1. oktoober, 2010.

Alan Watt "Cutting Through The Matrix" RBN

raadiosaate transkript

© Alan Watt October 1st, 2010

 

cuttingthroughthematrix.com

cuttingthroughthematrix.net  ,   .org  ,   .us  ,   .ca
alanwattcuttingthroughthematrix.ca

cuttingthrough.jenkness.com
cuttingthroughthematrix.ethrx.com

alanwattsentientsentinel.eu (erinevates euroopa keeltes)

 

 

 

Tere rahvas, minu nimi on Alan Watt ja kuulate saadet „Lõigates läbi Maatriksi”, 1. oktoobril, 2010. Uustulnukad peaksid heitma pilgu cuttingthroughthematrix.com veebilehele. Pange kõik teised saidid järjehoidjasse, mis siin on ära toodud, tuleviku jaoks, juhul kui teised on maas ja mõnikord nad on seda. Ja nõnda saate alati tasuta alla laadida kõige värskemad saated, ühe või mõned neist, loodetavasti. Arvan, et need on väidetavalt vaba interneti viimased päevad, sest siin hakatakse peagi kõvasti korda looma. Neil on nende omad kübermeeskonnad, kes võtavad need käsile, keda kutsutakse valitsusvastasteks. Kui sa kaebad sellest praegu valitsusele või poliitika kohta, mida nad rakendavad, liigitatakse sind valitsusvastaseks. Loomulikult on nad väga selektiivsed. Mitte kõikidel saitidel, mis on siin nimekirjas, on sama audiomaterjal. Neil kõigil on ingliskeelsed transkriptid paljude sõnavõttude kohta, mida olen pidanud. Kui te soovite teistes keeltes transkripte väljatrükiks, minge alanwattsentientsentinel.eu ja leiate seal neid terve hulga. Pidage meeles, teie olete publik, kes toob mind teieni. Ma ei saa reklaamiandjatelt sentigi. Loomulikult võiksin, kui tahaksin. Seega hoiate teie mind käigus. Te saate seda teha, vaadates mu kodulehte, ostes mu raamatuid, mis on müügiks, plaate jne, mis loodetavasti  aitab mul edasi kesta ja maksta arveid, mida ma maksan. Reklaamid, mida kuulete saates, on makstud kinni otse RBN raadiojaamale saate edastamiseks ja nende meeskonna, aparatuuri, arvete jne tasumiseks. Seega peate teie mind aitama minu töös. USA’s ja Kanadas saate tasuda raamatute ja muu eest isikliku pangatsekiga. Samuti võite oma postkontorist rahvusvahelise rahakaardiga mu raamatuid, jms tellida. Paljud eelistavad seda. Võite saata sularaha või teha makset PayPal’i kaudu. Kui soovite tellida PayPal’i teel, võite annetada, annetuslink on olemas. Saatke annetus ja siis eraldi e-mail oma nime, aadressi ja tellimuse kohta ma ma saadan need teile. Mitmed meist elavad juba liiga sularahata ühiskonnas, ilmselgelt. Kogu muu maailma kohta, kasutage annetusteks ja tellimusteks lisaks Western Union’i, Money Gram’i ja jällegi PayPal’i.

 

Jätke meelde, et annetused on siin hinnatud. Mul pole abonente, ma ei sunni teid maksma, ning tuhanded ja tuhanded üle maailma kindlasti kasutavad seda ära, kaasa arvatud mitmed teised jutusaated. See on väärtuslik informatsioon. Ma tõesti üritan teie jaoks välja tuua, mis on uudiste taga, mitte lihtsalt ei loe lehe pealt maha. Ja kõik uudised on niikuinii meinstriim, seda isegi internetis, mida nad järk-järgult üle võtavad. Nemad jagavad meile teemasid, mille kohta meie peame mokalaatasid. Me twitterdame, nagu pisikesed linnukesed teineteisele. Ja nii see ongi ette nähtud, sest ärge kunagi alahinnake neid, kes on tipus. Nad ei ole rumalad. Nad ei ole rumalad ja hoiavad oma võimust kinni, kogudes kõiki andmeid, uskumatu kogus andmeid iga inimese kohta planeedil ja töötlevad läbi võimsate arvutisüsteemide, sorteerides kategooriatesse ja siis annavad need andmed ajutrustidele ja nemad projekteerivad kõiki võimalikke ühiskondlikke tulemeid, koos reaktsioonidega erinevatele asjadele, mida nad tahavad sisse juurutada. Kuidas vältida opositsiooni, ja nad seavad üles isegi opositsiooni, enne kui nad teevad oma esimese käigu, siin on niiöelda valmistehtud grupp, kes tahab üle võtta ja olla sinu esindaja. Need on vanad trikid, ainult täiustatud kommunikatsioonivahendite abiga. See on uskumatu. See on tõesti hämmastav. Mida enam sa vaatad dokumentaale, mida olen siin saates maininud, Adam Curtise ja teiste poolt, mis seletavad viimast sadat aastat, ja näidates filmikaadreid, see tõesti viib sult katuse peast. Tulen tagasi peale pausi.

 

Tere rahvas, olen tagasi ja me Lõikame läbi Maatriksi. Teate, mõned inimesed saavad tõesti vihaseks, kui lõhud nende mulli, sest nad tahavad uskuda, et elavad maailmas, mida juhivad professionaalid ja eksperdid; inimesed, kellel on parimad kavatsused südames ja nad tahavad uskuda poliitika kohta sama. Neile meeldib kõnesid kuulata, eriti emotsionaalseid ja loomulikult on nad kohastatud olema emotsionaalsed. Ja kui sa neile ütled, mida su valitsus kavatseb teha, peavad nad sind mingiks reeturiks. Ja loomulikult hakatakse sind varsti kutsuma terroristiks, ainult selle tõttu, et räägid asjadest, mida tead, isegi kui sa suudad seda tõestada, vahet pole. Neile ei meeldi, et neid häiritakse. Teate, seitsmekümnedatel ja isegi enne seda, kuuekümnedatel, sind kutsuti tujurikkujaks. Sa oled tujurikkuja, kui hakkad räägima vestluses millestki tõsisest. Nad tahtsid et vestlused kulgeksid lõbusatel, muretutel teemadel, positiivselt. Positiivsus tähendas kõige koleda ignoreerimist.

