3. august, 2010.

Alan Watt "Cutting Through The Matrix" RBN

raadiosaate transkript

© Alan Watt Aug. 3, 2010

cuttingthroughthematrix.com

cuttingthroughthematrix.net  ,   .org  ,   .us  ,   .ca
alanwattcuttingthroughthematrix.ca

cuttingthrough.jenkness.com
cuttingthroughthematrix.ethrx.com

alanwattsentientsentinel.eu (erinevates euroopa keeltes)

 

  Tere rahvas, minu nimi on Alan Watt ja kuulate saadet „Lõigates läbi Maatriksi”, 3. august, 2010. Uustulnukad peaksid heitma pilgu cuttingthroughthematrix.com veebilehele ja panema kõik veebilingid järjehoidjasse, mis seal kirjas on. Mõnikord võite kogeda audiofailide allalaadimise aeglust, sest kõik lähevad .com saidile samal ajal, tavaliselt päev peale saadet. Samuti, mis iganes peaks juhtuma .com leheküljega, mida on ka varem juhtunud, saate vähemalt alternatiivsetelt saitidelt need vahepeal kätte. (Ametlikud on ülaltoodud) Kui te seda juba teete, ärge unustage, et seal on ka raamatuid müügiks; samuti CD’d ja DVD’d. Nad erinevad tavalistest raamatutest. Kõiksugu ajalooraamatuid on saadaval, aga need on alati eelkõige kirjutaja ajalood. Need pole sinu ajalood. Need on tema omad. Ajalugu on eelkõige alati selle inimese ajalugu, kes ajaloo kirjutab. Kellele iganes antakse volitus kirjutada ajalugu sellest ajastust. Enamik ajalugusid, mida teame, on selgelt kallutatud, lisatud on poolikut tõde ja mõnikord otseseid võltsinguid selle kohta, mida teame minevikust. Sellepärast suudavad suured türannid võimule trügida ja valitseda sadu aastaid, sest nad teavad, kuidas kontrollida miljonite mõistusi läbi erinevate religioonide ja muude tehnikate. Sest nad saavad aru karjamentaliteedist ning kahjuks on olemas selline asi nagu karjamentaliteet. Seega, ostke minu raamatuid. Need õpetavad, kuidas end deprogrammmeerida. Nad HAKKAVAD sind deprogrammeerima juba sellest hetkest, kui neid lugema hakkad. Sa avastad, et sa ei mõtle selles lineaarses laadis, nagu sa mõtlema peaksid. Sest nõnda on sind programmeeritud läbi kooli ja meedia. See on justkui matemaatiline valem, sa jõuad lõppjäreldusele läbi selle, kuidas nad kasutavad keelt ja sellepärast et nad saavad aru sinu loogikast, nagu arvutist. (Kuhu saab annetada, on kodulehel kirjas.) Võite osta neid esemeid, mis on müügiks, või saate annetada. See kõik aitab mind edasi tiksuda. Loodetavasti olen ma siin taas järgmisel paaril nädalal või kuul, see oleneb teist. On paljusid, kes võtavad mu materjali ja keerutavad seda tuhandes suunas. Ma üritan püsida joonel ja näidata teile, et te ei peaks paanikasse sattuma. Maailma on sõna otseses mõttes juhitud nõnda meeletult, meeletult kaua aega. Charles Gaulton Darwin on öelnud, et orjus on alati olemas olnud ühes või teises vormis läbi ajaloo, ta on muutunud vaid väliselt. (Tema "Liikide tekkimine" pole muide siiani eesti keelde tõlgitud.) Darwin ütles, et nüüd oleme olukorras, kus saame luua uue, palju rafineeritud orjuse. Me oleme olnud pärisorjuses, siis võlaorjuses, siis vertikaalses feodalismis ehk kommunismis ja nüüd taas tarbimisühiskonnas ja laenuorjuses. Ja nüüd me läheme uude süsteemi, kommunitarianismi ja teenusteühiskonda, nagu nad seda kutsuvad. Kahtlemata maksavad nad meile vaid niipalju sümboolset palka, et me saame osta mõningaid odavad asju Hiinast, mis lõbustavad meid mõnda aega, kuni peagi lagunevad ja nõnda läheb elu edasi veel samas vaimus.

 

Sellest ei tasu paanikasse sattuda, täpselt samamoodi satuksime paanikasse, kui kuuleksime sellest näiteks 10-15 aastat tagasi. Elu läheb edasi. Plaanid võivad aja jooksul varieeruda, aga me oleme siiski veel elus. Sest need, kes ei taha sellest teada, puudub reeglina võimalus sellest teada. Seda on kasulik meeles pidada. Saade jätkub pärast pausi.

Tere rahvas. Olen tagasi ja Lõikame läbi Maatriksi. Maatriks on maailm, millesse me oleme sündinud. See on suur süsteem. Selles on palju lahtreid ja me oleme tegelikult lahterdatud, nagu meid on kasvatatud ja indoktrineeritud ja kuidas siis meedia võtab üle, isegi meelelahutus, suures osas ennustav programeerimine harjutab sind ideedega, mis ees ootavad.

Vaevalt on tänapäeval tehtud filmi, mis poleks täis jätkusuutlikkust ja rahvamässe, ning sedasorti kraami, kus tsivilisatsioon justkui muunduks ja oleks teel kaduvikku. On väljas nõnda palju katastrooffilme, mis ütlevad meile: oh, mu jumal, tsivilisatsiooni haavatavus ripub sõna otseses mõttes niidi küljes, mida hoiavad erilised inimesed, kes kaitsevad sind, sina kuuletu neile, vastasel korral juhtub nii, nagu filmis näidatud. Nagu ise näed.

