6. jaanuar, 2011.

Alan Watt "Cutting Through The Matrix" RBN

raadiosaate transkript

© Alan Watt Jan. 6, 2011

Poeemi Copyright Alan Watt 6. jaanuar, 2011:

 

Elektrooniline ajupesu ülehelikiirusel:

 

„Vaatasin kord televiisorit, et ainult avastada,

Püha jumal, ma kaotasin oma mõistuse,

Millisekund välgub, lisades subliminaali,

Kuni mu mõistus hõljub kui dirizhaabel,

Blondid tibid uudistes tagasi troopikast,

Telefaks, taustaekraan, erinevad teemad,

Esitlus nagu koomiksis, kellad ja viled,

Isegi sõjastseenides, koos luude ja kontidega,

Ilmselgelt selleks, et panna sind tundma,

Et elu on veider, midagi pole ehtsat.“

 

Poeemi ja dialoogi autoriõigused kuuluvad AlanWatt’ile, 6. jaan. 2011 (väljaarvatud muusika, tsiteeringud ja kuulajate kommentaarid)

 

 

cuttingthroughthematrix.com

cuttingthroughthematrix.net  ,   .org  ,   .us  ,   .ca
alanwattcuttingthroughthematrix.ca

cuttingthrough.jenkness.com
cuttingthroughthematrix.ethrx.com

alanwattsentientsentinel.eu (erinevates euroopa keeltes)

POSTIAADRESS:
            Alan Watt
E-POST:
alanwattcuttingthrough@yahoo.com

 

Informatsioon Alan’I raamatute, DVD’de, CD’de hankimiseks ja annetusteks:

Kanada  ja Ameerika: PayPal, sularaha, tshekid&

USA jaoks RAHVUSVAHELISED rahakaardid/ Kanada jaoks SISERIIKLIKUD rahakaardid

(Ameerika: rahakaardid - rõhutatult RAHVUSVAHELISED roosad, mitte rohelised siseriiklikud)

Väljaspool Ameerikat: PayPal, sularaha, Western Union ja Money Gram (Money Gram on odavam)

PayPal’I tellimused: KASUTAGE ANNETUSE NUPPU – JA –

Saatke eraldi, täiendava, kaasneva emeili koos PayPal’I tellimusega (nimi, tellimus, aadress)

KELLEL POLE ARVUTIT: kirjutage ülaltoodud aadressile

 

Bruce Springsteen „Vaikuse kood” (Code Of Silence)

Seal on vaikuse kood, millest mei ei julge rääkida,

Seal on müür meie vahel ja jõgi nii sügav,

Ja me jätkame teesklemist, et midagi pole valesti,

Aga seal on vaikuse kood ja see ei saa nõnda jätkuda.

 

 

Tere rahvas, olen Alan Watt ja see on Lõigates Läbi Maatriksi. 6. jaanuaril, 2011. Saate uutele kuulajatele, palun vaadake cuttingthroughthematrix.com kodulehele. kus leiate sadu tunde audiomaterjale, mida võite alla laadida ja oma lõbuks hoolikalt läbi kuulata. Üritan anda teile otsetee selle üldpildi kohta, mida te peate reaalsuseks, teie õpitud reaalsus, ja näitada suuri jõude selle taga, ja teadust, mis on selle taga, fonde, organisatsioone, mis teevad planeeritud ühiskonna loomiseks koostööd. Ja planeeritud ühiskond ei ole ainult rahvastiku kontroll, see on suur osa sellest, asi on saavutada täiuslik ühiskond, et alluda neile, kes on pandud sinu üle valitsema. Nad ei ole ise valitsejad, kuid need on pandud juhtima. Nii, et olge lahke ja laadige alla. Jätke meelde, et neil kõigil on, kõigil neil .com lehekülje saitidel on samuti ingliskeelsed transkriptid allalaadimiseks. Ja kui te soovite transkripte teistes keeltes, minge alanwattsentientsentinel.eu, ja leiate seal terve rea valikuid.

 

Ja pidage meeles, et teie olete kuulajaskond, kes toob mind teieni. Nagu olete tähele pannud, ma ei too saatesse külalisi, kes tavaliselt müüvad midagi. See on reklaamindus, ja mulle makstaks selle eest päris kuninglikult. Ja kindlasti on mulle pakkumisi tehtud, aga ma ei tee seda, sest ma üritan asju kokku panna lihtsalt ja selgelt sinu jaoks, et sa ise mõtleksid, ilma müügijuttudeta, ja nii edasi. Niisiis, see on minu kahjum, majanduslikult kindlasti, aga pidage meeles, reklaamid, mida te kuulete selles saates, on makstud otse RBN’le, et maksta eetriaja ja saadete eest, samuti töötajatele, aparatuuri ja arvete eest. Seega on sinus kinni, et ma saaks tasutud. Vähemalt ma loodan nii. Ja te saate seda teha, ostes mu raamatuid, plaate, jm, mis on müügiks, cuttingthroughthematrix.com lehel. USA’s ja Kanadas saate osta, kasutades isiklikku tshekki, rahvusvahelist rahakaarti, PayPal’I, selleks on PayPal nupp .com saidil, koos e-mailiga, kus on teie nimi, aadress ja tellimus, ja ma saadan selle teile. Samuti võite saata sularaha. Sama käib ülejäänud maailma kohta. Western Union kiireks pangaülekandeks. Ma arvan, et MoneyGram teeb samuti ülekandeid, kuid kindlasti on olemas tshekk, millega saate neilt tellida, mille saate teele saata, kui teil pole eriti kiire. See võtab umbes nädal aega, et kohale jõuaks, ja see on palju odavam moodus. Saate samuti saata sularaha ja PayPal’I jällegi, tellimiseks läbi annetuse nupu. Kõik on endas kinni, aga tegelikult ma vajan seda kõike, et end käigus hoida, sest see on kulukas, mida ma teen. Ja see saade, nagu ma ütlen, on tõesti olnud esirinnas, muutes patriootliku liikumise ülevaadet ühiskonnale ja selle kohta mis toimub. Ja see informatsioon, mis on siin välja pandud, on haaratud teiste poolt, kes tormavad sellega edasi, teiste programmidega, jne, ja info pääseb välja, väga, väga hästi.  Selle tõttu on tähtis hoida seda jaama üleval ja seda programmi siin.