 

New Age inimesed teevad seda siiani tänapäeval. Seetõttu on raske murda sedasorti mõtlemist, sest kõik varajasest east indoktrinatsioon koolides on lihtsalt selle kindlustamine, mida teie vanemad õpetasid. Kui vanemad arvasid, et me elame loomulikus süsteemis, kuigi õnnetusi juhtub, vahel saavad kogemata halvad inimesed võimule aga mitte pikalt, siis sina mõtled sama moodi. Ja kui sa näed kõiki neid õudusi, õudusjutte, mida räägitakse pärast pikki aastaid salastamist, on hämmastav, milliseid hirmsaid, kohutavaid asju teevad oma maa kodanikud, oma riigi poolt, rahvusliku turvalisuse nimel, eriti kui asi puudutab inimestega eksperimenteerimist. Ja uskuge mind, see mis praegu toimub, teie eluajal, ei saa te kunagi teada. Te olete ammu surnud, kui midagi selle kohta avalikuks tuleb neile, keda asi huvitab. Ja keda huvitab see veel viiekümne aasta pärast? See on noorte jaoks antiikaeg.

 

Siin on artikkel, üks paljudest, mis on ilmunud viimase paari aasta jooksul. See ütleb:

 

Ameerika Ühendriigid vabandavad Guatemala eest sugulisel teel levivate haiguste levitamise pärast.

 

Valitsuse uurijad nakatasid patsiente neljakümnedatel süüfilise, gonorröaga (Alan: ilmselt seal on veel nii mõndagi) ilma nende nõusolekuta.

 

(Alan: ja see siin on  MSNBC.com’lt, see ütleb:)

 

USA valitsuse meditsiiniuurijad nakatasid teadlikult sadu Guatemala inimesi, kaasa arvatud statsionaarseid vaimuhaigeid gonorröa ja süüfilisega ilma nende teadmata ja nõusolekuta rohkem kui kuuskümmend aastat tagasi.

 

Mitmeid nakatunuid julgustati anda nakkust teistele edasi, kui osa uuringust.

 

(A: Umbes sama, mis toimub kaasaegses ühiskonnas. Kui te arvate, et see on lihtsalt vaba armastus, jne, te ei külasta ilmselt suguhaiguste kliinikuid. Te peaksite seal ringkäigu tegema. Ja see siin ütleb:)

 

Umbes üks kolmandik, keda nakatati, ei saa iialgi vastavat ravi.

 

Reedel, riigisekretär Hillary Clinton ja Tervishoiuteenuste (Health and Human Services) sekretär Kathleen Sebelius esitasid suured vabandused nende tegude eest, mida pani toime USA Tervishoiuamet (Public Health Service).

 

„Sugulisel teel kanduvate haiguste süstimiste uuring, mis viidi läbi Guatemalas 1946-48, oli selgelt ebaeetiline.” (A: Kas tõesti. Nii meeldiv on kuulda seda ekspertide suust, mille peale me peaksime ise tulema, kainet mõistust kasutades) oli kirjas Clintoni ja Sebeliuse ühisavalduses. Kuigi need sündmused toimusid rohkem, kui 64 aastat tagasi,oleme nördinud, et selline laiduväärne uuring sai toimuda rahva tervise nimel. (A: Aga mille nimel toimus MK Ultra?  Nad kasutasid Kanada ja Ühendriikide haiglaid, kus testisid patsiente ja andsid elektrishokke kuni unustuseni. Igatahes.) Me kahetseme sügavalt, et see toimus ja me vabandame kõigi isikute ees, kes sai kannatada säärases vastumeelses uuringupraktikas.

 

Sekretär Clinton kutsus Guatemala presidenti Alvara Cabellaros’t neljapäeva õhtul taaskindlustama USA ja Ladina-Ameerika riigi suhtete olulisust. (A: Jah, jälle dollarid mängus, mis? Ja siin ta ütleb, oh, siin ta laseb oma tavalist juttu. Nad on lähisõbrad, Ameerika naabrid, jne blaa-blaa-blaa.)

 

„Kui me liigume edasi selle õõvastava sündmuse mõistmise suunas, (A: Kas tõesti, kuidas me võime paremini aru saada sellest õõvastavast sündmusest?) me taastugevdame Guatemala ja meie suhete tähtsust ja meie respekti Guatemala rahva suhtes.

 

(A: Seda kõike kirjutavad palgatud suhtekorraldajad.Ja edasi loeme.)

 

Lisaks vabandusele, moodustab USA komisjoni, kindlustades, et meditsiinilised inimuuringud, mida viiakse läbi üle maailma on tagatud „jäikade eetiliste standarditega”. (A: Te teate, mida see tähendab. Nad hoiavad seda suurema saladuskatte all järgmised viiskümmend aastat.) USA ametiisikud lasevad käiku uuringud, et avastada, mis täpselt juhtus nende eksperimentide käigus. (A: Nagu nad ei teaks, mis? Nad ei tea, ojaa. Võibolla meil läksid andmed kaduma? Ja siit loeme.)

 

See episood tõstatab vältimatu võrdluse kuulsa Tuskegee eksperimediga, Alabama uuringuga, kus tuhandetele afro-ameerika meestele öeldi, et neid ootab süüfilise ravi, kuigi tegelikult keelduti sellest. See USA valitsuse uuring kestis 1932. kuni pressiteade avalikustas selle 1972. aastal.

