ALAN WATT

CUTTING THROUGH THE MATRIX”

NA ŻYWO NA WTPRN

ŻYWNOŚĆ UŻYWANA JAKO BROŃ

PRZEZ WPROWADZANIE GENETYCZNIE MODIFIKOWANYCH

ORGANIZMÓW (GMO) – ŚRODKOWO-WSCHODNIE

WTRĄCANIE SIĘ PRZEZ MISTRZÓW MONETY”

27 grudzień, 2007


Prawa autorskie rozmowy należą do Alan'a Watt'a – 27 grudzień, 2007 (Oprócz muzyki, cytatów z literatury i komentarzy gości).


WWW.CUTTINGTHROUGHTHEMATRIX.COM


WWW.ALANWATTSENTIENTSENTINEL.EUKod Milczenia” przez Bruce'a Springsteen'a [piosenka]


Czy prawda jest aż tak nie uchwytna, tak nie uchwytna że widzisz

Że nie wystarczy kochanie,

Aby przełamać odległosć między tobą i mną

Jest lista pretensji 100 kilometrów długa

To jest kod milczenia i nie może się tak toczyć


Cześć wam. Nazywam się Alan Watt i słuchacie Cutting Through the Matrix 27 grudnia, 2007. Nowo przybyli, wejdźcie na stronę cuttingthroughthematrix.com gdzie znajdziecie tonę darmowych plików które możecie słuchać do syta i wyrywać sobie włosy z głowy przez złe wiadomości ale także nabrać nadzieji bo jest w tym coś więcej niż tylko negatywy które słyszycie. Jest trochę pozytywów, a jednym z największych pozytywów jest to że, przez zrozumienie, jesteście w stanie przedrzeć się przez te wielkie oszustwo które nazywamy rzeczywistością.


Wejdźcie na alanwattsentientsentinel.eu i skopjujcie stenogramy w różnych językach Europejskich. Napisałem piosenkę, chociaż właściwie to melodja, na Boże Narodzenie i szybko puściłem pod koniec przemowy z podziękowaniem dla wszystkich tłumaczy z całego świata którzy są zajęci tłumaczeniem moich rozmów. Wiem że to ciężka praca także przede wszystkim dedykuję melodię im, a następnie słuchaczom.


Teraz, jestem pewny że wszyscy leczą się po tym warjactwie które nazywamy Bożym Narodzeniem, te przesilenie zimowe, i te podbudowanie do Świąt, które jest fanatycznie, hiper skomercjalizowanym nonsensem, kiedy wszyscy są zestresowani tak jak i ich karty kredytowe. Karty są kompletnie zmaksowane przez kupowanie prezentów bo czujecie się zobowiązani, bo nic w tym systemie nie należy do nas. My tylko myślimy że należy. Dorastamy w nim. Rodzimy się w nim. Myślimy że to nasz system ale wszystko naprawdę obraca się dookoła handlu i ekonomii, i mamy tyle tych dni Świątecznych które tak naprawdę zostały zmienione w farsę Hollywoodzką i Bing Crosby - na tym teraz polegają Święta. Teraz wygląda na to że Bing Crosby i wszystkie stare gwiazdy z lat 40-tych i 50-tych przejeły kazanie Świąteczne, sklepy załapały i ludzie są płukani. Rozluźniają się na jakiś czas. Ŝwiętują. Spotykają się z rodziną - jeżeli jeszcze ze sobą rozmawiają - i generalnie trochę się upijają lub jedzą za dużo i potrzebują co najmniej tygodnia żeby dojść do siebie. Ja też muszę się przyznać że ktoś przysłał mi bombonierkę. Czekolada jest moją piętą Achillesową. Nigdy tej osobie o tym nie mówiłem ale musiała to przeczówać i przysłała mi czekoladki, i ja spadłem z drabiny. Tak to było. Spadłem z 12 szczebli i to byłem ja pijany. Byłem kompletnie pijany i ośliniony czekoladą na całej twarzy, na całych rękach jak dziecko które mówi ga-ga. Przez jakieś 24 godziny byłem na haju cukrowym i teraz muszę z powrotem zacząć się wspinać na te 12 szczebli i dojść do siebie i prosić Boga o przebaczenie tej tutaj gliździe. Tej małej amebie, bo to przez moją własną wolę tak się skończyło, widzicie, i ktoś również przysłał mi coś co produkują w Szkocji. Coś podobnego do krówki czekoladowej i mam to tu w pudełku i jeszcze nie otworzyłem. W tej chwili gapie się na to ale jeszcze nie otworzyłem. Staram się siebie powstrzymać bo znowu będę pijany. Kompletnie się upiję, kompletnie ga-ga.