Nüüd, olen ma süvenenud erinevatesse teemadesse, nii paljude teemadega, mis puudutab kontrolli ja planeerimist ja kuhu sa liigud koos maailmaga, isegi psühholoogiasse selle taga, ja kuidas te kõik kohanete igasse faasi, isegi selle üle mõtlemata. Tänapäeva patrioodid on kohanenud täiel määral uue kavaga, samuti nagu kõik teised on sellega adopteerunud. Alguses, nad ütlesid, et mitte iialgi ei hakka sõjavägi olema tänavatel. Noh, nüüd on nad tänavatel. Nemad ei lähe iialgi läbi lennujaamade, ja nii edasi, ja kobavad ja katsuvad teid, aga nad teevad seda. Nii, et inimesed kohanevad ja kohanevad, sest kõik teised kohanevad. Ja selles ongi probleem, kui sa juba oled totalitaarses, autoritaarses süsteemis. Milles sa kindlasti oled, ja oled olnud juba kaua aega, ammu enne, kui 11. september toimus, tegelikult. Ja paljud neist ideedest täiustati Esimese maailmasõja paiku, peale Esimest, ja siis kahtlemata pandi mängu Teises maailmasõjas. See ei ole sellest ajast kunagi lõppenud, ideaalse, planeeritud ühiskonna jaoks. Tulen tagasi peale pausi.

Tere rahvas, olen tagasi, ja me Lõikame Läbi Maatriksi. Ma olin täna Alex Jones’I saates, ja mainisin terminit; ma ütlesin, me olene kõik nakatunud. Ja sellega, ma pidasin silmas õiget terminit, mida kasutati ka kommunistide poolt. Me oleme kõik indoktrinatsiooni produktid, läbi koolituse, meedia, jne. Ja me mõtleme, et meie arvamused on tõesti meie arvamused, kui meid on juhatatud nendesse arvamustesse psühholoogia meistrite poolt. Ja seesama fakt, et meid on kohastatud, toob meid igal juhul nendele järeldustele. Me oleme teatud mõttes väga sarnased arvutitele, nagu ma ütlen, meil on keel, meil on programm, ja meil on loogika. Ja need, kes sellest aru saavad, on andnud meile keele. Nemad mõistavad meie loogikat. Nemad suudavad sööta meile probleemi või küsimust, teades väga hästi, millistele järeldustele me tuleme, kasutades sinu loogikat ja sinu keelt. Tegelikult, kasutavad nad seda psühholingvistikas kohu aeg samuti. Ja üpris kindlalt, kõik tulevad samadele järeldustele. See on päris imeline, kuidas teadus on läinud nii mitmetel aladel nii kaugele. See on nende jaoks imeline, kes neid kontrollivad, sest see kõik on seotud ühiskonna korraldamisega.

Nagu ma olen varem maininud, on briti valitsus täies hoos. Nad üritavad USA’d imiteerida, mis on neist vaiksem. Ja neil on terve osakond, tohutu osakond. See on olnud olemas ammu, tegelikult, aga nüüd on nad sellega avalikud. Ja nende töö on leida mooduseid rahvahulkade käitumise muutmiseks, otse indiviidini välja. Isegi kuidas teatud isikutest jagu saada ja isikutüüpidest, et nad jääksid samuti alla massipsühholoogiale ja olla sedasorti korralikud kodanikud, nagu nad peaksid olema, nende kohaselt, kes sind valitsevad. See on päris hämmastav seda näha. Ja muide, nad avaldavad materjali üles internetti, mõnede oma projektide kohta, ja nii edasi. Uskuge mind, neil on samuti olemas ka varjatud projektid, mida nad ei seleta, ja see on palju, palju sügavam, ja nad on kasutanud seda kohutavalt pikka aega. Psühholoogia j a tehnika on see, mida nad kasutavad meie peal, sünnist saati igast minutist, läbi koomiksite ja lastejuttude, et kõik lähevad roheliseks ja kogu muu kraam, valmistamaks ette sellesse maailma, kus nad üles kasvavad. Ja see on kõik käigus. Indoktrinatsioon on olnud siin juba mõnda aega.

Niisiis, igaüks saab kätte oma psühholoogilise indoktrinatsiooni doosi, aga vanemad on ikka nakatunud, nagu nad ütlevad. See on nagu radiatsiooniga saastumine. Sind peab sellest puhastama. Ja sa pead aru saama, noh, mis on saastumine? Saastumine on elustiil, millesse sind on juhitud, ilmselt, üles kasvades, sest see elustiil oli sulle antud ja edendatud. Kõik need erinevad revolutsioonid, millest me läbi läksime, revolutsioonid suurte poiste nimel. Need ei olnud meie jaoks. Et meid vabaks teha, seda kindlasti mitte.  See oli selleks, et hävitada kõik tõkked, mis jäävad planeeritud ühiskonna ette. Ja loomulikult, nagu ma ütlen, perekond oli üks nendest, seega meil tuli massiivne promiskuiteet, ja lihtsalt mine ja tee seda, lõbutse, pane pidu, ole igavesti laps, ja kõik pidid sellest läbi minema. Ja nad ajavad seda veelgi kaugemale, kuni tänapäeva noored isegi ei mõtle enam võimalikust, see on nagu Hea Uus Ilm, kus neil pidid olema igal ööl erievad partnerid. Neid jälgiti, kõiki töötajaid, ja kui neil polnud, siis neid kutsuti vestlusele, miks neil oli võibolla sama partner kaks korda nädalas. Noh, nõnda on see tänapäeva noorukitega. Mõte kellessegi kiinduda on neile võõras idee, selles osas on nad olnud kohutavalt edukad. Ja see ei taaskinnistu kunagi iseenesest, kuni tuleb tõesti mõni suur katastroof, väljaspool eliidi kontrolli, ja me taandume primitiivsesse olekusse, ja asjad kukuvad tagasi nende loomulikku olekussse, taaskord.

Nüüd, nagu ma olen öelnud, mitmed autorid on kirjutanud väikseid raamatuid siin ja seal, kuidas meile antakse veenmisjuttu. Ja Vance Packard on üks neist. Tema tegi “Varjatud veenjad”, vana raamat, aga pakitud informatsiooniga, kuidas suured reklaamitööstused jälgivad sind ammusest ajast, pannes kaameraid poeriiulitele ja vaadates sinu pupille laienemas, kui sa nägid midagi, mis sulle meeldis, ja midagi taolist. See on vana, vana kraam. Meenutage samuti, et Bernays oli juba loonud Ameerika tarbimiskultuuri, ja ta oli presidentide nõunik, samuti päris mitme presidendi. Nii, et psühholoogia oli juba hästi tuntud, et massid on mittemõtlevad inimesed, tegelikult, töötavad emotsioonidega, mõned neist tulles välja iseenese sügavustest, kus nad ei saanud endast aru, ja need, kes said neist aru, suutsid motiveerida neid emotsioone käitumise muutusteks. Ja see on, mida Packard ütles leheküljel 206. Ta ütles:

“Ilmselt – ütleme 2000 aastaks – võibolla kõik see sügav psühholoogilise valiku manipulatsioon tundub lõbusalt vanamoodne. Aga siis, võibolla biofüüsika võtab üle biokontrolliga, mis on sügav veenmine viidud ülima astmeni. Biokontroll on uus teadus vaimsete protsesside kontrolli kohta, emotsionaalsete reatsioonide ja meelte taju läbi bioelektriliste signaalide.”