 

(A: Ja see kestis siis edasi. See kestis siis edasi. Ja see on ainult üks paljudest uuringutest ja testidest, mida nad tegid inimeste peal. On olemas raamat, mille nimi on Acres Of Skin. Kui võimalik, siis omandage see, sest seal on palju juttu sellest, mida nad testisid ameerika vangide peal, ilmselt kaasajani välja, tegelikult.See ütleb:)

 

Guatemala eksperinendid, mis viidi läbi 1946-48, ei pakkunud mingeid kasulikku informatsiooni ja dokumentatsioon on varjatud.

 

(A: Ilmselt nad peavad siis minema edasi Alabamasse ja seal seda jätkama või? Seal ei olnud kasulikku informatsiooni. See oli ajaraisk. Aga inimesed? Ahjaa, mm, hmm.)

 

Susan Reverby, Massachusetts’i Wellesley Kolledzhi naisuuringute professor avastas dokumendid USA eksperimentide kohta mis nakatasid guatemaalalasi süüfilise ja gonorröaga. Need avastati professor Susan Revery poolt.

 

Siin ütleb sama asja uuesti. Igatahes, ta postitas selle oma veebilehele ja link on siin samuti, kui te tahate rohkem detaile.

 

Huvitav, ma olen rääkinud Bernay’st ka varem, Freudi nõbust, sellest, kes andis Põhja-Ameerikale ja ka Lääne-Euroopale tema kultuuri, tarbimisühiskonna. Ja see puudutab ka lõiku samas artiklis, kuigi Bernays’t pole siin üldse juttu. Nimelt, samal ajal olid USA valitsusel ja USA korporatsioonidel tugevad huvid Ladina-Ameerikas, riigil eriti, massiivsel Ameerikas asuval United Fruit Company tõttu.  See oli see, millel rajanes kogu riigi majandus. Ja lõpuks pääses president rahvast esindama. Ta tahtis anda osa oma võimust rahvale tagasi. Sest neil puudus igasugune võim. Neid valitseti nagu orje. Ja Bernays asutas USA’s paikneva filmikompanii. Nüüd juhtis Bernays suurimat avalike suhete kompaniid Ühendriikides, võibolla ka maailmas. Ja see erafilmikompanii mis tal oli, avaldas professionaalset tüüpi uudiseid, mis olid kõik valesid täis loomulikult ja lasi kuude ja kuude kaupa välja uudiseid Guatemalas olevast kommunismist. Tema klient oli muide Ladina-Ameerika United Fruit Company. See oli tema üks suurimaid kliente. Niisiis, et aidata seda klienti ja saada tasutud, ta ajas Ameerika sõtta ja Guatemalat vallutama. Siin on näide üksikisikust, kes on avalike suhete juht, kasutades filmikompaniid, mis oli asutatud selleks, et sõda valla päästa. Ja ta riisus selle eest miljoneid kokku. See oli samas artiklis aga muidugi ei maininud nad Bernays’i kusagil.

 

See on tõesti fantastiline tunne teada, mis on asjade taga. Vaatsin hiljuti videot, mille keegi mulle saatis, kus teine näidati peamiselt Ameerika mustanahaliste meeste, aga ka naiste, keda valediagnoositi vähiga ja siis me näeme tüüpi peaagu kosmoseskanfandris, teiste sõnadega; see on radiatsioonikindel ülikond, koos tohutu-tohutu süstlaga. Seda pidi kaitsma, muidugi, sest nad süstisid neid plutooniumiga niiöelda vähihaigetele ja uurisid selle mõjusid, kuni nad vähehaaval kõik vähki surid. Ma üritan teile lingi leida ja panna selle veel tänaseks üles, ma loodan. See on see, mida nad teevad teie endi inimestega, aga nad alati lähevad nende kallale, kelle häälel on ühiskonnas kõige vähem kaalu; kas siis noorukid, orvud, vanurid või siis vaimuhaiged või rassivähemused, jne jne. Neil, kellel puudub siis tõeline võim, neid nad kasutavad ära, sest neid liigitatakse kui kulumaterjali. Ja nad ei tee skandaali. Neil pole piisavalt raha, et oma häält kuuldavaks teha. See on tõesti hämmastav.

 

Ja ärge unustage, see seob kõike ÜRO’ga, keda süüdistati vist aasta esimesel poolel, ja ma lugesin ka artikli eetris ette, kus nad läksid Peruusse pereplaneerimise ettekäändel, ja steriliseerisid naisi, steriliseerisid nad kõik. Tuhandeid ja tuhandeid steriliseeriti selle organisatsiooni poolt. Ja neile naistele ei öeldud midagi selle kohta, et neid muudeti viljatuks. Selline on maailm, kus me elame. Ja kui sa mõtled, et see on kuskil mujal, see ei toimu minuga, minuga on kõik korras, kas tead. Siis ma lähen lihtsalt ja mängin pisut internetiga, pealegi on reede, keda huvitab? Kogu lugu.

 

See oli vist kolmapäeval, lugesin artiklis James Delingpole’lt, kes rääkis Bilderbergi kohtumise kohta, viimane oli juunis, ma arvan, ja seal ta mainis hulga artiklite kohta, mida on avaldatud, mille üle arutatakse, ja üks neist oli globaalne jahtumine. Lisage need sinna vargsi ja keegi ei esita mingeid küsimusi, sest me kõik peame maksma nii, et hing niidiga kaelas, süsinikuemissioone. Pöördugem tagasi selle juurde, mis toimub praegu. Tulen tagasi peale neid teateid.