Hollywood teab, mida ta teeb. Nad saavad suurt raha, isegi Pentagoni käest, et sedasorti filme toota. Seda on minevikus suurepäraselt paljastatud. Aga inimesed võtavad selle rahuolevalt vastu, matsutades kinodes oma komme, lastes end programmeerida. Neil puudub arvamus toimuva kohta ja isegi mälu detailide suhtes aga mida nad mäletavad, on pressitud nende ajudesse surnuks nälgivatest inimestest ja muu taolise kohta. Selle pärast nad toodavad konveieril taolist kraami. Sest seal on vahele lükitud osi, mis on täidetud emotsionaalsete stseenidega, mida saadav vastav muusika koos õigete kaameranurkadega ja nii edasi. See on igivana kunst, sest taolisi võtteid kasutati juba antiikdraamades.

Mis on tsivilisatsioon, kui sellele mõelda? Tsivilisatsioon oli esimene orjanduslik süsteem, sest see sõltub agraarühiskonnast ja need, keda sunniti maad harima iidsetel aegadel, olid esimesed orjad. Need oli harilikult saadud vallutuste kaudu, mida valitsesid nomaadi tüüpi hõimud. Mõiste kodanik tuleneb linnaelanikust. Ehk linnriikidest. Linnriigid sõltusid kõigest, mis tuli neisse väljaspoolt linnamüüre. See ei erine tänapäevast. Platon rääkis linnadest, kui progressi mesitarudest. Progress igal hetkel... tänapäeval seda nimetatakse ilmselt "suureks tööks" ... pidev kindlajooneline idee või plaan. Seespool linna pole midagi loomulikku. Kultuur pole loomulik, see on neile antud. Sageli on isegi neile antud religioon erinev maapiirkondade religioonist, need seal on paganad, see on "paganlik". See tähendab tunda teistest üleolekut. Mida see teeb, on lubada teadlaste klassi, intellektuaale õppida, olla jõude. Isegi sõna kool on tulnud kreekakeelsest sõnast scholē , mis tähistas jõudeolekut. Nende isikute arusaama kohaselt, keda koolitati nende jõudeoleku perioodil, sellest, kuidas ühiskonda juhitakse, oli neil võimalus uurida, õppida ja uurida inimkonda väga, väga, väga hästi. Praktiliselt on see sama, kui tänapäeval läheb rühm antropolooge uurima nõndanimetatud primitiivseid hõime, uuriti inimesi vanadel aegadel sama põhjalikult.

Suured vana-kreeka filosoofid kõnelesid ka sellest, kui õrn on ühiskond, see nõndanimetatud tsivilisatsioon, mitte ainult seetõttu, et neid ähvardas pidev risk kaotada kõik või saada vallutatud teiste linnriikide poolt, peamiselt maade ja varanduse pärast, vaid seetõttu, et psühhopaatidel on kombeks ronida tippu ja linn on kena koht, kus see sündida saaks. Tänapäeval võib sama asi toimuda riikides. Tsivilisatsioon on õhuke asi ja nad teadsid, et halbade saakide korral võisid asjalood küllalt karmiks minna. On säilinud Egiptusest kirjeldusi, kui Niilus jättis põllud kuivaks, pöördusid nad kannibalismi, eelkõige vaesed rikaste jaoks, kui nii võib öelda. Neil olid isegi trikid, kuidas inimesi tänaval kaarikutest linguga püüda ülemistele korrustele lõunasöögiks. Seega tsivilisatsioon sõltub võimu-eliidi struktuurist, jõudeklassist, intellektuaalide klassist ja sõdalasklassist, sest nad alati kasutavad eliiti, kes loob ja juhib armeesid. Ning neil peab olema mingisugune rahandussüsteem, mis seda käigus hoiab.

Raha on iidsetest aegadest võtnud erinevaid kujusid. Algselt nad lõid rahakiilusid, väikseid kolmnurkseid tükikesi, mis olid sõna otseses mõttes peitliga hõbedatüki küljest; hõbe oli enne kulda kõige sagedamini kasutatav materjal. Kui kulla kasutamisele jõuti, mis on oma puhtal kujul väga pehme matejal, väänati see ümber käsivarre, nagu suure käevõru kaenla alla välja. Sellest vihjatakse ka piiblis, kui teatud isikud lõikasid sellest tükke, et maksta millegi eest, mida siis kaaluti. Alles peale 8ndat sajandit e.Kr. hakati münte vermima. Enne seda oli kõik kaalumine. Seega - raha on tsivilisatsiooni võti. Mida see tähendab on see, et dominantne vähemus valitseb enamuse üle. Seda erakordses luksuses, mida alamklassid ei oska uneski näha, isegi kaugelt ületades keskklassi inimesi.

On huvitav, kuidas vana aja inimesed teadsid, et nende süsteem on hõre loomulikele segadustele, katkudele, näljahädadele ja sõdadele, alati sõdadele, hirmule ja ohule sõja ees. See pole tänapäeval teistmoodi. Globaalses ühiskonnas, kui sul vaenlased otsa lõppevad - ja siin on selle võti; see toimub praegu - peavad nad looma vaenlasi. Nad kasutava geopoliitikat ja strateegiaid, pikaajalisi strateegiaid, pikemaid kui inimese eluiga, hävitades erinevaid riike, neid enne ära kasutades, lüües neid ümber nagu doominokive, et neid standardiseerida ühte globaalsesse süsteemi, koos ühtsustatud indoktrineeriva haridusega, täpselt sama üle maailma, et näiteks inimene Indiast räägib samas keeles samadel teemadel ja on kõigiga sama meelt. Kõigil on sama standardiseeritud arvamus samasuguse indoktrinatsiooniga, see on asja mõte. Inimkond adopteerub väga kergelt igasuguse ühiskonnaga, me teame seda minevikust. Kas või mõelda selle peale, kuidas inimesed kohanesid pärisorjusega üle Euroopa ja ka muudel aladel. Moonaklus... see on ilus sõna orjuse kohta. Orje kasutati ka Aafrikas, sageli aafriklaste endi poolt, kes vallutasid naaberhõime.