(Alan: Tegelikult nad teevad seda praegu koos uuemat tüüpi interneti ja interaktiivsete mängudega.)

Rahvusliku elektroonikakonverentsi kokkusaamine Chicagos 1956 aastal, kuulis elektri-inseneri, Curtis R. Shaffer’it, Norton Keety korporatsioonist uuringutest biokontrolli erakordsete võimaluste kohta. Tema visiooni kohaselt, elektroonika võib võtta üle kontrolli taltsutamatute inimeste üle. See võib indoktrineerijate ja mõttekontrollijate vaeva ja muret tunduvalt kergendada. Ta pani selle suhteliselt lihtsalt kõlama.  Lennukid, raketid ja tööstusseadmed on juba elektroonika poolt juhitud, ja inimajuga, mis on olemuslikult digitaalne arvuti, saab samuti seda teha. Juba läbi biokontrolli, on teadlased muutnud inimeste taju tasakaalu, ja nad on pannud täis kõhtudega loomi tundma nälga ja teha neid hirmunuks, kui neil pole midagi karta. Ajakiri Time tsiteeris teda seda seletamas:

Biokontrolli ülim saavutus võib olla inimese enda kontroll. Kontrollitud subjektidele ei oleks kunagi lubatud mõelda kui indiviidid. 

(A: Seda oli juba korratud esimesel konverentsil mis neil oli, kos rahvusvahelise teaduskonverentsiga Louisianas, Loyola Ülikooli juures, kus nad rääkisid Ajukiibist; jaapani ekspert, kelle nad tõid üle biotehnoloogiast, ütles, et on tulemas uus süsteem, kus on võimatu mõelda endast, kui indiviidist, eraldi teistest. Alati on olnud sama eesmärk, nagu näete, nii et siin on raamat aastaid tagasi enne seda. See ütleb:)

Mõned kuud enne sündi, kirurg varustaks iga  last pistikuga, monteeritud kolba alla, ja elektroodid ulatuvad ajukoe valitud aladele.

(A: Päris sarnane Matrix’i filmile.)

Lapse meelelist taju ja lihaste aktiivsust oleks võimalik kas muuta või täielikult kontrollida bio-elektriliste signaalide abil, mis kiirgaksid riigi kontrollitud saatjatest.

(A: Ja loomulikult, see on samuti uudistes, koos riigi kontrollitud superarvutite saatjatest, et hallata inimesi laiadel aladel või regioonidel. See oli täpselt see, mis tuli jälle välja Loyola Ülikoolis.)

Ta lisas, rahustava mõtte, et elektroodid ei põhjusta ebamugavust. Ma olen kindel, et tänapäeva psühho-veenjad oleksid vapustatud sellise häbistatuse väljavaatest, mis oleks inimese poolt korda saadetud.  Nad on enamasti korralikud, meeldivad inimesed, järgijätmatult progressiivse ajastu produktid. Enamik neist tahab meist kontrollida ainult pisut, et müüa meile mõningaid tooteid, mida me leiame olevat kasulikud või levitama meie seas vaatenurka, mis võib olla täielikult vääriline.  Kuid, kui sa manipuleerid, kusmaal sa peatud? Kes fikseerib punkti, millest manipulatiivsed püüded muutuvad sotsiaalselt ebasoovitavaks?

Ja kas see pole tõsi, sest, nagu näed, puuduvad nüüd piirid. Ja autoritaarsete rezhiimide all lähevad nad lõpuni välja. Ja meie oleme, nagu Rooma klubi ütles, me oleme nüüd autoritaarses ühiskonnas. Demokraatia, ütlesid nad, on liiga kohmakas. See ei töödanud. Nad poleks suutnud oma suuri plaane maailmale peale suruda, suurde ühiskonda, nagu seda kutsuti, ja nad on läinud lõpuni välja, et saada, mida nad tahavad, läbi käitumise modifitseerimise.

Loomulikult, koolitus teeb selles suurepärast tööd, eriti viimased viisteist, kakskümmend aastat grupimõtlemist. Nii, et sa istud grupi sees ja te kõik peate jõudma konsensuseni. Ja kui sa ei jõua konsensuseni, pannakse sind nurka seisma või tõrjutakse. Religiooni vana mõiste on liikme tõrjumine, kes on ketserlik. Ja sind hoitakse tõrjutuna, kuni sa ükskord nõustud, et neil on õigus ja sa võid taasühineda grupiga. Individuaalsus, saage aru, on kontrolli vaenlane. Ja nad peavad individuaalsuse täielikult välja juurima. Sellepärast nad teevad seda.

Ma vaatasin läbi valitsuse kodulehte Britannias, ja üks nende kursuse nimi on “Käitumise muutmine: praktiline juhis”. Ja siis “Üldine hea käitumise muutus” Nii, et nad väidavad, mis on sinu üldine hüve sinu hoiakutes ja käitumises ja nii edasi. Üldine hea käitumise muutus on veel üks neist. Kommunikatsioon ja käitumise muutus, Kuidas kommunikeerumine ainuüksi on korduv, jne ja nemad panevad paika oraatoreid. keda neil meeldib kuulda raadios, televisioonis, jne ja inimesed jäljendavad neid läbi mimikeerimise. Ja siin on Kenga kommunikatsioonid, erinev tehnika, planeerimine käitumise muutmise seminariks, neile valitsuses, ja planeeritud käitumise teooria, väga tähtis teema, planeeritud käitumise teooria. See on nimelt massi planeeritud käitumine, Ja siis samuti sekkumistehnikad, kui rahvahulk hakkab mässama või mida iganes, sest nad on näljasurma piiril, nagu see hakkab tulevikus juhtuma. Nii, et nõnda kasutab valitsus sinu maksurahasid, et leida sinu ajupesemise mooduseid ja anda neile kursusi, kes on praegu tegevad valitsuses.

Kui aus olla, siis praegused poliitikud on peaegu ebaolulised. Nad on lihtsalt näitlejad. See on kõik, mida nad on. Ja nad loodavad saada sellega ekstrahüvesid, kui nad sellega kaasa lähevad. Neil on nende tarastatud linnajaod, väljaspool suurlinna masse, kes on jälgimise all, vangilaagrid, ja nad usuvad, et see on nende jaoks väljapääs sellest kõigest. Ekstra privileegid, parem toit, liha on laual, kui ülejäänud ei saa mingit liha. Ja neil lubatakse ka parajas ulatuses reisida. Sedamoodi värgid. Seega, pole midagi uut päikese all. Sa oled elanud selle sees kogu oma elu, ainult ei teadnud sellest.

Ja kui tagasi minna saastumise juurde, siis kui palju sinu enda saastumisest oleksid nõus lahti ütlema, et vabaks murda? See on see suur asi, mida pead endalt küsima. Kui paljut sa sellest tegelikult naudid? Sest palju sellest värgis on mõeldud sulle nautimiseks, sinu kütkestamiseks, köitmiseks, ja sinu sisse imamiseks. Pidage meeles, et kui sa ei suuda ennast kontrollida, kuidas sa loodad teisi ühinema kontrollitud võitluseks üldise ürituse nimel? See saab olema kohutavalt, kohutavalt raske. Jätkan peale pausi.