 

Tere, olen tagasi, ja me Lõikame Läbi Maatriksi. Puudutades veel kord James Delingpole ennustust, et toimub distantseerumine, nagu ta kutsus häirekella lööjate ja kõrgelt lugupeetud teadlaste suhtes, jne jne sest nad pidid arutama fakti, et planeet on tegelikult jahtumas ja see on toimunud juba aastaid. Ja vahepeal nad ei puuduta, olen kindel, kogu süsiniku maksustamise projekti, sest nad peavad lõpetama oma inimtegevusel põhjustatud kliimasoojenemise jutu, mis oli nende tõeline ettekääne süsinikuemissioonide kehtestamiseks, sest mängus on suured rahad. See saab huvitav olema, mis edaspidi toimuma hakkab. Siin on kogu pidurdamine ja distantseerumine, nagu seda kutsuti.

 

Kuninglik Selts leevendas oma kliimahoiakuid.

Anthony Watts

 

LONDON, 30. september Globaalse Soojenemise Poliitika Fond (Global Warming Policy Foundation) (A: kuidas sa valid ühtegi neid tüüpidest? Kas te olete kunagi kuulnud neid mainimas, millal valima minna? Kas keegi on küsinud presidendi või peaministri käest, mida nad kavatsevad teha nende suurte fondidega, mis tunduvad kõike kontrollivat? Siin on teile paralleelvalitsus. Igastahes, Globaalse Soojenemise Poliitika Fond. Huvitav, kes seda finatseerib?) tervitas Kungliku Seltsi (A:Nüüd, kus Kuninglik Selts on suur tuus kes teeb poliitikat maailmaareenil) otsust revideerida ja leevendada oma kliimahoiakuid. Nende uus kliimajuhend oon parandus nende varasemast alarmeerivast 2007 pamfletist, mis põhjustas sisemisi mässe enam kui 40 Seltsi liikme hulgast ning vallandas sellega ülevaate ja järgneva revideerimise.

 

Eelmine publikatsioon andis eksitava mulje, et „teadus on lahendanud” (A: Tuletage meelde, see oli siis, kui nad tahtsid vangi panna kõiki, kes olid „kliimasoojenemise eitajad”) – uus juhis aktsepteerib, et tähtsad küsimused jäävad avatuks ja ebaselgused on lahendamata. „Kuninglik Selts on nüüd ühte meelt GWPF’ga, et soojenemistrend kaheksakümnendatel ja üheksakümnendatel peatus viimase kümne aasta jooksul. (A: tegelikult on see rohkem, kui 10 aastat) ütles dr Benny Peiser, GWPF direktor.

 

(A: Ma ei tea, kes küll annab neile volitused)

 

Dr David Whitehouse, GWPF teadusdirektor ütles: „Suurim juhendi läbikukkumine seisneb selles, et ta ei arvesta teadusandmeid enne 1850. aastat ja jätab asja sellega. Ta heidaks hoopis uut valgust tänase soojenemise kohta, kui keskaegne soojenemisperiood, rooma ajastu soojenemine ja pronksiaja soojaperiood oleksid sama soojad kui praegu, võibolla isegi veel soojemad.  Põhjalik diskussioon kasvava empiirilise tõestusmaterjali globaalse keskaegse soojenemise ja tema mõjude kohta oleksid väärtuslik lisa uude raportisse.”

 

Ja koos hokikepigraafiku ja koos selle kraamiga mida nad vahele jätsid kõikide soojaperioodide kohta ajaloos, et kogu maailma eksitada. Meenutagem, nad saavad tohutuid toetusi, kõik need poisid, kõik need teadlased ja klimatoloogid. Ilma kõige selle hirmutamiseta oleksid nad kõik töötud.  Nad anuksid omale tööd ning TV kompaniisid, kuhu raporteerida ilma kohta ja nii edasi. Nad elavad hästi, nagu orikad koos oma miljonite ja miljonite dollaritega, mida neile iga päev loobitakse, et nad oma jama räägiksid. Ja kogu nende raportite kohaselt, mida ma olen aastate jooksul lugenud, me peaksime keema nagu munad praegu. Kõvaks keema. Ja seda pole toimunud, sest see kõik on võltsitud. Igastahes see lihtsalt näitab, et nad nad hakkavad iseendast distantseeruma, pisut, aga nad üritavad endale lisada rohkem usutavust, et seda vähehaaval tunnistada.   Aga see ei peata seda süsinikuvärki ja kõiki makse, mis tulevad, sest nad on juba üles seadnud pangandussüsteemi, mis sellega tegeleb,. läbi Rothschildi panga, isikliku panga, Sveitsi erapanga, mis saab olema kanal nende kõigi jaoks, täna Al Gore’le ja tema semudele.

Nüüd on meil kõne Alaskalt ja ta on Prentice. Olete siin Prentice? Halloo?

Prentice: Tänan, et võtsite mu kõne eetrisse, Alan. Kuna te alustasite saadet New Age vaimsusest, tahtsin rääkida mõningatest asjadest, mille kohta ma avastasin, nad  lapsi indoktrineerivad koolides. See on see, mida nimetatakse antroposoofiaks. Ja seda õpetatakse muuhuljas waldorf-koolides.

Alan: Just nii.

Prentice: Ja see on see, mida ma ise, ise avastasin Fox  News artiklist, selle pealkiri on „Kus on Waldorf?” Ja kui sa lähed õpetaja leheküljele, ja õpetaja sait on openwaldorf.com. Ja kui sa sisened saidile siis klikid Antroposoofia lingile. Ja sellel lehel on kirjas:

                        Reinkarnatsioon ja karma.

Iga waldorfi õpetaja loeb lääne käsitlust reinkarnatsioonist ja karmast waldorfiõpetaja koolitusel. See on oluline aine, et saada waldorfõpetaja tunnistust. Võite küsida, miks see aine on tähtis teie lapse haridusel. Kuid peate tuletama meelde, et waldorfkoole juhitakse antroposoofide poolt, siis on kerge aru saada, miks iga waldorfõpetaja peab õppima reinkarnatsioonist ja karmast. Pealegi, reinkarnatsioon ja karma on Rudolf Steineri õpetuse tuum antroposoofias. Waldorfõpetajad õpivad, kuidas juhtide nende õpilasi läbi reinkarnatsiooni protsessi. Miks muidu nad vajavad üldse õppida...