Domineeriv vähemus on alati pärilik ja meil on dünastiaid inimestest, kes on läbi sajandite kestnud läbi erilise tõuaretuse, alati omavahel abielus samast perekonnast ja laiendatud perekondadest. Nad on geneetiliselt niivõrd omavahel põimunud, et neid on saanud väikesed monstrumid, kui asi on liiga inetuks läinud, siis nad otsivad normaalseid inimesi, kellega ristuda, et näida ja käituda taas pisut normaalsemalt. Sedamoodi toimisid Rothschildid. Muide, Rothschildid pole kaugeltki esimene pangandusperekond ajaloos. Iidsed pangandusdünastiad rahastasid iidseid sõdu; on teada, et mõned vana-kreeka filosoofid olid abielus nendega, keda me nimetaksime rahvusvahelisteks pankuriteks tänapäeval. Seega, raha kulub kõigeks, eriti isiklikuks võimuvõitluseks, eriti kui ta muutub kaubavahetuse asendajaks, asendades isegi sinu põhivajadusi. Kindlasti võtab ära see võimaluse näiteks kahe mehe omavaheliseks kaubavahetuseks. Tekib kolmas osapool koos rahaga ning nemad õpetavad inimesi raha kasutama ja unustama oskusi omavahel kaupu vahetada endi tarbeks, tekib hierarhia inimestest oma sahkerdamistega, protsentide, liitintressidega ja kogu maailma sulitempudega.

 

Nad teavad, et selline süsteem ei saa kesta igavesti. Isegi, kui vaadata NATO pikaajalistesi plaane, NATO-maade ja ÜRO ajutrustide 30-40 aastat mässe mida nad ette näevad; see on kõik ametlik - osalistel põhjustel saab see olema toidunappuse tõttu. Seega, toidu normeerimine hakkavad ilmselt olema meie tulevik. Tootmist kärbitakse, oma 50 aastat on nad drastiliselt väiketalunikke vähendanud. Sest nende plaanid näevad ette, et ainult rahvusvahelised korporatsioonid varustavad kogu toiduga, needsamad rahvusvahelised korporatsioonid majandavad nende eripiirkondi. Rahvusvahelisus on lööksõna, rahvusvahelised korporatsioonid; neile ei meeldi väikeettevõtlus mitte põrmugi. Tegelikult on nad väikeettevõtlust Euroopas taga kiusanud oma 40 aastat, kuni neid vaevalt järgi jäänud on. Kõik on kettides. Nad ei soovi, et inimesed oleksid sõltumatud. Kui sa oled sõltumatu, siis hoolimata seadustest, mida nad kettide jaoks kehtestavad, oled sa sellest väljaspool ja saad tegeleda omade asjadega ja edastada toitu inimestele, kui sa soovid, isegi kui kettide jaoks on see keelatud läbi normeerimiste.

Kõik on varem läbi mõeldud kui sõjastrateegia. Midagi ei ole jäetud juhuse hooleks, mis tulema hakkab. See pole öeldud hirmutamisena, see on elementaarne sõjapidamine. Peab aru saama, et iga põlvkond on elanud ühe või teise sõja vormi all. On see siis majanduslik, päris sõda, pisisõjad, isegi külm sõda... kõik selleks et inimesi kontrollida, et nende all hirmus oleksid. Seda on kasutatud igavesti. Mitte ühelegi põlvkonnale ei anta rahu. Tulen tagasi peale pausi.

Tere rahvas. Ma olen Alan Watt ja me Lõikame läbi Maatriksi. Ma ei tea, miks ma kohe alustasin sellel teemal, aga see lihtsalt kargas pähe. Ma ei planeeri oma jutte ette ja mõnikord on hea minna üle asjadest, mis on kunagi olnud, et tuua meid tänapäeva pulsile. Mõtmed inimesed on õppinud ajalugu sõna otses mõttes Hollywoodi filmidest ja ma olen sellest lugenud uuringuid ja artikleid ennegi eetris ette, näidates, et see versioon ajaloost on mõeldud lastele, kes on visuaalsusele orienteeritud, eriti tänapäeval, sest nad usuvad selle reaalsuse olevat ja seetõttu saab neile näidata suvalist reaalsust minevikust, ükskõik kui võlts see ka on.

Alati on olnud orjust ühes või teises vormis. Samuti pole olnud aega, kus inimesed oleksid saanud elada rahus, et terve põlvkond oleks kestnud läbi rahu ajastu. Seda pole lihtsalt toimunud. Seda pole lastud juhtuda, sest need, kes valitsevad riike, planeerivad ühtlasi ka sõdu. Kui pikemat aega valitseb seisak ning inimesed muutunud liiga muretuteks ning aina vastumeelsemalt järgitakse seadusi, mis tagavad maksude tõstmise, ja siis põristatakse sõjatrumme nende vahele, nagu vanadel aegadel, ainult selleks, et hoida asju liikumises. Siis inimesed pöörduvad valitsuste poole ja ütlevad: päästke meid, kaitske meid, ja see ajab nad uuesti teovormi. Sellised nippe mõisteti väga hästi. Mängu ilu seisnes vanasti selles, et sageli olid vastamisi sõdivate maade valitsejad omavahel nõod. Selline lood olid tavaline läbi keskaja, et lähisuguluses olevad kuningad sõdisid omavahel. Taoline tehnika on sama vana, kui mäed, nagu öeldakse.