Także maszerujemy dalej, i mówiąc o jedzeniu, wspominałem o tym jak, jeżeli zauważyliście - ci którzy naprawdę się obudzili - widzą ten cały nonsens Bin-laden'a i ten szumu stwożony do około społeczeństwa totalitarnego które zostaje wprowadzane w nie samowitym tępie. Coś co było zaplanowane lata, lata i lata temu i wszystkie fazy implementacji i wszystkie wzajemne oddziaływania między różnymi departamentami, pracujące razem jak dobrze naolejowane przebiegi, wszyskie miejące do czynienia z terroryzmem, bo dawno temu w psychologji, która został zaopatrzona przez grube ryby, zadecydowali że my wszyscy jesteśmy chorzy umysłowo. Ludzie którzy myślą że mają prawa i tym podobne. Rzeczy które się nie liczą wiecie, takie jak prawa i prawa indiwidualne i tak dalej. Ogłosili że my wszyscy jesteśmy chorzy umysłowo. Jeżeli myślicie że rodzina się liczy na przykład, wiecie, staroświeckie poglądy, na pewno jesteście chorzy umysłowo, i oni zaplanowali jak wprowadzić ten Nowy Porządek Światowy, co ma do czynienia z każdą częścią waszego życia.


Tu nie chodzi tylko o światowy system polityczny lub światowy wolny handel. Tu chodzi o kompletnie nowy sposób życia i monitorowanie każdego człowieka na ziemi od narodzin do śmierci, i następnie posuwanie się krok po kroku aż w końcu będą dosłownie w stanie klonować określonych niewolników, niewolników zaprojektowanych z celem; idealnie zaprojektowanych [po angielsku ideal design]. ID znaczy to również . I oni będą dobrze słóżyć swoim Panom, tej Klasie Stróży lub Rządzących jakimi Platon ich nazwał, bardzo, bardzo dobrze. Dorwali się do każdej cześci tego co myślicie że jest waszą kulturą, i zastąpili nowymi formami kultury, które większość ludzi przysposobiła bez żadnych pytań; bo kiedy rodzisz się w systemie w którym ta poszczególna metoda jest używana do załatwienia tej poszczególnej sprawy, zdaje ci się to normalne, chociaż różni się od starego systemu, nie zadajesz pytań. Myślisz że to musi być normalne i nawet będziesz się kłócił i argumentował - i tak jest zawsze. Ludzie przystosowują się bez pytań, coś czego Elita jest świadoma; ale ten artykuł jest o zapasach żywnościowych.


Teraz Narody Zjednoczone, ten wesoły, czysty, zielony olbrzym jest tak nieskażytelny i zatrudnia setki rzeczników prasowych aby upewnić się że będziemy pod wrażeniem jego czystości, i że istnieje aby nam pomagać, podobnie do jakiejś dużej grupy charytatywnej która stawia namioty dla uciekinierów lub innych. Oczywiście że ma parę takich działalności ubocznych, ale Narody Zjednoczone były założone aby wkroczyć jako rząd światowy po założeniu trzech dużych bloków handlowych. To znaczy Zjednoczoną Europą, Ameryki, i Region Dalekiego Wschodu. Po to Narody Zjednoczone zostały założone. Również mają pracującą odbitkę każdego departamentu bjurokracyjnego waszego rządu federalanego i lokalnego, i oni współ pracują, widzicie, bo wkrótce zostaną przejęci przez ONZ. Jeżeli myślicie że duży agrobiznes, ta duża piątka, są od siebie niezależni, to jest następne oszustwo. Tak napradę jest to tylko jeden duży olbrzym zajmujący się żywnością na całym świecie, i w ten sposób ten nowy system będzie prowadzony, bo jedzenie, tak jak ONZ nas poinformował w różnych przemówieniach oddanych przez ich Wydział Rolnictwa, jedzenie zawsze było i zawsze będzie używane jako borń.