            Alan: Jah, jääge liinile, tulen tagasi peale pausi.

Tere rahvas, me oleme tagasi Lõigates Läbi Maatriksi ja meil on veel liinil Prentice Alaskalt, kes rääkis Rudolf Steinerist ja tema koolisüsteemist. Olete kuuldel, prentice?

Prentice: Jah, loomulikult Alan. Tänan. Ma jätkan nende õpetajate kohta, nagu ma ütlesin, on see õpetajate instruktsioon veebilehelt, seega ma ei loe seda kuskilt blogist maha, mis koole valesti iseloomustavad. Jätkates lugemist:

Waldorfõpetajad õpivad, kuidas juhtide nende õpilasi läbi reinkarnatsiooni protsessi. Miks muidu nad vajavad üldse õppida reinkarnatsiooni õpetaja tunnistuse programmis. Mitte ainult waldorfõpetajad ei vaja õpetamist, kuidas olla positiivne mõju teie reinkarneeruval lapsel, nad vajavad õpetust, kuidas vältida teie lapse vigastamist reinkarnatsiooni teekonnal.

Prentice: Ja see kõik siin on kinni tasustatud maksudollaritega. Mis on huvitav, on see, et Rudolf Steiner oli Teosoofiaseltsi esimees Saksamaal.

Alan: Just nii.

Prentice: Ja ta oli samuti madam Blavatsky jünger. Ma loen veel paar lõiku Waldorfi õpetajate lehelt.

Kõik see, milles panustame meie oma tööd kui õpetajad, ettevalmistustöö, kunstiline töö, isegi meditatiivne töö, on Lutsiferi juhtimise all.

            Alan: Jah, sest nad...

            Prentice: Sest see on Lutsiferi juhtimise all.

Alan: Sest Lucis Trust oli teosoofiline ajaleht ja nad nimetasid selle ümber Lucifer Trust’ist. See oli nende peamine väljaanne. On siiani.

Prentice: Täpselt. Ta ütleb:

Me saame suurteks õpetajateks tema juhtimise all, sest ta on vastutav kõige selle eest, mis õitses mineviku tsivilisatsioonis ja kultuuris.

Prentice: Ja see on see, mis nad riputasid üles oma kodulehele waldorfkooli õpetaja ellujäämisjuhendist.

Alan: Ellujäämis? Hahaha

Prentice: Jah, ellujäämis.

Alan: Kas see on ellujäämine surmast või mis?

Prentice: Jah, kas pole? Lugedes edasi:

Lutsifer on nende valgus, kes inkarneerusid inimesteks kolm tuhat aastat enne Kristust.

Alan: Just nii. Jah, vaadake, saage sellest aru, et te näete sageli massoonidel, kaasaarvatud teosoofidel, ehitisi, sest nad on osa kaasaegsest vabamüürlusest. Nad on võetud loozhide liikmeks. Ja te näete kuupäeva, millal seda ehitust alustati, tema vundamendil, aga seal on teine selle kõrval, teine kuupäev ja sinna on otsa lisatud neli tuhat aastat või midagi taolist ja tähed AL ehk After Lucifer. Just nii. Nii et teil on selles õigus.

 

Prentice: Jah, siin ütleb veel, Steiner ütleb:

 

On ilmutatud selgeltnägija pilguga, et see oli tegelikult inimese inkarneerumine Lutsiferi võimusse. Ja selle Lutsiferi inkarmeerumine inimkonda, mis teatud viisil on saavutatud, pärines laialdastelt muistsetelt teadmistelt, mis põhinesid post-atlantiliselt tsivilisatsioonilt.

            Alan: See on läbi nende kõigi õpetuste.

Prentice: Nüüd vaatasin Steineri filosoofiat natuke sügavamalt ja põhiliselt see õpetab samuti moraalset relativismi.

Alan: Just nii.

Prentice: Ja siin on üks lõik tema raamatust. See ütleb.

Absoluutses mõistes midagi pole iseenesest hea, kuid on alati hea või halb vastavalt sellele, kuidas seda rakendatakse.

            Prentice: Ja seda õpetatakse koolides ja see on üle kogu maa nõnda.

Alan: Jah, sellega tõesti tegeletakse. See on käesolevaga teine või kolmas põlvkond. Ja sellepärast saavad nad oma plaaniga edasi kiirustada, sest puudub opositsioon, inimestel on selline mõtlemine – läheb nagu läheb. Ja see on talmudistlik, nagu vabamüürluski. Sul on suulised traditsioonid, mis olid salajased, ja siis on see kraam, mida nad avaldavad, mis on eksoteeriline kõigi jaoks. Ja siis on neil nende kabala muidugi, nad on kõik kabala sees, sealt see moraalne relativism tulebki, mis on kogu kabalistika idee. Ja seal ei ole head ega halba, mõni saab alati kasu ja hea tuleneb kurjast. Nõnda nad ütlevad, see olevat looduse viis.

Prentice: Jah, teate, alguses see oli ainult New Age fenomen, New Age spirituaalsus, mis oli populaarne valges, keskklassi kogukonnas. Ja enne kui nad tulid Oprah’ga lagedale, see oli oli vähemuste kogukondades päris ebapopulaarne. Aga pärast teda ja Teekonda Imedes (Course In Miracles) ja taoliste asjadega, nüüd sa kuuled, kuidas kõik kristlased, kõik mustade kogukonnad, kõnnivad ringi, rääkides, kuidas nad kontrollivad oma sodiaake, jne. Ja nad käivad kohtamas tüübiga, kes on Kaksikud, ja taoline värk, sest nad ise on Amburid, jne, jne.