Need perekonnad, kelle valduses on varandus, nagu Rothschildid, ei saanud seda ootamatult kaltsude korjamisega. Nad olid juba varakad enne seda. Tegelikult teevad nad täpselt sama, nagu kuningad. Kuninglikud perekonnad abielluvad omavahel, et hoida varandust ja maid ja võimu ning neile laenajad teevad nüüd sama. Ei midagi uut päikese all; kuigi nad toetavad tipp-ajutruste, sest midagi pole sellest tähtsamat nende ellujäämist silmas pidades - olles kõige arenenum liik meie planeedil - nii arvavad nad vähemalt ise. Neil on mitmeid viise, kuidas nad seda teineteisele näitavad või üritavad teineteisele tõestada, nagu "ilmutatud saatus" või sellest, kuidas nad on "valitud" ja see "valitus" on andnud neile võimu, juhtides neid ohutult läbi kõigi nende sajandite. Nad mõtlevad välja mitmeid taolisi kauneid jutte, et varjata seda, millega nad tegelikult tegeleva

On loomulik käitumine nende poolt, kes on võimul ja kellel pole ka muud suurt teha, alati vaadata tulevikku ja mõelda oma ellujäämise võimalikkusest. Jätkusuutlikkus ainult seda tähendabki, sellepärast nad treenivadki rahvamasse aina vähem sööma ja aina vähem tarbima, liikudes uude, post-konsumeristlikku ühiskonda, loomulikult seni, kuni nad vähehaaval maha surevad teatud ajaperioodi jooksul. Lääneriikides on nimelt suurem enamus rahvast juba steriilne ja see on läbi viidud kui varjatud sõda, nähtamatu sõda läbi toidu ja vaktsineerimiste. Sa ei hakka tipus korraldama rahvastiku vähendamise konverentse 1920ndatel ja siis ootad käed rüpes 80 aastat. Ei. Neil on maailmatasemel kohtumised, sest nad teavad, et nad peavad rakendama oma plaane ja nad teavad ka, et nad ei leia rahva seast selleks vabatahtlikke; seega nad lihtsalt viivad selle läbi.

Suurbritannia oli teistest maadest kaugel ees seda rahva peale panema, ning neile, kes rahva kohal on, enam abivalmis keskklass, ülem-keskklass, kes kuulus enamasti bürokraatiasse.Nad ekraniseerisid filmiseeriaid professor Quartermaniga kuuekümnendatel, kui mälu mind ei peta. Lugu oli sellest, kuidas – kohutavad asjalood; hirmus lugu – tulnukate laev oli maetud Hobs Lane’i alla Londonis ja kummalised asjad hakkasid juhtuma. Lõpuks nad deshifreerisid, mis juhtus laevaga ja nad näitasid sulle planeeti, kus hiigelsuured sipelgad ronisid üle teiste. Sõnumi nimi oli SIIS ülerahvastus. See, millest kogu seriaal rääkis tegelikult. Ja kõik muu intriig, mis pani sind ahhetama ja ohhetama oli selleks, et sind loo külge kleepida ja istutada ideed ülerahvastuse võimalikusest. Seega, nad lihtsalt ei istu ja oota et rahvas tuleb nende juurde ja paluvad, et palun steriliseerige mind. Oh ei, nad lihtsalt teevad selle ära. Nii, et milleks see shokk, kui sa oled olnud selle asja sees juba kohutavalt kaua aega. Loomulikult neil on see.

Statistika tõestab seda kõike. Ja mitte ainult seetõttu, nagu Chales Gaulton Darwin ütles: kui me suudame hävitada pereühiku ja julgustama naisi ostma autosid ja omama nende endi isiklikke maju ja elama elustiili, kus akumuleeruksid materiaalsed väärtused, asendades sellega abielupartnerit... - neil hakkab vähem lapsi olema ja lõpuks nad ei soovigi neid. Seda on juhtunud juba üle Läänemaailma. Uuringud tõestavad seda; ligi pooled küsitletud naistest ütlevad, et ma ei soovigi lapsi saada, mis on loomulikult nende õigus. Nad ei soovi seda, parema meelega on neil nende vabadus püüelda ja olla ilus igavesti. See on suur idee naiste peas, nad ei näe ennast vananemas. Mõned noormehed samuti teatud ajahetkel tajuvad sama asja, nad ei näe end vananemas. Nad tahavad olla igavesti kui Peeter Paan ja taluvad vananemist kohutavalt-kohutavalt halvasti.

Vaat, Bernays ja kari temasuguseid juba ammu, need kes andsid sulle tarbimisühiskonna ja kasutasid sinu alateadlikke motivatsioone ja emotsioone osta asju, mida sa tegelikult ei saa omale lubada, töötasid samuti meeste ja naiste kallal ning nende psüühika ja nad lõid Noorte Ühiskonna, Noorte Generatsiooni. Kunagi olid näitlejad oma 40ndates ja 50ndates ja siis läksid nad aina nooremaks ja nooremaks ja nooremaks, kuni meil on kahekümnedates kutid TV draamades, kes peavad kujutama arste; kena nali. Tulen tagasi peale seda pausi.

Tere rahvas. Ma olen Alan Watt ja me Lõikame läbi Maatriksi, kokkuvõtet tehes arvan, et see on just see, elust endast ja elust läbi aegade ja kuidas inimesed kohastuvad ja kohastuvad ka orja-ajaga. Peale üht põlvkonda arvasid nad, et see on päris normaalne, et su tütar või poeg võiks olla pärisori ja sind osteti ja müüdi koos maaga. See on parem mõiste, kuin orjus, Neile ei meeldinud sõna „ori” kristlikes maades. Nõnda on olnud lood maailmas tegelikult.

Kui mõelda sõja peale ja sõjaväekohustuse üle - kus inimesed, keda sa pole kunagi kohanud ja ilmselt kunagi ei kohta - käsivad sind minema sõtta, millest sa isegi aru ei saa, miks see käib. Kuigi nad annavad sulle standardse propagandajutu, mis on mõeldud lastele; äärmiselt lihtsustav, et on olemas pahad inimesed seal ja nad on halvad, halvad, halvad ja sellest piisab, et sa läheksid neid tapma. Aga sa ei näe kunagi pikaajalist geopoliitilist planeerimist, kes sellest kõigest kasu saab ja milline on nende järgmine käik. Vietnami sõja ajal näiteks lekkis välja ühe tüübi jutt, kes töötas CIA's ja ütles: oh, me töötame sõdade kallal, mis hakkavad toimuma järgmise 40-50 aasta pärast. Seega, neile ei piisanud Vietnamist. Oh ei, nad planeerivad taolisi asju pikalt ette. See on meetod, kuidas nad tegutsevad. Samuti teavad nad statistika kaudu ja kasutades RAND korporatsiooni ja mitmeid teisi organisatsioone, kuidas surm hakkab sõjast matti võtma, näljahädade ja kõige muuga, mis kaasneb sõjapidamisega.

