alan: Ei, see on kohustuslik, iga valitsus leppis kokku, et me peame kõik minema GMO peale üle, isegi rohkem, kui me peaegu oleme.

Maggie: Ok, tänan teid Alan.

Alan: Tänan teid. Midagi ei anta rahvale nende kasuks, nad ei lähe läbi kogu selle uskumatu töö, nad ei muuda kunagi oma taktikat, teate, nad ei tõmbu kunagi tagasi ja ei ütle „ma vabandan“. Nad lihtsalt peidavad seda pisut rohkem, või ajavad selle segaseks, kuni sa tõesti ei saa enam pihta, mida nad teevad, ja siis sa avastad, et, aastaid hiljem, nad teevad seda sama neetud asja. Nüüd on meil Sam Sydney’st liinil, kas kuulete, Sam?

Sam: Tere Alan. Kuidas läheb?

Alan: Kuidas mul läheb? Mitte väga hullusti, mul on siin juba meetrijagu lund maas!

Sam: Ohoo. Kulla sõber, päris hästi rääkisite enne toidust ja ÜRO’st; meil on siin skandaal, mõned aastad tagasi, endise valitsuse all, mida kutsutakse AWB skandaaliks, Australian Wheat Board’i (Austraalia Nisupaneel – tõlk) skandaaliks. Ma ei tea, kas te olete sellest kuulnud?

Alan: Jah.

Sam: Tegelikult, Austraalia Nisupaneel on valitsuse agentuur, mida, noh, seda kutsuti kuidagi teisiti, enne kui sellest sai Austraalia Nisupaneel. Nende poliitika on, tegelikult kõik nisukasvatajad peavad minema läbi selle valitsuse agentuuri ja see on tegelikult sunnitud läbi rääkima nisuhinnad kõigile austraalia nisufarmeritele. Nii, üks neist inimestest, kellele nad müüsid nisu, oli Saddam Hussein, toit-nafta-vastu programmi all, ja, see tuli välja aastaid hiljem, et austraalia ja selle nisufarmerid olid ilmselt ühes suurimad Saddam Husseini toetajad, et 290 miljonit austraalia dollarit läks Saddam Husseini rezhiimile. Mis on huvitav, on see, et nad ikka äritsesid Saddam Husseiniga, umbes kuu enne seda, kui nad kavatsesid teda rünnata. Seega, ma räägin selgemalt: Austraalia valitsus andis raha, vabandust, Austraalia Nisupaneel andis raha Saddam Husseinile. Meie välisminister tegelikult kirjutas millelegi alla. Muidugi, ta ütles hiljem: nojah, ma olen nii paljudele-paljudele asjadele alla kirjutanud, ma ei loe kõike, see oli tema vabandus. Kõik need tüübid kutsuti umbes nagu päringutele, kuniglikku komisjoni, väga, väga kitsa tähtajaga, seega osutus oseselt võimatuks soovitada hageda ühtegi valitsuse liiget. Kõigil nendel meestel oli väga kummalist laadi mälukaotus.

Alan: See neil on, see on levinud loomujoon. Püsige eetris ja tuleme tagasi peale pausi.

PAUS

Alan: Tere rahvas, Alan Watt Lõigates Läbi Maatriksi ja meil on Sam liinil, Sydney’st, Austraaliast, rääkide austraalia valitsuse osalusest, vähemalt austraalia nisupaneelist, mis on valitsuse osakond, koos toit-nafta-eest skandaaliga, mis möllas vähemalt Iraagis, kus nad, otseselt, tegid Husseiniga lauaaluseid tehiguid, et tema nafta kätte saada, vahetades see toidu vastu, ja, see tuli samal ajal välja, arvan, et Boutros-Ghali poeg oli kogu operatsiooni juht ja ta täitis oma taskuid sellel ajal rikkalikult. See suurepärane Ühinenud Rahvaste Organisatsioon; ja, Boutros ütles, et oh, ta oli selle koha pealt teadvuseta, ta polnud kindel, millega ta poeg tegeleb.

Sam: Oli see Boutros või Kofi Annan? Ma ei mäleta seda.