Alan: See illustreerib seda kõike. Siin on kogu probleem ühiskonnaga. Kui sa vaatad masse, tehniliselt, see on veider kogum massi ja masse. Mass sisaldab kõiki masse. See on nagu singulaarne olend. Kogu idee on tulla välja, kellele iganes on antud kontrollida masse ja saada indiviidiks. Enamik inimestest mitte. Nad tahavd kuuluda massi ja olla populaarne. Kes iganes on massis populaarne, nad tahavad sellega kokku sulada. Ja kultuuriloojad, kes panevad selle kraami välja, ja Oprah on kindlasti üks osa sellest, on väga osavad seda neile laiali laotama, sest see köidab neid. See võtab neilt kogu koorma omada igasugust moraali ja teha moraalil põhinevaid otsuseid. See võtab selle koorma sinult ära. Kõik on lubatud. Ja kõik see laul pärineb umbes aastast 1934, kui nad alustasid kogu oma moraalse relativismi idee läbisurumisega. Ning sellepärast nad andsidki meile laulu; kõik on lubatud. Vaadake laulusõnu. Kultuuritööstus. Vaadake, midagi pole juhuslikku,kõik on liigub ülevalt alla. Ja kultuur on alati antud ülevalt alla, mitte kunagi alt üles. See on see, mida Platon ütles aastaid tagasi. See peab tulema tipust. Kui midagi toimub alumisel tasemel, nö rohujuure tasandil, peavad nad selle kiiresti laiaks litsuma, sellepärast, et sellel võivad olla etteaimamatud efektid plaanide jaoks tipus. Niisiis, mis iganes on massidele peale surutud allakulistamiseks, mis muutub menukaks, ja see on muusika, filmid, mis iganes, kogu meelelahutustööstus ja sinna hulka kuulub ka religioonitööstus, mis on kindlasti osa kogu kupatusest.

Prentice: See on absoluutselt hämmastav. Et laiendada teemat, millest te räägite, siis see on kulminatsioon. Teekond imedes algatati ja loodi kahe inimese poolt, kes töötasid CIA heaks.

Alan: See on õige, nad töötasid valitsuse jaoks. Ja naine alustas meediumina, vastuvõtmaks informatsiooni  selle kohta, mida Jeesus unustas sulle öelda, seetõttu nad muutsid kõik. Ja loomulikult mees kirjutas selle kõik üles, ilmselt, ja sellest sai paljude jaoks New Age piibel. Jällegi, kui minna ajalukku, ja meil on üleval mõned lingid videotega selle kohta, kuidas CIA on olnud seotud mõistuse kontrolliga, kaasa arvatud kõik see New Age värk, sest mis on parim stsenaarium, kui vabatahtlikud ise liituvad, arvates, et nad saavad jumalakogemuse, ja jumal räägib sinuga, ja nad saavad seda peaaegu garanteerida, sest nad saavad.  Hääled pähe, ja sa oled väga õnnelik ja väga hea apostel ja jünger. Ja ma olen rääkinud ühe inimesega, kes on läbi käinud selle treeningu, see naine töötas ÜRO jaoks, ta ütles, et Lähis-Ida inimeste pommitamine on õige, sest nad otsustasid tagasi tulla nende nende eluaega, et saada pommitatud. See oli nende karma, tulla tagasi ja olla need kes nad on või olid, nendes paikades, kus neid pommitati ja see naine ei tundnud vähimatki süütunnet, see oli karma. See on fantastiline mõistuse kontrolli vorm.

Prentice: Ja siit läheb kõik eugeenikaga kokku.

Alan: Absoluutselt.

Prentice: Sest, kui inimesed sünnivad nende kastisüsteemi, sest see välistab heategevuse või taolise, sest sa oled sellega koos sündinud, selle sisse. Seega pole heategevus vajalik. Pole vajadust ka hariduse või muu jaoks.

Alan: Vaadake Indiat, kus kogu see reinkarnatsiooniäri käib, see on nende kodumaa, India. Ja kerjused tänavate ääres. Ma rääkisin arstiga Indias, kes ütles, et näiteks Britannia patsiendid isegi ei saa ravi, nad peaksid lamama kõnniteedel ja surema, sest nad on pennitud. Seega, kui sa oled vaene, sa pole keegi. See on kastisüsteem. Ja kui sa tuled tagasi kõrgemasse kasti ja kui sa oled seda väärt, kelle kallal töötada ja ravida. Ja ta ütles, et Britannias on erinev süsteem, sest seda ta ütles. Need inimesed, keda ta seal ravis, vanemad, peaksid kõnniteedel maha surema. Ta uskus sellesse, just nagu India.

Prentice: Kui sa tood selle värgi inimestele, siis paljud neist ütlevad, et osalt on see ka budismist laenatud.

Alan: Oh, muidugi. Budism on suurepärane, sest sest sa mahutad selle oma pisikesse pearuumi ja võid sellega teha mida iganes ja mitte olla vastutav mitte millegi ees.

Prentice: Või sa võid minna kloostrisse ja istuda oma rüüs ja mäluda sojaube päevad läbi.

Alan: See on elatiseks parem, kui töö tegemine, kas pole?

Prentice: Nende inimeste nimed, kes lõid Teekonna imedes, mehe nimi oli William Stepford ja naise nimi Helen Schuman ja nad mõlemad töötasid CIA jaoks, iseloomu hinnangu süsteemis.

Alan: Nad olid kõik mõistuse ümbertegemises, iseloomu hinnagus, valimaks iseloome, saada nende kogu profiili, näha, kuid sa sa suudad muuta, ja jällegi, kombineerides seda infoga, mis saadi MK Ultra eksperimentides, teha isik ümber, efektiivseks jüngiks sinu üritusele. Ja seda ollakse valmis kasutama kogu kodanikkonna peal, läbi tehnikate, millest nad pole teadlikud, läbi propaganda, kogu meedia ja nii edasi. Nõnda seda tehakse.