Praegu on meil väga kummaline sõda, sõda terrorismiga nimelt. See ei ole isik. See on nagu teatud seisund, emotsionaalne hullumine. Seda terror tähendab. Ja kui meil on sõda terroriga, siis tähendab, et see peab jätkuma, aina jätkuma. See on KOHUSTUSLIK element, mida sa pead levitama, hoolimata sellest, kui palju sa seda paljastad ja selle sünni põhjuseid välja tood. Vahet pole, isegi kui jumal tuleb taevast alla, tuleb ta aatompommiga sodiks lasta, sest selline on nende plaan ja see ei muutu kunagi. Terrorismi ettekäändel on nad võtnud meie kõigi õigused ära. Endale on nad andnud õigused nuhkida iga ainsa inimese üle sellel planeedil, kuigi nad on teinud ka enne seda, salaja, ebaseaduslikult. Kuid mis on üldse seaduslikkus ja ebaseaduslikkus? Midagi seadustama tähendab vaid ühte sulepea liigutust ja karja kohtunikke ja kogu lugu, asi on seaduslik. Seega annavad nad endale seadusliku aluse teha seda, mida nad niikuinii juba teevad. See on kummaline, et meid kõigi on treenitud kuuletama SEADUSELE. Heakene küll, aga miks meie peame sellele kuuletuma, aga kari inimesi tipus ei pea? Nagu öeldud, muudavad nad seadusi vastavalt sellele, mida nad tahavad läbi viia. Loomulikult ei ole see inimeste hüvanguks. See pole eales, pole kunagi olnud rahva jaoks. Ning kõik see, mis kaitseb veel rahvast, kuulub ilmselt lammutamisele.

Kui nooruse juurde tagasi minna, siis noortekultuur, kui selline, rajati 1940.-1950ndatel aastatel, kuni tänase päevani välja. See loodi nimelt selleks, et lõhkuda generatsioonidevahelised sidemed, nii et vanemad inimesed pälviksid vähem respekti - elust enesest - kui need, kes on nooremad. Nii nad näevad kõiki, kes on üle teatud ea piiri, kui vanu kõbisid, eelajaloolisi, ära kuula neid ja isegi inetuid. VÕI, nagu filmitööstus välja jahvatab; et vanem inimene on tavaliselt seniilne; nii nad neid meile ette kujutavad. Nad on loonud Peeter Paani kultuuri, kus keegi ei taha vanaks saada. Piisab vaid sellest, kui näha, palju raha plastilised kirurgid teenivad; tohutut raha, et inimesi noortena hoida. Pole tähtis, milline sa välja NÄED, muutused on need, mis loevad. Sinu siseorganid ja muu vananeb sellest hoolimata. Kuid see on just see, mida nad tänapäeval näha tahavad; noortekultuuri, sest just noorus võtab vastu ja aktsepteerib muutusi kõige kiiremini. Ja nüüd on meil vanem generatsioon, kes üritab kohaneda ja olla trendikas koos noortega.

Neil on plaan vähendada inimpopulatsiooni teatud perioodi jooksul, kuni nad saavutavad sobiva populatsiooninivoo. Seega lähevad nad transhumanismiperioodi, et luua endile paremaid orje. Vahapeal me peame minema läbi suurte muutuste põrgu; see on just see, mida me praegu läbi teeme, mida meile on selgeks tehtud. Need seal tipus on pannud kogu lootuse teaduse peale. Enne, kui nemad nimetasid seda teaduseks, kutsusid nad seda looduseks. Kui me mõistame loodust ja looduse saladusi, võime kontrollida maailma, seda öeldi vanades müsteeriumireligioonides. Mitte lihtsalt teadust, vaid erinevat tüüpi teadusi. Meid on bioprojekteeritud läbi pika aja, surgitud läbi vaktsineerimiste. Selles pole vähimatki kahtlust, vaadake kuulsate nimede ajalugu, kes tulevad suurte vaktsiinidega välja ja kui nad kuulusid eugeenikaseltsidesse, mille peamine mantra oli populatsioonivähendamine ning said kangelasteks, kui nad üritasid mõnda viirust välja juurida ja süstida teid kõiki.

Mul on teile ainult ühte öelda, ainult ühte: te olete kaotanud, kui lähete ja laste end pookida. Te olete kaotanud. Siis pole midagi päästa, kui aus olla. Kaine mõistus peaks teile seda ütlema, kui võtame tüübid nagu dr Salk näiteks, kes võitles eugeenika ja depopulatsiooni eest ja järstu saab temast suur liider, kes annab meile Salk'i vaktsiini, on ka ilmselt edaspidi eugeenik, elementaarselt võttes . Niisiis, mida ta paneb selle kraami sisse? Noh, me teame, mida ta paneb selle kraami sisse, vähemalt suurema osa kohta, mida nad sinna sisse panevad. Kaugel sellest, nad ei avalikusta kunagi KÕIKE selle kohta. Aga me teame, et steriliseerimine on suur osa sellest. Me teame, et IQ kukub samuti püstloodis, kui lapsed saavad oma esimese seeria süste, sest see põhjustab palavikku, aga kus küll see palavik on? See on beebi peas. Mis asub peas? Aju asub peas - seda nimetatakse terveks mõistuseks - ja tapab ajurakke protsessi käigus.