Tere rahvas, olen tagasi ja me Lõikame Läbi Maatriksi. Samuti üks teine kirjanik, üks paljudest kirjanikest, kes tegelikult töötas koos nende suurte ajutrustidega, viisidest, kuidas rakendada erinevaid tehnikaid, kaasa arvatud, ta töötas koos Macy grupiga. Ja ta töötas ka koos teise koolkondadega, mis tulid siia Euroopast. Ja nad said loa Ühendriikide presidentilt nende tehnikate rakendamiseks Ameerika rahva peale. Ma loodan, et inimesed teavad seda, ja loomulikult, olen kindel, et enamik neist ei tea üldsegi mitte. Bertrand Russell ütles seda samuti, oma “Teaduse mõjust ühiskonnale”. Ta ütles:

Ma arvan, et teema, mis on poliitiliselt kõige olulisem, on massipsühholoogia. Massipsühholoogia on, teaduslikult väljendudes, mitte eriti arenenud uuringuvaldkond, (A: See oli nendel aegadel.) ja seniajani pole selle professorid  olnud ülikoolides, vaid olnud reklaamijad, poliitkud ja üle kõige, diktaatorid. See uuring on erakordselt kasulik praktiliste meeste jaoks, kas nad siis tahavad saada rikkaks, või saada valitsusse. (A: Et saada valitusse.) See on, loomulikult, teadus, mis on ehitatud individuaalpsühholoogiale, kuid seniajani on kasutanud rusikareegli meetodeid mis põhinevad mingile intuitiivsele  tervele mõistusele. Selle tähtsus on erakordselt kasvanud propaganda moodsate meetodite kasvu tõttu. Neist kõige mõjukam on mida kutsutakse “hariduseks”. (A: Enamik inimesi isegi ei tea, et nende haridus on puhas propaganda. See ütleb:) Religioon mängib oma osa, kuigi kahanevalt, ajakirjandus (A: Televisioon tänapäeval, ja) kino ja raadio mängib kasvavat osa.

Mis on põhiline massipsühholoogias, on veenmise kunst.  Kui sa võrdled Hitleri kõnet (ütleme) Edmund Burke’I omaga, sa näed, millised edasiminekud on tehtud selles kunstis alates 18. sajandist. (A: Adolf Hitler teadis, kuidas masside poolehoidu võita ühel või teisel viisil.) Mis läks siis valesti, oli see, et inimesed hakkasid lugema raamatuid selle kohta, et inimene on ratsionaalne loom, ja raamisid oma argumente selle hüpoteesiga. Me teame nüüd, et rambivalgus ja puhkpilliorkester veenab rohkem, kui võiks seda teha kõige elegantsemate süllogismide jadaga. (A: Ja tegelikult, Madonna, või keegi teine lava peal, tegemas midagi ja siis ütlemas midagi, sellel on samuti palju rohkem mõju.) Võib loota seda, et aja jooksul võib kes iganes võib veenda keda tahes milles iganes, kui sa suudab patsienti noorelt haarata ja Riik pakub selleks varustust ja raha.

(A: Noh, neil on see olnud riigi jaoks viimased nelikümmend aastat.)

See ala teeb suuri samme, kui see on teadlaste poolt üle võetud, teadusliku diktatuuri all. (A: Selle all sa oled praegu, selle faasis.) Anaxagoras väitis pidevalt, et lumi on musta värvi, aga keegi ei uskunud teda. Tuleviku sotsiaalpsühholoogidel on rida klasse õpilastega, kelle peal nad võivad proovida erinevaid meetodeid, loomaks kaljukindlat veendumust, et lumi on must.  (A: Või et toimub kliimasoojenemine.) Erinevad resultaadid on peagi saabumas.  Esiteks, et kodu mõju on obstruktiivne. (A: Nad tahavad kodust ja perekonnast vabaneda.) Teiseks, midagi eriti pole enam teha, väljaarvatud, kui indoktrinatsioon algab enne kümnedat eluaastat. Kolmandaks, et värsid, mis on muusika seades ja mida korduvalt jorutatakse, on väga efektiivsed. (A: Ja see haaras sind endasse kuuekümnendatel ja seitsmekümnendatel, muusikal polnud lõppu. Nad lihtsalt korrutasid ja korrutasid ja korrutasid seda.) Neljandaks, et arvamust, et lumi on valge, peab kujutama kui ekstsentrilist morbiidset vaadet. Aga ma ruttan asjadest ette. Tuleviku teadlaste asi on teha need maksiimid täpseks ja teha kindlaks, kui palju läheb pea kohta maksma panna lapsi uskuma, et lumi on must, ja kui palju vähem läheb see maksma panna neid uskuma, et lumi on tumehall.

Kuigi seda teadust uuritakse usinalt, piiritletakse seda jäigalt valitseva klassi jaoks. (A: Ja see on, näed, toimunud.) Rahvast ei tohi lubada teadma panna, kuidas nende veendumusi luuakse.  Kui see tehnika on täiustatud, iga valitsus, mis haridust juhivad terve põlvkonna jaoks, on võimeline kontrollima oma subjekte turvaliselt, ilma armee või politsei abita. (A: See on veel tulemas.) Ja siiski, on olemas ainult üks riik, millel on õnnestunud luua see poliitline paradiis.

Ja selle ajal oli see loomulikult Nõukogude Venemaa ja kommunistlik Hiina. Seega, kõike seda värki on juba tehtud, nagu olen öelnud. Ja me leiame, et Aldous Huxley läks samuti selle sisse päris põhjalikult. Meenutage, et ta kirjutas raamtu “Hea uus ilm” 1933 aastal.  Kui sa arvad, et nad pole sellega kuigi kaua tegelenud, eksid rängalt. Oma “Taaskülastatud heas uues ilmas” (Brave New World Revisited - tõlk), sellessse raamatusse pani ta palju rohkem sisse, kui ta kõneles Berkeley’s (mõeldud on Berkeley ülikoolis 1962 aastal antud loengut - tõlk). Ta ütleb:

Propagandasse puutudes, varajased universaalse kirjaoskuse ja vaba ajakirjanduse eestkõnelejatel oli kaks võimalikku visiooni: propaganda võib olla tõde või võib olla vale. Nad ei näinud ette, mis tegelikult oli toimumas, üle kogu Lääne kapitalistlike demokraatiate – massilise tohutu kommunikatsioonitööstuse areng, põhiliselt puudutades mitte tõde või valet, vaid ebareaalsust, enam või vähem totaalselt mitteolulist. Teiste sõnadega, nad ei suutnud arvesse võtta inimese peaegu lõputut isu meeltesegaduse järele.