Alan: Ma arvan, et see pidi olema Kofi Annan! Ma ajan need isegi segi. Sellepärast, et nad on ainult esindusfiguurid. Nad on ainult esindajad.

Sam: See on huvitav, las ma mõtlen selle endale selgeks, meie maa, nagu, teate, koos teisete lääneriikidega, andis käsu praktiliselt keskaegseks sõjaks Iraagi riigi vastu, mis lähtus sellest ilmalikust rahvusest koos kõrge elatustasemega. Me tapsime, kas see oli pool miljonit last?

Alan: See oli algusfaasis, kuid nüüd on nad välja tulnud ja öelnud, et neid on olnud üle miljoni naise ja lapse.

Sam: Täpselt, täpselt, John Pilger raporteeris selle kohta, meie valitsus toetab seda, ja nad töötavad välja viise, kuidas sellest raha teha.

Alan: Just nii.

Sam: See on erakordselt jälk.

Alan: Aga see on see, mis meil on.

Sam: Ja siis nad läksid kriminaalseks, 290 miljonit taala, Saddam Husseinile, laua alt. Need vennad sõidavad ringi, kõik need juhatuse esimehed, sõidavad ringi, kohvrid raha täis, see on Austraalia valitsuse poolt teada. Ja siis on välisministri poolt allakirjutatud dokumendid, ta väitis, et on palju dokumente signeerinud loomulikult ja see oli ilmselt piisav enamike inimeste jaoks ja nad saatsid Austraalia sõjajõud võitlema diktaatori vastu, ilmselgelt tänu sellele rahale.

Alan: Ha haa, te saite pihta.

Sam: Vastu nende endi sõduritele. Ma pean silmas, kas neil inimestel oli vähimatki aimu, mida tähendab olla patriootlik? Ma mõtlen, siin on need tüübid meid kamadamas. See on jultumus, see on otse nina all, ükski valituse mees pole sellepärast vangi pistetud.

Alan: Ja seda ei juhtu, seda ei saa kunagi juhtuma.

Sam: Noh, ilmselt on seal uus valitsus ja kõik on hõivatud selle globaalset laadi majandiskriisiga. Kuhu see kõik jõuab? Ma mäletan, et ühel mu sõbrannal oli palju osakuid ja sedasorti värki ja ma mäletan temalt küsimast aastaid tagasi, peale interneti-mulli lõhkemist, ma ütlesin: „kuhu see raha läheb?“ Tema sobiv vastus oli: „noh, see läheb raha taevasse, Sam“, raha taevasse! Ma arvan, et enamik inimesi mõtleb nii. 290 miljonit dollarit läks Saddam Husseinile, see on välja tulnud, et osta padruneid, mida lasta lääneriikide vastu. Me oleme läinud sisse, näljutanud pooled, praktiliselt näljutanud sellel maal lapsed surnuks ja me oleme loonud tingimused, kus inimesed jäävad haigeks. Nüüd me oleme läinud sisse ja seda isegi enne Lahesõda kahte. Nüüd, kus me oleme sees, närime tähti, kas see oli sadu tuhandeid või 1,1 miljonit. Nagu te ütlesite: on raske hoida oma tervet mõistust, sest nagu korralik inimene ütleks: sa oled just tapnud sadu tuhandeid inimesi, see on vaidluse lõpp. See on kohutav.

Alan: Just nii, ma tean. Sellega me peame silmitsi seisma: meil on kari sulisid tipus. Tipp-psühhopaadid juhivad etendust ja meie oleme selles sõidus kaasas ja see ei ole meeldiv.

Sam: Ja nad paiskavad seda kõike meile näkku ja pääsevad puhtalt. Hämmastav.

Alan: Ma tea, aga minu ja Hamishi poolt, väga lumisest Kanadast soovime head ööd ja olgu sinu Jumal või Jumalad sinuga.

 

saate teemasid puudutavad lingid:

„Asparaaguse vaikne karje – valmistuge „taime õigusteks““, Wesley J. Smith (weeklystandard.com) – 5/12/2008, Volume 013, Issue 33

VIDEO: „Kaduv mees“ CBC Newsworld (netiarhiivist [archive.org])

AUDIO: „Edward Griffin intervjueerib Norman Dodd’i, 1982“ (netiarhiivist [archive.org])