Huvitav, et sama toimub magneetilise kujutisel koos ultraheliga, mida nad teevad beebidele üsas. Nad tegid sellest suure moeröögatuse, kuni keegi tuleb sulle ligi hommikusöögilauas ja näitab seda kohutavat kaarti, et: näete, see on beebi kõhus ja see on minu beebi ja blaa-blaa-blaa. Siis nad tulevad välja aastate pärast ja ütlevad, et nad on avastanud uuringutes, et kui seda ultraheli kasutada, mis on muide mikrolaine erisagedus, ta kuumutab üles elavat kude. Ja lapse koljus asub aju nagu potis ja aju kuumeneb üle ja sa tapad ajurakke. See ei ole juhuslik. Midagi ei toimu sellel tasemel juhuslikult. Sest on olemas nii mitu TASET kontrollimisi ja eksperimente. Nad ei tee sedasorti asju või ei tee selliseid asju turule paiskamiseks kogemata. Nad teavad, mida nad tahavad põhjustada. Sa ei saa sellest enne aru, kuni neil olid kohtumised 50ndatel-60ndatel ÜRO juures, sellest, kuidas LOBOTOMISEERIDA inimese aju, et teha malbeid, kuulekaid inimesi, nad on seda juba teinud ning teevad seda ka praegu. Miks nad ei peaks jätkama? Vaata, arstid ei tea, mida nad pritsivad sinu sisse nende süstidega. Nad võtavad seda lihtsalt usuga. Nad ei lähe kuhugile laboratooriumi asju ise järgi kontrollima. Kõik on usul põhinev, seetõttu on nii lihtne panna mida iganes neisse ampullidesse ja saada keegi süstima. See on kõik usu alusel. Mida naiivselt rumalamad on inimesed, seda enam nad aktsepteerivad, et see kõik on tehtud ainult selleks, et neid aidata. Tõendusmaterjal on kõik kättesaadav ja seetõttu ei hakka seda siin välja tooma, aga me elame õuduste teatris.

Kunagi seitsmekümnendatel tuli see välja, vist Ühendriikide Põllumajanduse Assotsiatsiooni (United States Agricultural Association) kaudu, et nad panid kogemata inimeste geene sigadesse, mis läksid turgudele müüki ja nüüd nad ei teadnud millised sead need on ja kõik muu sinna kuuluv ja ma olen kindel, et see kõik jätkub.Teiste sõnadega, sinust on tehtud teatud mõttes kannibal. Ja nüüd Britanniast, BBC uudised:

FSA teatab, et kloonitud lehmade järglaste liha Ühendkuningriigi toiduahelas.

bbc.co.uk / 4 August 2010

Vean kihla, et see pole esimene kord. See on teatud tüüpi sensatsiooniline uudis, see on lugu, sensatsioon. Aga see pole midagi erilist ja enamus rahvast ei hakka seetõttu luksuma ja neid ei huvitagi. Me olene kõik nõnda alla käinud sellele määrani, et et enamus meist ei hooli sellest või meil on kukknunud sõna otseses mõttes – ja räägin tõsiselt – nii palju IQ punkte ning meie endi võime enesealahoiuks, nagu olen alati öelnud, on hävitatud. Arthur Koestler ja teised rääkisid sellest juba kuuekümnendatel, kui nad töötasid ÜRO juures. Nad võtavad sihikule piirkondi ajus ja rahvas ei vaja neid enam, sest need aju-osad annavad neile enesealalhoiu instinkti ja riik teeb kõik otsuseid nende eest, seetõttu neile pole see enam vajalik. Nii nad ütlesid. Samuti Charles Gaulton Darwin.

Miks siis ära ehmuda, kui see on juba tehtud? Nagu varem ütlesin, ärge raisake aega inimeste peale, keda pole võimalik üles äratada. Asi pole ainult selles, et nad ei taha teist aru saada, paljud pole selleks VÕIMELISED. Sa näed mõjusid, sõja resultaate, füüsilise sõja nende mõistusele, nende ajule. Seetõttu ei oska nad midagi kahtlustada. Charles Gaulton Darwin on öelnud: metsloom säilitab kõik oma ellujäämismehhanismid ja meie, eliit, peame säilitama oma ellujäämismehhanisme, et planeeti juhtida. Sinna hulka kuulub olla kahtlustav, kasutades kainet mõistust, oma intuitsiooni ja nii edasi. Tagasi minnes tsitaadi viimase poole juurde, ta lausus: massid ei vaja seda, sest riik teeb kõik otsused nende eest. Seetõttu panen lingi üles kloonitud lehma järglaste kohta, kui kedagi peaks huvitama. Kuigi arvan, et mitte eriti palju inimesi, kui aus olla. Sellised asjad on teatud mõttes ülekorratud, kuna meid harjutatakse minema uude toidusüsteemi ja kunagi võibolla isegi Sojarohelisse (mõeldud on ulmefilmi Soylent Green, kus inimesed sõid lõpuks teisi surnud inimesi küpsiste näol – tõlk). Kuigi ma arvan, et inimesed on nõnda allakäinud tänapäeval, et Sojaroheline ei tähenda nende jaoks suurt midagi. Ja meil on alati olemas need, kes tulevad välja esimesena, näitamaks, kui metsikud nad on, nagu vanad rockistaarid, tegemas pööraseid asju.

Ja siis on meil need... Millaliganes sulle antakse  teadusuudiseid, on see vananenud teadus, isegi kui nad ütlevad, et see toimub praegu, või selle kallal töötatakse. Toronto Globe And Mail’is on artikkel „Mõte on see mis loeb. Arvutiekraan näitamas Chris Amone ajulaineid.” See räägib sellest, kuidas sinu ajulaineid on võimalik kasutada arvutmängudes, võibolla tulevikus isegi muusikainstrumentides, blaa-blaa-blaa. See on vana kraam, vana kraam... VANA kraam. Kui nad midagi  teada annavad, pidage meeles, et see on 50-60 aastat ajast maha jäänud, võibolla rohkem, võibolla isegi paljugi rohkem.

 

Kanada kompanii arendab mõtte-kontrolli tehnoloogiat, mis kasutab ajulaineid.

Kui sa suudad selle ühendada, saad kontrollida seda ajuga.

Sunday, Aug. 1, 2010 / theglobeandmail.com

Niisiis, siin on Globe And Mail’i artikkel ja siin on Globe And Mail’i artikkel samal teemal kaasnevaga, seega panen mõlemad üles. Inimestel peaks tõesti pärale jõudma, et neid HOITAKSE MAATRIKSIS. Sind õpetatakse uskuma, et elad arengu esirinnas. Kui sa usud seda ja keegi tuleb ja ütleb sulle, et : tead, sinu peal kasutatakse madalsageduslaineid ja... Oh, nad ei saa seda teha, ma lugesin selle kohta Tehnika Maailmast. Hah! Nõnda hoitakse sind muinasjutumaailmas.