(A: No nüüd on nad kindlasti selle arvesse võtnud, ja nüüd on kõik, mida meile söödetakse, meelesegaduse. Aga meeltesegadus kindlal eesmärgil.)

Minevikus ei saanud enamik inimesi kunagi võimalust täielikult seda isu rahuldada. Nad võivad igatseda meeltesegaduse järele, aga meeltesegadust ei pakutud. Jõulud tulid, aga kord aastas, pidusöögid olid “harvad ja pühalikud”, oli vähe lugejaid ja väga vähe lugeda, ja ainuke, mis meenutas naabruse kino, oli koguduse kirik, kus etendused, tõsi ebaregulaarsed, olid kuigivõrd monotoonsed. Et leida tingimusi, mis kas või kaugeltki meenutas käesolevaid, peame tagasi minema keiserliku Rooma aegadesse, kus elanikkonda hoiti heas tujus sagedate, erinevate meelelahutuste doosidega – poeetilistest draamadest gladiaatorite võitluseni, Virgiliuse tsiteerimisest  läbipoksimiseni, kontsertidest sõjaväe ülevaatusteni ja avalike hukkamisteni. Aga isegi Roomas puudus selline non-stop meeltesegadus, nagu praegu pakuvad ajalehed ja ajakirjad, raadio, televisioon ja kino. (A: Ja ma lisaksin nüüd arvuti samuti juurde.)

Heas uues ilmas non-stop meeltesegadust kõige võluvamas vormis (feelies, orgy-porgy, centrifugal bumblepuppy) on teadlikult kasutatud poliitika instrumentidena, eesmärgiga takistada inimestel pööramaks liiga palju tähelepani sotsiaalse ja poliitilise situatsiooni realiteetidele.

Tagasi pärast pausi.

Tere rahvas. Oleme tagasi ja Lõikame Läbi Maatriksi. Rääkides tegelikult mõistuse kontrollist, propagandast, indoktrinatsioonist, ja kuidas sind manipuleeritakse, et sa järeldustele tuleksid, päris loomulikult. Sa arvad, et sa jõuad selleni loomulikul teel, sest kõik teised jõuavad samadele järeldustele, päris loomulikult tundub nii, nemad ise. Aga tegelikult sind juhitakse selleni, läbi hulga tehnikate, millest sul aimugi pole, ja mida kasutatakse sinu peal pidevalt. Ja grupisurve kuulub samuti asja juurde, kui peamine implantaat on mõnede poolt omaks võetud, ülejäänud järgnevad neile päris kiirelt, et kuuluda kampa. Eriti, kui nad annavad sulle kuulsuse, kes paneb selle edasi teie ülejäänute peale, ja kõik korrutavad papagoi kombel selle eksisteerima.

Nüüd on meil helistajad liinil, ja me võtame Carlton’i New Yorgist. Kas kuulete, Carlton?

Carlton: Hallo?

Alan: Jah, Carlton.

Carlton: Naljakas, te rääkisite samuti Aldous Huxley’st, ja ma olin bussis, tulemas koju Wahingtonist aastavahetuseks, ja ma istusin ühe tüdrukuga kõrvuti, ta luges tegelikult raamatut, Head uut ilma.  Ja ma küsisin temalt, kas ta loeb seda kooli jaoks või, teate, oma lõbuks, või mida iganes. Ta ütles, et loeb seda meelelahutuseks. Ja ma küsisin temalt, kas ta teab selle kohta midagi. ja millest see räägib, ja rääkisin talle, teate, ajaloo Aldous Huxley kohta ja sedasorti asjadest, gruppidest, millega ta oli seotud. Aga see on naljakas, et te rääkisite mõistuse kontrollist ja ma usun, et moetööstus mängib selles päris suurt osa.

Alan: Jah, mängib.

Carlton: Ma ei tea, kas te panete tähele moodi, või seal üleval Kanadas, kui panete, aga siin New Yorgis, ok, üks suur asi, mida panin tähele, see on tõesti selle talve stiil, ma mõtlen, see tundub tõeliselt soe müts, aga te teate, see nõukogude stiilis müts, karvane, millel kõrvaklapid alla käivad, kuid tavaliselt nad kannavad neid üleval. Nagu, see on suur asi siin praegu. Ja ma mõtlen, ma tean, kuidas te alati ütlete, et kultuurid ja kõike surutakse peale ülevalt alla, aga naljakas, kuidas see just praegu välja tuleb. Nagu, mõned suved tagasi oli suur hitt Che Guevara särgid, te teate, millest ma räägin?

Alan: Jah.

Carlton: Nii, et nad nagu suruksid selle sulle, nagu te ütlesite. Nad lihtsalt meelitavad selllega, mida sa naudiksid, ja lihtsalt annavad selle sulle, ja inimesed lihtsalt söövad selle sisse, nagu see pole midagi erilist.

Alan: Just nii. Ja ma olen samuti lugenud, et selle aasta moes, naiste riided peavad minema tagasi meeste tüüpi riietuse juurde, nad on proovinud seda varem, aastaid tagasi. Nii, et maskuliinne jälle, hermafrodiidi tüüpi käitumine, mees/naine on puha osa sellest suurest plaanist. Nii et te olete õigel järeldusel. Ja isegi Platon, 2500 aastat tagasi ütles, et moel, ja ta nimetas seda tööstuseks, oli suur osa kultuuri muundamisest.

Carlton: Jah, jah. Ma tegelikult rääkisin ühe sotsiaaltöötajaga mu töökohal, sotsialismist, eksole. Ja ma küsisin naiselt, kas ta teab midagi George Bernard Shaw’st, ja tema, et jah. Aga ta oli nagu, tema produkt on selle esktreemne näide. Ja ma nagu küsisin, et mida ta arvab, kas ta arvab, et inimesed, kes on võimuorganite sees, kui nemad ütlevad, et nad lihtsalt annavad sulle midagi, kas ta arvab, et nad lihtsalt annavad selle sulle ja sa arvad ilmselt, et nad lihtsalt muudavad selle võimuks sinu üle? Kõik need niiöelda sotsiaalteenused. Aga, ma mõtlen, nagu ütlesin, ta on sotsiaaltöötaja, nii et ma pakub et ta sai oma töö sotsialismilt, nii et arvan, et ta on tõesti kõige selle poolt.

Alan: Oh kindlasti,jaa. Ja temal on samuti indoktrinatsioon, ja teda on ilmselt täiuslikult indoktrineeritud.

Carlton: Just. Aga, nagu te ütlesite mõistuse kontrolli kohta, mida te arvate, et see on mingite tüüpide jaoks, ma mõtlen, kas te isegi peate vaatama sügavale ajalukku, et näha, mida sotsialism ja kommunistid on teinud, teate, mida mõtlen, teatud inimesed, kuid millest see on, ma arvan, nagu ma just ütlesin, et ta on sotsiaaltöötaja, aga teatud asjade kohta, mille kohta nemad nagu ei näe, milleni see viib?