Prentice: Kui sa vaatad Teekonda imedes, nende töövihikut , oh sa poiss. Need asjad on hullumeelsed, ja Oprah ja kõik tema kuulajad täiega, kõigi nende õpetustega sellel kursil.

Alan: Huvitav, et madam Blavatsky ütles, et nende peamised vaenlased olid kirikud, ametlikud kirkud, sest nad pidid hävitama kultuuri, et teha ühiskonda ümber, kaosest korda. Ja nad oleksid seda läbi viinud ilmselt läbi kirikute ja kasutamaks religioossseid tehnikad inimeste peal.Ja see on täpselt, mida nad teinud on. Nad on kasutanud religiooni, nad on muutnud religiooni, ja nad on andnud sulle uue religiooni. Sest see on kaunis religioon, sest seal pole mingeid tõelisi reegleid. Seal pole õiget ega valet. Ja sa ei pea end kunagi süüdistama. Ma mäletan, kuidas Shirley McClaine ütles, et põhjus, miks ta on maganud nii paljude meestega, on see, et ta on maganud nendega oma eelmistes eludes. Ja ma mõtlesin, et see on lihtne tee, et sellest kõigest puutumata olla. See on millega nad õigustavad kõike, mida nad teevad. Ja neil puudub süütunne. Süü raskus ei suru neid alla. Teiste sõnadega, mida nad peaaegu teevad, nad loovad psühhopaatilise iseloomu. Seda sa avastad. Nõnda  peaksid asjad käima. Need inimesed peavad maha surema, sest nad nälgivad. Need lapsed peavad maha surema, sest me kasutame nende peale kobarpomme, sest see on nende karma. Ja ära muretse üldse, nad tulevad tagasi, kui keegi teine. Kas pole uskumatu mõistuse töö, mis?

Prentice: See on asjatundlik. Ma mõtlen, uskumatu. Need inimesed on head, mees.

Alan: Nad on väga head.

Prentice: Päris head.

Alan: Te peaksite olema siiski ettevaatlik, päris ettevaatlik. Need inimesed kuulevad seda kraami ja see on mõeldud neid konksu otsa tõmbama. Ma olen alati väga ettevaatlik linkide jagamisega jne, sest on palju inimesi, kes otseses mõttes, nad lähevad avatud mõistusega selle sisse või pisikese eelarvamusega millegi suhtes, aga need asjad on tehtud nii, et need imevad sind enda sisse, ahvatlevad, intrigeerivad. Ja ma tean inimesi, kes on olnud aastateks olnud kadunud tänu sellele ajupesule. Seega, ma ei soovita neid kunagi selle asja sisse minna, ainult siis, kui nad tõesti teavad, kes nad ise on. Teiste sõnadega, sa oled omaenda mõistuse kontrollija ja sa suudad eristada, mida loed.

Prentice: Jah, hea point, hea point.

Alan: Oh, sul ei jää muud üle.

Prentice: Ma lihtsalt tahtsin teile helistada ja jagada seda teiega. Suurepärane saade. Ma hindan, mida te teete, sellepärast, ma ütlen teile, ma olen kuulnud kriitikat teie kohta, mida te saite vanematelt raadioshõudest, kus te käisite, teate, sellistes, kuhu teid enam tagasi ei kutsutud, peale seda, kui te sellel teemal rääkisite, see lihtsalt näitab, kui paljud inimesed on selle sisse imetud. Ma hindan, mida te teete. Ja soovin teile head nädalavahetust.

Alan: Teile samuti.  Tänan helistamast. See on tõesti hämmastav, nagu ma ütlen, kuii sa saad aru, mis toimub, ja mis on juba toimunud, ja kuidas seda õpetatakse isegi koolides, mitte lihtsalt teatud koolides vaid üldises koolisüsteemis võivad nad samuti õpetada seda kõike, läbi väikeste lookeste, mida nad räägivad lastele raamatutest ja nii edasi. Ja moraalset relativismi õpetatakse nüüd juba väga varajasele eale. Ja samuti on meil lapsevanemad selle sees.

Ja siin on veel üks asi, üks asi veel. Me peame meenutama, et eugeenika on seotud selle süsteemi kontrollijatega. Ja need on need, kes peale Teist maailmasõda said halva kuulsuse osaliseks, kui paljastati, kui palju tapeti natside poolt. Sellepärast, et nii paljud maailmas tahtsid kommunismi, ei mainitud, et sovjeedid on teinud tapatalguid rahva peal samadel põhjustel kohutavalt kaua. Sealt Hitler sai oma hariduse, kommunistide käest. Ja seda on mainitud filmis Soviet Story. See on väga hea dokumentaal, kui te selle kuskilt leiate. Praegu on seda raske leida, nad tõmbasid selle maha. Mida nad tegid eugeenikaga, oli see, et nad muutsid selle „liiga palju inimesi, liiga palju valet sorti inimesi. Oh nad söövad kogu planeedi paljaks,” ja nii edasi, ja Suured Poisid, suured fondid kasutavad seda. Nad kasutavad äärmuslikke gruppe ja neid, kes on pisut segi, puhuvad nad  üles ja keeravad veel rohkem segi, kuni nad muutuvad fanaatikuteks. Nüüd nad õpetavad seda kõike koolides. Nad tegid filmi, mille nimi on No Pressure. Täielikult dokumenteeritud film, peaksin ütlema, professionaalide tehtud, filmitegijate poolt, kes on teinud varem palju, palju filme, kassahitte. Ja see näiteb teie lapsi klassiruumides, kelle käest küsitakse globaalsoojenemise ja süsinikujalajäje kohta, ja nad kõik tõstsid oma käed üles, kui nad ütlesid, et kõik on selle plaani poolt, korrates seda, väljaarvatud üksikud. Need, kes pole selle poolt, lastakse õhku ja veri ja sisikond on nende klassikaaslaste peal. Ma räägin sellest, kui tulen tagasi peale pausi.