Teraz pamiętajcie że ta metoda została użyta w Iraku podczas dwóch wojen w Zatoce Perskiej. Mieliśmy skandal związany z jedzeniem za ropę, i w końcu dowiedzieli się że szef, syn szefa Narodów Zjednoczonych, aktualnie pozwalał im wprowadzać jedzenie do Iraku w zamian za bardzo, bardzo tanią ropę, którą sprzedawał poprzez ogromne firmy z bardzo wyskokim zyskiem. Tak czyściutkie jak łzy jest ONZ, ale dlaczego oczekujemy że ci goście nie będą bandytami kiedy wszyscy na szczycie każdego innego systemu są bandytami. Tacy właśnie wpinają się na szczyt w psychopatycznym systemie. Także używali żywność jako broń w przeszłości, i teraz chcą dorwać się do jedzenia wszystkich innych, i tego po cichutku dopieli z jedzeniem genetycznie modifikowanym (GM). Zostało wprowadzone aby zmodyfikować nas i czytałem różne artykuły od dużych graczy o tym co zostanie użyte aby zmienić strukturę ludzkich mózgów. Czytałem o tym 25 grudnia.


Powinniście przesłuchać tego pliku i tu mam inny artykuł. Jest z International Herald Tribune opublikowany 17 grudnia, 2007 przez Elisabeth Rosenthal. Pisze:


Rzym: W nie przewidzianym i nie spotykanym przesunięciu, światowe zaopatrzenie żywnościowe gwałtownie ubywa i ceny żywności wzrastaja do historycznych poziomów, najwyższy urzędnik Żywności i Rolnictwa Narodów Zjednoczonych ostrzegł w ponidziałek.”


Alan: Oczywiście że ostrzegł bo tak to zaplanowali.


Zmiany stwożyły bardzo poważny problem i mniejsza ilość ludzi będzie miała dostęp do jedzenia szczególnie w rozwijających się krajach, powiedział Jacques Diouf, kierownik ONZ'tu Organizacji Żywności i Rolnictwa.”


Alan: To ta sama organizacja która ogłosiła że jedzenie będzie użyte jak broń.


Agencji indeks ceny żywności wzrósł o więcej niż 40 procent w tym roku, włącznie z 9-oma procentami rok temu...”


Alan: To prawda. W niektórych krajach Europejkich są rozruchy i demonstracje w innych, bo ceny warzyw wzrosły o 40 procent. Pisze:


...-procent który był nie do przyjęcia, powiedział. Nowe liczby wykazały że koszta żywności importowanej przez najbardziej potrzebujące kraje wzrosły o 25 procent, do $107 milionów rok temu. W tym samy czasie, zapasy zboża są surowo zubożone, wedłóg rekordów FAO. Światowe zapasy przenicy spadły 11 procent w tym roku, do najniższego poziomu od roku 1980-tego. To odpowiada 12 tygodniom światowej konsumpcji – o wiel mniej niż 18-sto tygodniowej średniej w zapasie w latach 2000-2005. Zostało tylko 8 tygodni kukurydzy, mniej niż 11 tygodni w okresie wcześniejszym .”