Alan: See on üks enese-tsensuuri vorme. See on vaikimisi posistsioon, selle nimi on psühholoogia, kus neid õpetatakse minema nii kaugele oma mõtetega ja siis mitte kaugemale. Kui nad sellega kaugemale lähevad, siis neid tõmmatakse vaikimisi tagasi, kuni see on kena, kena süsteemike, jne ja mitte paha peale minna. Ja see peatab neid minemast nendesse õudustesse, mida sotsialism alati kaasa toob. Vaadake, nad lihtsalt arvavad, et see selle mõte on, kõige, kõige madalamal tasemel, sotsialismi ähmane idee on jagada ja aidata ja sedasorti kraam. Ja see pole midagi taolist. See on teadus, alati pühendatud planeeritud ühiskonna jaoks, planeeritud rahvastiku, planeeritud koolist-tööle programmi jaoks, kus sind sind valitakse koolist ja seda sa hakkad tegema kogu ülejäänud elu. Ja nõukogude mudel oli siis sotsialismi jaoks ülim. Me oleme sellest ajast kaugemale läinud, ja nad tegelikult ennustasid, et nad valivad lapse ja loovad lapse emaüsas funktsiooni jaoks, mis tal saab olema. Ma olen siin eetris artikleid ette lugenud. Ja nõnda, sotsialism on see, kus teadus võtab üle kõik religioonid, kõik valitsused, kõik süsteemid, ja teadusest tulevad valitsejad, kasutades, mida nemad nimetavad oma terveks mõistuseks ja teaduslikeks tehnikateks, et maailma täiustada. Ja see saab olema halastamatu, täiesti halastamatu. Ja see oli see, mida fabiani sotsialism tegelikult tähendas. Fabiani sotsialismi rahastati planeedi rikkamate inimeste poolt selle ellu viimiseks, Astori perekonna poolt. See oli lord Astor ja leedi Astor. Nii, et see oli selle väga tähtis osa, aga tänan helistamast.

Ja siin on meil Allen, Ühendkuningriigist. Kas kuulete Allen?

Allen: Halloo?

Alan: Halloo jah, laske käia.

Allen: Alan. Jah, vabandan, mul olid siin side häired. Tere hommikust teile. Olen Allen UKst

Alan: Jah.

Allen: Nii, siin me oleme. Tere. Ma ei taha jääda siia väga pikalt. Me oleme varem rääkinud. Ma tean, et teised helistajad ootavad, seetõttu teen nii kiiresti kui suudan. Teie eelmine helistaja mainis Aldous Huxley’t, ja ma olen lugenud, mitmeid aastaid tagasi Bertrand Russelli “Lääne filosoofia ajalugu”. Ma arvasin, et ta on peast segane. Aga ükskõik, küsimus, mul on teile küsimus esitada. Ja see on, aga enne kui ma küsin küsimuse, ma tahan teid tänada teie teenete eest inimkonnale, teie hariduse ja õpetuse eest. Tänan teid kõige selle eest, mida te te teete ja mida te teinud olete. See on suurepärane. Ja küsimus on selline. Kujutage ette, teate, te olete harinud inimesi pikka, pikka aega, aga millal see haridus ulatub kriitilise punktini, ja kui inimesed ärkavad üles selle punktini, et nad tahavad muutusi, Alan, kas ma tohin teilt küsida, mida te siis teete? (Naerab)

Alan: No te peate minema kas alt…

Allen: Kas ma pean jääma liinile või lasen teil vastata väljaspool eetrit.

Alan: Jah, ma tean, ma olen näinud mõningaid nimekirjasid, mis on neil olnud varasematel aegadel inimeste jaoks, keda on valitud automaatselt teatud ajal, teatud asjaoludel. Need on igal riigil olemas.

Allen: See on ajalooline ja küüniline. Me teame seda. See on just nagu  kui kurjus sünnib, või kurjad plaanid, või mida iganes, see sünnitab vastupidise. See loob inimesi, kes seisavad väljal vastu.

Alan: Just nii.

Allen: Ja nad tulevad välja ja teevad, mida peab tegema, ja see lihtsalt läheb edasi ja edasi, kas pole? Ja sellepärast, tahtsin teilt küsida, isiklikul tasandil, sest ma tean, et te olete olnud muusikavärgi sees, ja muide, siin on Allen Karna ExtraterrestialUK’st, Devon’ist. Mida te teete, kui inimesed jõuavad punktini, kriitilise punktini, ja kõik läheb liikvele?

Alan: Noh, siis on käes kriitiline hetk. Sest Suurtel Poistel on samuti olemas oma treenitud ülevõtmised. Asi on nende kooshoidmises, et mõni väljapandud võluflöödi mängija neid eksiteele ei viiks, sest neid pannakse välja. Ja siis üritavad neid juhtida õiges suunas. Väga kriitiline periood tõesti.

Allen: Jah, me peame seda näha saama, sest seekord, ma ei tea eelmiste aegade tehnoloogiast, aga seekord on see väga holistlik, ja meil on samal ajal nii palju asju toimumas. Meil on planeedi muutused, poliitlised, majanduslikud. See läheb aina edasi ja edasi. Ja siis pole ime, et tavainimene tänavalt, inimene, keda me üritame harida, eriti teie, teie olete harija. Ma olen lihtsalt laulukirjutaja laulja, teate, aga see on kõik sama.

Alan: Neid pommitatakse, pommitatakse, jah.

Allen: Need inimesed, kes ei hooli, sa ütled neile, et Titanic on uppumas, aga nad ei taha kuulata, ja nad lasevad edasi. Ja siis, hiljem, kui sa oled päästepaadis, ja sa oled ennast päästnud, mõned neist üritavad ronida päästepaati, ja nad lihtsalt uputavad su. Nii, et mida sa teed?

Alan: No siis sa pead liikuma ja see peab olema väga kiire liigutus, et üritada päästa ennast täielikust anarhiast. Sest see tavaliselt juhtub. Tegelikult need tipus võivad õhutada anarhiat.

Allen: Vägivallal pole vajadust. See on just see midagi, mis mängib neile kätte. Ma vaatan seda asja niimoodi, Alan. Tiiger on surmavalt haavatud, ta on vastu nurka surutud ja siis on ta kõige ohtlikum. Ja see on väga ohtlik aeg.

Alan: On küll.

Allen: Ajaloos, ja see on tsükliline, nagu te inimesi õpetate. Sest mida te räägite inimestele, on juba ajaloos toimunud, aga nad ei saa sellest aru.

Alan: Jah. Oh nad on üritanud läbi aegade samu asju teha. Nüüd, loomulikult koos teadusega, nad usuvad tõesti, kui kommunikatsioon on otse meie peal, koos oma propagandaga, nad usuvad, et suudavad selle läbi viia. Kuid mitte ilmtingimata, kui on piisavalt inimesi, et neid lööki mööda juhtida.