 

Tere, ma olen Alan Watt. Lõikame Läbi Maatriksi. Rääkides filmist, see tõmmati ruttu maha tegijate poolt, peale selle, kui see üles seati, nimi No Pressure, kus nad lasid filmis koolilapsi õhku, et idee teistele kohale jõuaks. See on grupimõtlemine, muidugi, nad õpetavad koolis, kus sul on grupiga üksmeel, kus need, kes on väljaspool gruppi, peaks tegelikult õhku lastama. Nagu komöödia ettekäändel tapetud. Ja sa näed seda ikka ja uuesti, ja ma panen lingi sellest üles. Ja see pandi üles mittetulundusliku kompanii poolt, millel nimi on 10:10, rahvusvaheline organistatsioon. Ma pnanen samuti üles lingid nende partnerite kohta, kes toetavad 10:10 ja aitavad maksta selle eest. Ja sa näed kõiki neid suuri, suuri uueneva energia korporatsioone, muidugi, seda mittetulunduslikku organisatsiooni, ja mõningaid ajalehti samuti, suuri ajalehti, ja seal on ka nende asutajad. See ütleb, kes on asutajad, jne ja kõik need fondid, mis on sellega seotud.

Kui minna selle mehe juurde, kes selle kirjutas, kes valiti seda kirjutama, ta nimi on Richard Curtis. Ta on Neli pulma ja üks matus stsenarist ja direktor, see on kõrgetasemeline, professionaalne värk, väga kallid filmid, Notting Hill, ja Bridget Jonesi päevik. Tema partner on, kuulake seda, Emma Freud. Oh mu jumal, kui väike maailm, Sigmund Freudi tütre-tütre tütar, Matthew Freudi õde, , kelle abikaasa on Elisabeth Murdoch, Rupert Murdochi tütar. Näete, kuidas see kõik on seotud, mis annab sulle sinu reaalsuse. ja siin nad ajupesevad koole, et lastest kasvaksid väikesed fanaatikud, kus nad naeravad, kui inimesi õhku lastakse, kes on kliimamuutuste eitajad. Matthew Freud on Freud Communications pealik, rahvusvaheline avalike suhete firma, just nagu Bernays, vaata, sest Bernays oli Freudi nõbu. See on perekonna värk, kas pole? Ja sa imestad veel, kust sinu mõtted ja ideed sulle tulevad. Need kujud ajupesevad sinu lapsi, üle planeedi. Ja sul pole õrna aimugi, mis toimub. Enamikul neist pole. Tasutaloo lingi panen kah üles, MTÜ saidile. See asutati Franny Armstrongi poolt, kes on kliimamuutiste kassahiti The Age Of Stupid direktor. Idee tuli Frannyle, kui ta jalutas läbi Regent’s Park’i, blaa, blaa, blaa, blaa, et vestelda UK kliima-ja energiasekretäri, Ed Miliband’iga. Ma olen tema ajaloo sellel nädalal andnud, ja tema venna Davidi.

10% 2010 aastal tundus palju käegakatsutavam eesmärk, kui kagemad sihtmärgid – nagu 80% 2050 aastal – mis on poliitikategijate poolt nii armastatud, kes teavad, et nad ei ole kabinetis nii kaua, et peaks muretsema, kas nende sihtmärkidega peab kohtuma.

Niisiis, ta tuli väidetavalt oma idee peale üksinduses, ja siin me oleme, Freudi pärijad, kes ikka annavad meile nende proaganda. Ja muide, see tüüp, kes on seotud Rupert Murdoch’iga, kes on samuti Bernays järglane, või nõbu või kes iganes, ja Freudi nõbu oli suurepärane sell, ja ta on ikka veel suurepärane Briti valitsuse sell. Ta teeb palju Briti valituse avalike suhete heaks ja nende haridussüsteemi, jne jne. See on maailm, kus me elame. See on vast midagi ja ma panen lingid üles selle video kohta, kus te näete sellest väikseid lõike. Ja ma rõhutan jälle, nemad tõmbasid selle maha. Ja mida nad ütlesid, kui nad selle maha tõmbasid, et mõned inimesed leidsid selle häriva olevat. Mõned inimesed. Ma oletan, et inimeste õhku laskmine, et kooliõpilased seda näeksid, nende klassikaaslased, on okei? Kas te suudate ette kujutada neid üles kasvamas ja mida nad teevad teiega? Tulen uuesti eetrisse esmaspäeval. Niisiis, Hamishi ja minu poolt, siit Ontariost, Kanadast, head ööd ja olgu teie jumal või jumalad teiega.

 

Saate teemadel on siin järgnevad lingid:

USA pidi vabandama Guatemala ees nende kodanike sihilikult nakatamise süüfilise, gonorröa jm „eksperimetaalsetel” eesmärkidel

Bernays saab Ameerika Guatemalat vallutama läbi propagandakampaania – Mina sajand 2 osa.

Video, mis dokumenteerib mõningaid ameeriklaste peal tehtud eksperimente, läbi viidud sõjaväe ja luureagentuuride poolt, kuhu on kaasa arvatud plutoonium.

ja kuidas USA salaja söötis radioaktiivsust tuhandetele ameeriklastele.

Bilderbergi kohtumisel juunis oli globaalne jahtumine teemade nimekirjas

Kuninglik Selts on mõõdukam kliimasoojenemisel – tunnistab jahtumisfaasi

Kultuuriloojad linastavad professionaalse filmi kliimaaktivismist, nimeks „No Pressure”, toetatud fondide poolt ja väljastatud MTÜ 10:10 poolt - lapskliimaeitajad lastakse õhku: lõigud filmist (välja võetud peale suuri kaebusi)

10:10 kodulehekülg

10:10 partnerid

Huvitav taustalugu 10:10 asutajate kohta – väike maailm

Freud/Bernays ühendus 10:10 propagandafilmi „No Pressure” stsenaristiga