Alan: Zanim skończę czytać chciałbym najpierw o czymś wspomnieć. Kiedy ONZ został założony z marzeniem kierowania światem, oświadczyli w przeróżnych artykułach że będą mieli prawo aby przydzielać żywność wszyskim krajom na świecie. To zmusiło by je, skoro ilość jedzenia nie byłaby zwiększana ze wzrostem społeczeństwa, do zmniejszenia ilości ludzi. Nie możemy o tym zapomnieć. Kiedy to się znajdzie na papierze, oczywiście wiecie że będą żądać aby zmniejszyć ilość ludzi tak czy owak. Co dwa lub trzy lata dadzą wam inny kontyngent, coraz niższy i niższy. Tak to będzie działać. Teraz kontynuuje:


Ceny przenicy i nasion olejnych są rekordowo wysokie, Diouf powiedział w poniedziałek. Ceny przenicy wzrosły o $130 za tonę, lub 52 procent, w porównaniu do poprzedniego roku. Amerykańskie przyszłości przenicy przekroczyły $10 za buszel po raz pierwszy w poniedziałek, rolniczy odpowiednik do $100 za beczkę ropy.”


Alan: Mają inne podobne artykuły na ten temat.


Diouf oskarżał kombinację niedawnych czynników podaży i popytu za kryzys, i przepowiedział że te czynniki zostaną tu na dobre.”


Alan: Oczywiście że są tu na dobre bo przez lata pozbywali się rolników. To jest w ich planach.


Po stronie zaopatrzenia, zaliczamy wczesne wpływy globalnego ocieplenia....”


Alan: Ha-ha, globalnego ocieplenia.


które spowodowało mniejsze plony w paru krytycznych miejscach, i zmianę w uprawianiu dla ludzkiej konsumpcji w stronę uprawiania dla bio-paliwa i paszy dla bydła. Popyt na ziarno wzrasta razem ze światową ludnością...”


Alan: Niezły kawał.


...i więcej jest oddawane do karmienia bydła w czasie kiedy ilość ekonomicznie wspinających się mięso-żarców wzrasta.”


Alan: Zwródcie uwagę na ich określenie, „ekonomicznie wspinających się mięso-żarców,” to są bardzo paskudni ludzie widzicie, bo świat którzy oni wporwadzają będzie wegetariański, tylko z modifikowanymi warzywami oczywiście.


Obawiamy się że stoimy w obliczu doskonałego sztormu dla tych głodujących na świecie, powiedziała Josette Sheeran, dyrektorka wykonawcza Programu Światowej Żywności, podczas wywiadu telefonicznego. Powiedziała że jej agancji koszta dostarczenia żywności wzrosły o 50 procent w przeciągu ostatnich pięciu lat i że niektórzy biedni ludzie zostają wyceniani z marketu żywnościowego. Na dodatek, wysokie ceny ropy dwukrotnie zwiękrzyły koszta transportacji w przeciągu ostatniego roku, niesamowicie stresując biedne kraje które muszą importować jedzenie, razem z humanitarnymi agencjami które je zaopatrzają.”


Alan: Teraz pamiętajcie że jakoś półtora roku temu, pan Rumsfeld powiedział kiedy ropa skoczyła do $50 za beczkę – ta psychologiczna bariera jaką nazwali w ekonomii, i kiedy doszliśmy do tego punktu powiedział że nie powinniśmy być zaskoczeńi jeżeli ta cena podwójni się w ciągu roku. Wiedzieli że jedzenie i wszystko inne powiązane, co jest przewożone, podrożeje również, także to żadna niespodzianka dla chłopców którzy planują strategje wojen. To jest wojna wywołana przeciwko całemu światu, i wojna terroryzmu używając stare strategie tyle że na skali światowej. Dla tych na górze nic z tego wszystkiego nie jest niespodzianką. Tylko dla ludzi na samym dole którzy myślą że jutro nie istnieje i że jutro wszysko będzie tak samo.


Specjaliści klimatu mówią że wrażliwość będzie tyko wzrastać kiedy dalsze efekty zmiany klimatu zostaną odczute. Jeżeli będzie znaczna zmiana w klimacie w jednej z naszych obszarów produkcyjnych, jeżeli wybuchnie choroba która wpłynie na jeden z naszych głównych plonów, będziemy w bardzo ryzykownej sytuacji, powiedział Mark Howden, członek Organizacji Badawczej Wspólnoty Naukowej i Przemysłowej w Canberra.”