Artikkel CNS News’ist sellest, kuidas Arizona on kohtusse kaevatud ACLU (Ameerika Kodanikuvabaduste Liit) ja Obama enda poolt; arvan et ka Holder on seal kambas.

Arizona sheriff: Meie valitsusest on saanud meie vaenlane

Monday, August 02, 2010 / cnsnews.com / By Penny Starr, Senior Staff Writer

(CNSNews.com) – Pinal County (Ariz.) Sheriff Babeau on väga vihane föderaalvalitsuse peale.

Babeau ütles CNSNews.com’le, et selle asemel, et aidata Arizona õiguskaitsjaid peatada tuhandeid inimesi, kes tulevad Ühendriikidesse illegaalselt, (Alan: Asi ei ole ainult faktis, et nad tulevad sisse, föderaaljõud tulevad Mehhikost koos narkojõukudega, et neid kaitstes neid ja lastes samuti inimesi oma teel maha. See käib kah asja juurde), föderaalvalitsus on võtnud sihtmärgiks osariigi ja tema õiguskaitse personali. (A: Ja siin sheriff loodab, et föderaalvalitsus kindlustab tema endi seadusi ja selle asemel, et nende abi vastu võtta, antakse neid sellepärast kohtusse)

„Mis oli väga murettekitav oli see, et ajal, kui meie õiguskaitseorganid ja meie osariik vajaksid föderaalvalitsuse abi, abi asemel panevad nad välja reklaamtahvlisuuruseid silte  hoiatustega, et meie kodanikud hoiaksid kõrbest eemale minu ringkonnas ohtliku narko-ja inimsmugeldamise ja relvade ja bandiitide ja kõige muuga, peale selle veavad nad meid kohtusse, vastamisi ACLU’ga.”, ütles Babeau

„Niisiis, kes teeb koostööd ACLU’ga?” rääkis Babeau telefoniintervjuus CNSNews.com’le. „See on president ja peaprokurör Eric Holder ise. Ja see on lihtsalt ennekuulmatu.”

„Meie enda valitsus on saanud meie vaenlaseks ja viinud meid kohtusse ajal, kui vajame abi”, ütles Babeau.

Noh, kui see pole ilmselge, siis mis üldse on? Ja kui see on ilmne, et valitsus on muutunud meie enda vaenlaseks, siis mida sa teha saad? See on sama, mis kiusaja teeb koolis, tead isegi, kui ta sind tõukab ja sa ütled ära tee. Ta ütleb sulle, aga mida sa teha saad? Sul on võimalus ära joosta või lakkuda tema taldu või anda vastu vahtimist. Siin on sinu variandid. See on tegelikult see, mida föderaalvalitsus ütleb: aga mida sa teha saad? Samuti on see sõnum, et sa ei ole mõeldud olema enam – ja me kõik teame seda kindlasti – et me ei ole enam mõeldud olema kodanikud ja omama isegi õigusi riigi ees. Sinu Põhiseadus on aknast välja visatud; teate isegi, kasutu paberitükk, nagu Bush seda kutsus.  Nad ütlevad sulle, et sa oled internatsionaalne ja nad TAHAVAD et kõik see immigratsioon sisse tuleks. Selles ongi kogu asi. Nad on allkirjastanud maailmatasemel kokkuleppeid koos NAFTA’ga põhimõtteliselt piiramatul arvul tööjõu üle piiri tulekuks. Seega nad ei vaeva oma pead ei põhiseaduse ega inimõiguste deklaratsiooniga ja  ka kõige muuga. Pidage meeles, nad usuvad evolutsiooni, see tähendab ühiskonna evolutsiooni ja süsteemi, mis sobitub nende endiga. Seda peavad nad evolutsiooni all silmas. Nad muudavad seda vastavalt enda vajadustele, nagu alati.

Siis me leiame veel Washington Post’ist; et nad ütlevad artiklis peaaegu välja, et WikiLeaks on kriminaalne ettevõtminee ja Ühendriigid peaksid need käsile võtma ja tegema mida iganes, et peatada mr Assange. Pean silmas, et nad ei ütle päris välja, et ta tuleks maha koksata, kuid mõte on sees, kui ridade vahelt lugeda.

 

WikiLeaks tuleb peatada.

By Marc A. Thiessen / washingtonpost.com / Tuesday, August 3, 2010;

 

Kui keegi üritab paljastada mahhinatsioone ja asju, mida hoitakse avalikkuse eest saladuses ja tegelikult kogu maailma eest, siis ma arvan, et see on see, mida nad hakkavad tegema, inimesi maha koksama. Meil ei ole ette nähtud teada Afganistani invasiooni tegelikke põhjuseid või Iraaki minemise tegelikke põhjuseid. Me peaksime teesklema ja käituma nagu me oleksime viieaastased ja ütlema jah massa (tuletis sõnast master – kunagine neegerorjade pöördumine oma isandate poole – tõlk) Iga kord kui suur boss sinuga räägib ja ütleb: asjalood on vaat sellised, said aru või? Ja sa pomised: jah, massa, sain aru, massa. Aga kui sa üritad kaugemale minna, sest sa tead, et asi on mäda ja seal on palju suurem plaan, siis nad tulevad sinu järgi. Vaata, see ei ole SINU maailm, see on NENDE maailm. Need, kes valitsevad maailma; see on NENDE maailm, see on NENDE süsteem. Jäta meelde, sa elad post-demokraatlikus süsteemis. Sa oled praegu autoritaarse süsteemi all. See on see, mille sisse on sind välja õpetatud; post-demokraatlikku, ekspertide juhitud autoritaarsesse süsteemi. Ma mäletan kuulvat naist ÜRO’st rääkimas sama juttu. Ta ei olnud samuti avalike suhete ekspert, ta isegi ei teeselnud reporterite ees viisakust. Ta oli eemalviibiv ja arrogantne, ma mõtlen tõeliselt kõrk ja rääkis nendega nagu lastega, nagu pahade lastega. Ta ütles, et ÜRO pole demokraatlik institusioon, see on instititsioon ekspertidest, keda ükskord kasutatakse ühiskonna kontrollimiseks. Siin ta on, armas rahvas. Pidage meeles, et see naine ütles seda, mida talle on öeldud väga rikaste inimeste poolt, kes valitsevad maailma ja kes lõid ÜRO, teate isegi, RIIA/CFR (Kuninglik rahvusvaheliste suhete instituut/Välissuhete nõukogu). Jätkan peale pausi.