Allen: Mõned meist ei anna iialgi alla, ja me võitleme kõigega, mida nad meile kaela saadavad, kaasa arvatud kemojäljed või mida iganes. Viimane kord, kui ma teiega rääkisin, oli see sellest, sest nad teevad inimesi väga haigeks. Ma arvan, et nad lisavad doosi.

Alan: Neil on neid erinevat tüüpi nagu te teate. Erinevat tüüpi, jah.

Allen: Jah, me oleme sellest hästi teadlikud. Kuid millal te ka siiakanti tulete, andke palun teada. Võtke minuga ühendust. Ma kuulsin teid varem Alex Jonesi saates, ja meil oleks hea meel kohtuda.

Alan: Ok, vaatame, mis saab teha.

Allen: Ma olen kindel, et me oleme varem kohtunud, aga ma ei mäleta kus, palju aastaid tagasi.

Alan: Jah, kindlasti oleme.

Allan: Jumal õnnistagu teid. Ja kuidas läheb Hamish’il? Kuida kutsa elab?

Alan: Kutsa elab hästi. Jah. Ja ta pole nii väga kutsa. Ta on päris suur tegelikult, lume jaoks sobiv.

Allan: (Naer) Te alati kõlate, nagu oleks ta just teie jalge ees praegu.

Alan: Oo, ta on siin, aga uskuge mind, ma kukuksin ümber, kui ma püsti tõuseksin.

Allan: Kui ta püsti tõuseb, järelikult kutsusite teda. Ma tean, millest te räägite.

Alan: Just nii. Jah, te saite pihta, saite pihta.

Allan: Ta laske nüüd kedagi teist eetrisse. Päikest ja räägime peagi. Parimat.

Alan: Ok, nägemist.

Nüüd on meil Glenn Philadelphiast. Kas kuulete Phil?

Glen: Tere õhtust, Alan, hei. Ma tahtsin esitada küsimuse konformsuse kohta. Ma isegi kuulsin, ta olete seda varem maininud, kohastumine on pisut nagu kitsas auk, sest, teate, te toote välja, et noorukid, kes mässavad nonkonformismis, tegelikult ainult kohastuvad erinevasse standardisse või erinevasse ootustesse. Nii, et nagu filosoofias, epistemoloogia dissipliin toetub küsimusele, kuidas me saavutame kindluse, või kuidas me teame tõde. Nii, et ma oletan, et epistemoloogiline kahevahel olek siin on, kuidas keegi teab, kas ta tegutseb autonoomselt? Ma mõtlen, kuidas sa tead, kui sa tegelikult ei tea?

Alan: Sa tead seda, kui sa pole seda kuskilt lugenud, aga sa oled varem palju lugenud. (Kihistab) Nõnda sa tead seda, sest, teate, kui sa oled viisteist või kuusteist, nad annavad sulle võibolla kolm ajamhulka kopeerimiseks, subkultuure kopeerimiseks, ja igaühe jaoks vastava väljanägemise. Seda sa kannad teatud mässutüübi jaoks. See on, mida see punt kannab. Nii, et need on tegelikult ametlikud mässud, ja muusikatööstuses on sama lugu. Muusikatööstuses, sa avastad, et nemad tulevad välja viimaste revolutsioonidega ja ühel ajal oli see teatud sorti punk rock ja nii edasi. Ja siis, kui sa avastad, et see on väljas, sa paned tähele, et see on meinstriimi poolt üle võetud ja kasutatud reklaamides ja puha. Nii, et nüüd on see aktsepteeritult peavool, see polnud enam põrandaalune ja äärmuslik. Nõnda, et sulle on antud mässamise viisid väga lühikese ajaga, isegi, kui see on originaalne, enne kui see võetakse üle ja sellest saab järgmine uus norm, kuni järgmine uus tüüp tuleb välja mässama, ja siis saab sellest uus norm. See on kõik nõnda juhitud. Nii, et mulle on päris põnev, et isegi sinu mässumeetodid on sinu jaoks välja pandud, et süsteemi järel käia. Sa ei saa teiste inimeste järel käia mingilaadse moodsa mässu nimel. See ei tööta sedamoodi, ja sellepärast nad varustavad meid moekate mässudega.

Glen: Ja ma arvan, et sellepärast te olete ettevaatlik isegi gruppide konseptsiooni suhtes, õige?

Alan: Grupid on hämmastavad. Tegelikult, kui mul oln aega, võin isegi lugeda ette artikli, mille on kirjutanud Adolf Hitler gruppide ja mässude kohta, ja ma sain selle tegelikult internetist, sest sa ei saa aru, et kui sa oled jututoas, oled tegelikult grupi tüüpi tegevuspaigas või masside tegevuspaigas. Sa ei ole enam indiviid, eriti kui sa räägid kellegagi, kes on päris osav, kasutab emotsioone, jne, et sind mõjutada. Nad suudavad sind sama moodi üles piitsutada, emotsionaalses mürglis, kui keegi räägib sinuga massi sees. Nii, et see on sama rahvamassi tehnikat, isegi, kui see pole sul tingimata visuaalselt silme ees. Ja nad on sellest tipus väga teadlikud, nad planeerisid internetti kaua ette, kaasaarvatud foorumid, millega nad meid varustasid, Sunstein tunnistas üles sama asja, neil on istik igas foorumis, kes neid juhiks.

Glen: Just, just. Nüüd isegi väikseim grupp, nagu tuumikpere või hõimlus, mida sa võid vaadata, kui naturaalsemat inimest või rohkem ürgset hõimumeest. Ma mõtlen, isegi siis me ei saa olla kunagi vabad sotsiaalsetest ootustest.

Alan: Seal saab alati olema mingi konfliktivorm ja siis kompromiss. Aga kui seal on mingi loomulik kord, kus mees on väljas jahtimas ja naine on kodus sööki valmistamas või mida iganes, mille peale nad kõik kulmu kortsutavad, kõik need feministid, isegi sellepärast, et ma selle välja ütlen, aga nõnda see käis, rahvas, tuhandeid aastaid. Sellepärast oled sa tänapäeval elus. See tasakaalustab end ise välja. Ja siis tulevad lapsed mängu, samuti appi. See oli loomulik kord, mis viis meid läbi tuhandete ja tuhandete aastate, võibolla isegi miljonite, nende kohaselt, kes usuvad evolutsiooni. Nii, et sa ei saa seda lihtsalt hävitada, aga riik hävitas selle, sest nad tahavad ühiskonda üle võtta ja sõna otseses mõttes kasvatada inimesi, kasvatada inimesi riigi jaoks, kui nii võib öelda. Seal on alati teatud laadi kompomiss, ja mida küpsemad on täiskasvanud, seda tugevam kultuur neil on. Kõik teavad reegleid, ja nad kunagi ei pabista liigselt. Aeg-ajalt mõned nääklused, aga nõnda see peab olema ja see on päris loomulik.

Glen: Sain pihta. Hea küll, tänan teid.