Tere taas. Siin Alan Watt ja Lõikame läbi Maatriksi. Teate, parim, mida võite teha, on omada mõningaid sõpru, kellele ta garanteerite, et aitate teineteist hädast välja rasketel aegadel. See on suurim asi, mida teha, sest nagu me teame, on plaan kõik lahti lammutada pikema perioodi jooksul. Asjad lähevad päris karmiks. Nad seavad sisse toidu normeerimise, kui aeg kätte jõuab; selles pole kahtlust. Nad on rääkinud seda Chatham House’ist ja see on Kuningliku välissuhete instituudi peakorter. Nad on rääkinud sellest aastaid. Neil on viis agrokompleksi, mis valitsevad põhimõtteliselt kõiki talumajapidamisi, jällegi, läbi sinu enda valitsuse. Enamik valitusi ostab vilja, nagu Kanada; nad ostavad vilja farmeritelt ja levitavad seda ja müüvad edasi jne. Nad on haaranud kontrolli kõike abiks võttes, et elada ja ellu jääda, peaaegu kõik neist. Seega jääb sinul üle aidata iseennast ja seda me saame enamikus teha siin maailmas.  Enamik inimestest ei saa aru, kust hoop neid tabas, kui nad alla langevad, nad on olnud languse teel aastaid ja ei saa kunagi teada, mis seda põhjustas, enamik neist. Ma olen selle peale mõelnud, terved põlvkonnad on elanud, sündinud, võidelnud sõdu, surnud, saamata kunagi teada, mis tegelikult toimub. Ja tänapäeval pole midagi muutunud. Kõik läheb samamoodi. Enamik ei taha teada, või neil pole võimalik teada. Nad on juba kadunud, neil puudub see ellujäämisvõime. See on hävitatud nende ajus, sõna otseses mõttes füüsiliselt hävitatud ja nad ei saa aru.

Nad on siiani asja kallal, peavoolu meedia, selle artikliga siin...

Kuus linna õpetavad välja kirjakandaid laiali jagama anti-terrori ravimeid.

8/2/2010 - By Mimi Hall, usatoday.com

Alguses, kui seda lugesin, mõtlesin, mida nad kavatsevad teha? Kas nad kavatsevad kasutada kirjakandjaid Valiumi välja jagamiseks, kui anti-terrori ravimeid?  Seda ma arvasin, sest terror, see on kõik nii veider... kummalises maailmas elame, kas pole, terror. See ei ole ei isik ega asukoht ega sõjavägi. See on seisund. Oletame, kui toimub bioloogilise relva, nt antraksi väljaleke, siis ilmselt postiljonid jooksevad ringi, saades sellest lahti jagades neid laiali. Hullus, hullus. Aga rtiklid nagu sellised on mõeldud meediakära üleval hoidma ja kui sa mõtled, et väljas on lahti tõeline, TÕELINE terror, palju koledaid asju hakkab toimuma, hoides sind piiri peal, et kui valitsus tuleb välja ja ütleb sul maha istuda ja neid kuulata, sa kummardad; olgu, päästa meid.  Selles asi ongi, päästa meid palun. Ma riputan peale saadet minu lehele lingid üles, et te võiksite ise neid lugeda. 

Siin on samuti üks artikkel Chatham House’st, mille panen üles, energia ammendumisest, mida nad kavatsevad aastate jooksul välja tuua, nende poliitika, jne.

Chatham House: Ühendkuningriigid vajavad tugevamat energiapoliitikat.

Chatham House has called for a 'supergrid' to link renewable energy across Europe

supplymanagement.com / 27 July 2010 | Lindsay Clark

 

Ühendkuningriigil puudub strateegia kaasa haaramaks teiste riikide valitsusi, et kindlustada energiaallikaid ja täitma süsiniku emissioonide sihtmärke, ütleb raport.

(A: kas pole kaunilt öeldud?)

Uuring, mis on läbi viidud sõltumatu uurijate grupi Chatham House poolt. (A: sõltumatu uurimisgrupp.. haha)

See on suurimaid organisatsioone planeedil. Iga parlamendiliige Euroopas, üle kogu Euroopa, kogu EL parlamendis on Kuningliku rahvusvaheliste suhete instituudi/Välissuhete nõukogu liige. Iga tipp-toimetaja samuti. Iga tipp-ajakirjanik on nende liige. Kõik teie uudistediktorid on nende liikmed. Andes sulle sinu reaalsuse, mille üle on neil ilmne kontroll. Kuid nad tahavad tõesti tuua oma sihtmärgid lagedale, et vähendada emissioone SUURES PLAANIS. See tähendab seda, et kui nad vähendavad seda poole võrra, siis pooled inimestest külmuksid talvel surnuks. Ma loodan, et teile jõuab kohale, millest ma räägin. Nad tahavad sulgeda 30% lisaks elektrijaamu, samal ajal tehes kärpeid elektrist ja teistest energialiikidest. Kas see pole midagi.

Ja nüüd tuleb muusika sisse ja ma arvan, et nad rääkisid virmaliste võimalikkusest täna õhtul, aurora borealisest ja ma loodan, et kui taevas on selge, õnnestub kellegi seda näha. Hamish (Alan Watt’i koer – tõlk) ja mina siit Ontariost, Kanadast soovime teile head ööd ja olgu sinu Jumal või Jumalad sinuga.