Alan: Tänan helistamast.

Nüüd on siin Josh Ontariost. Kas kuulete Josh. Halloo, Josh?

Josh: Tere. Mul on paar asja. Ma ei tea, palju meil aega on. Esiteks, tahan öelda, et te teete tublit tööd selle kõigega. Ja te olete täna rääkinud haridusest. See on päris huvitav, sest kui ma olin kaheteistkümnendas klassis, mis polnud päris ammu tagasi, ma tegin tunniajalise esitluse selle kohta, et kliimasoojenemine pole ehtne. Mul oli terve leheküljetäis erinevaid tsieeringuid, lord Mockton, erinevad inimesed, nagu tema. Ja pärast seda, minu peale kortustati kulmu, õpetaja viis mind klassiruumist välja ütles põhiliselt, et sa ei tohi seda rääkida. Ja pärast seda rääkis ta kohe terve klassiga, ja seletas peamiselt, kuidas ma valetasin. Ja kõik arutasid omavahel, et kas see on õige, kas see on õige? Ja siis nad vaatasid õpetaja poole, ja tema, et: oh see on kõik vale. Mis on päris huvitav.

Alan: See on huvitav.

Josh: Ma mõtlesin, et jagaks seda. Ja järgmisena ma mõtlesin, et kas te olete kuulnud Kevin Trudeau’st?

Alan: Jah.

Josh: Ja kas te olete kuulnud, et ta on salaühinguvärk, nimeks Globaalse Informatsiooni Võrk, või midagi taolist?

Alan: Ma olen midagi selletaolist kuulnud. Oodake, tuleme tagasi peale pausi.

Tere rahvas, oleme tagasi ja Lõikame Läbi Maatriksi. Ja meil on Josh Ontariost liinil. Jätkake, Josh.

Josh: Noh, ma lihtsalt arutasin, kas te olete sellest kuulnud või on teil selle kohta midagi öelda.

Alan: Ma tõesti ei tea eriti palju sellest tüübist, ausalt öeldes, või salaühingust. Isiklikult arvates, kui seal on salaühing, ei ole see saladus, kui sa sellest räägid. (Kihistab)

Josh. Jah, see on õige.

Alan: Ja seal on palju trikitamist. Palju trikitamist toimub, aga tänan helistamast.

Ja msa soovin tänase õhtu lõpetada väikse lõigu “Taaskülastatud heast uuest ilmast”, ja see oli mida Huxley ütles:

Ühiskond, mille enamikud liikmed veedavad enamiku oma ajast mitte asjast, mitte siin ja praegu, ja kalkuleeritud tulevikus, vaid kuskil mujal, spordi ja seebiooperi asjakohases maailmas, mütoloogias ja metafüüsilises fantaasias, võivad end leida end raske vastu seista nendele survele, kes manipuleerivad ja kontrollivad seda.

Ja sellepärast see tänapäeval toimubki. Sa näed seda nende inimeste peal, kes lähevad metafüüsikasse, arvaes, et nad suudavad selle kõige eest põgeneda, ja nii edasi. See on kõik nende jaoks samuti välja pandud. Ja siis on olemas juhid patriootlikus kogukonnas, oletatavasti. Ma ei nimetaks neid üldse juhtideks, nad on variisikud, kes on üles seatud, jutlustades baasteosoofiast, ja lihtsalt võta narkootikume jne, ja saavuta kõrgem spirituaalsus, ja sa põgened selle kõige eest, kui kosmosest tuleb suur valgus. Ja kõik see on jama. Ja siin on Huxley, kes sellest kõigest räägib, juba siis. Sest siis, kolmekümnedatel, nad teadsid kogu plaani, kaasaarvatud fakti, et nad suruvad palju vastuluure poolelt, avalikkusele välja, sellle käesoleva faasi lõpus. Ja see on see, mis meil tänapäeval toimub.

Lugupidamisega Adolf Hitleri suhtes, ta oli laval päris erakordne. Ta haaras oma publiku, nagu sa ei usukski, sest ta toetus nende alateadlikele emotsioonidele ja nende motivatsioonidele, ja ta kirjutas sellest oma raamatus, loomulikult, erinevalt. Ta ütles, et massid on lihtsalt suur, taltsutamatu jõuk, ebadissiplineeritud, jne. Aga neid võib ära kasutada, kui sa tead, kuidas seda teha, kasutades päästikmehhanisme, jne. Ja seda kasutataksegi meie peal tänapäeval, ja sellepärast ma ei kasuta emotsiooni, isegi selles saates. Ma lihtsalt räägin, nagu ma normaalselt räägin inimestega üle laua. Teisiti toimides, ma petaksin teid taas, ja kasutades samu tehnikaid teie peal, et hoida teid kõrvaletõmbununa, täiel määral, või siis isegi hirmununa, mis muudaks teid samuti võimetuks, kui sa elad pideva hirmu või terrori all. Saage aru, et enamik uudiseid, mis on välja paljud, on mitteasjassepuutuvad. Te peate teadma teadusi, mida kasutatakse teie vastu ja miks neid kasutatakse, ja kuidas neile vastu seista ja samuti kuidas neid alati ära tunda. Ja et seal on hämmastavad propagandajõud, propagandat kasutatakse pidevalt, teie, laia üldsuse peal.

Ja nende jaoks, jällegi, foorumites, nagu ma ütlen, pidage meeles, te peate minema eelevate teadlaste kirjutiste juurde selle käesoleva aja kohta, kes kõnelesid tulevast ajast, kus me kõik räägiksime teineteisega kumbki, aga me oleksime siiski valitsematu jõuk, mass, kui nii võiks öelda, ja inimesed, tegelikult, trikitatakse je petetakse nende poolt, kes on foorumitesse pandud. Ja paljud foorumid on üles seatud just selle jaoks, muide, nagu Sunstein ise on välja rääkinud. Sunstein’I (Cass Sunstein, Obama administratsiooni mõjukas funksionär – tõlk) töö on tulla ja üritada panna nad kõik teineteisega võitlema ja isegi hajutama peamisi eeldusi, nagu, et nemad olid seal esimesena, mis oli patriootik tegu, kuni neil pole enam millegi kohta patriootlik olla. Nemad võtavad ära teilt kõik põhjused, et olla patriootlik. Need on kõik teaduslikud sõjapidamisviisid, viidud läbi psühholoogilisel alusel. Samuti vägagi täiustatud. Nii, et olge ettevaatlikud, keda te kuulate, keda te järgite. Jätke meelde, et te peate järgnema oma südamele, lõppkokkuvõttes, ja oma tervele mõistusele. Hamishi ja minu poolt, Ontariost, Kanadast, soovin head ööd ja olgu teie Jumal või Jumalad teiega.

Teemad on kaetud järgnevate linkidega:

Üldise hüve nimel.Käitumise muutused.

Kommunikatsioonid ja käitumise muutus.

Käitumise muutuse kavad.