Alan: Co jest również interesujące o modifikowanych roślinach i o Monsanto i innych którzy patentują wszystkie naturalne nasiona, bo nikt inny po prostu nie wpadł na pomysł patentowania wcześniej, to to że stają się ich własnością, zabierają te naturalne od rolników a w zamian dają im swoje nasiona. Kiedy rolnicy zacznają sadzić tylko jeden rodzaj kukurydzy, na przykład, wtedy staje się ona bardziej podatna chorobom które mogą ją kompletnie wyniszczyć. Wtedy jest o wiele łatwiej coś wyniszczyć, i o tym również ci na samej górze doskonale wiedzą, także chcą nas nieźle urządzić. Pisze:


Już niezwykła pogoda, związana ze zmianami klimatycznymi...”


Alan: Zastąpię to i powiem związana z powietrznym spryskiwaniem i z HAARP'em.


...i zdażenia takie jak susze, powodzie i sztormy...”


Alan: To wszysko znajdziecie w traktacie o działaniach wojennych związanych z pogodą z ONZ.


spowodowały zmniejszoną produkcję w ważnych krajach eksportujących takich jak Australia i Ukraina, powiedział Diouf.”


Alan: Wrócę zaraz po tych wiadomościach z następną częścią tego kródkiego raportarzu.


Cześć wam. Nazywam się Alan Watt i słuchacie Cutting Through the Matrix. Przerabiam trochę tej wojskowej strategii i na czym polega. Związana jest z wypowiedzeniem wojny na całe społeczeństwo świata, przedstawione ofiarom tak jakby wszystko było po prostu przypadkowym „wydarzeniem”, tak jak hipisi mówili kiedyś. Wydarzenie, coś co spontanicznie się dzieje przez samo siebie, a tak naprawdę to nic w tym rodzaju; bo ta sama agencja oświadczyła wiele razy w przeszłości, agencja żywności Narodów Zjednoczonych, że rolnictwo jest za bardzo ważne żeby było zostawione dla rolników. No i oczywiście, wojna przeciwko rolnikom toczy się już przez ostatnie 40, 50 lat, i stopniowo się zwiększa, i nie tylko z kosztami i utrzymywaniem maszyn, ale również z masywnymi zakłocieniami i wtrącaniem się przez rząd narzucający im jak mają wykonywać swoją pracę.


Toczy się również wojna na pogodę, otwarcie przez ostatnie 10 lat - dla tych którzy widzą co się dzieje - i sami widzieliśmy jak wiele rolników w Amerykach, w Kanadzie, zostało wykończonych przez powodzie i susze. Oglądałem ich wypowiedzi w telewizji z Alberty, gdzie narzekali na pięcio-roczne susze, i w czasie tych wywiadów na tle było widać ścieżki chemikalne nad ich głowami, pryskane każdego dnia. Oczywiście nikt w medii tego nie skomentował, tej pajęczyny nad ich głowami, i kiedy burze się zaczeły, widać było to samo. Pryskanie, pryskanie i pryskanie, a nawet żadnego pisku nie słychać od medii na temat tych nadzwyczajnych ścieżek na niebie.


Stosują wojnę pogody na rolnikach, i to samo dzieje się w Stanach Zjednoczonych również. Wyganiają ich z własnej ziemi z zamiarem aby, jak pan Carroll Quigely powiedział, nowi lordowie feudalni tego nowego systemu feudalnego byli Prezesami Zarządu razem z tymi olbrzymymi międzynarodowymi korporacjami które prowadzą. Te kompanie agribiznesowe które rozprowadzają genetycznie modifikowane jedzenie zostały założone aby przejąć zapas żywności całej planety i powodzi im się bardzo dobrze.


Jeżeli chcesz przejąć władzę nad ludzmi w czasie wojny, od czasów starożytnych do dzisiejszych, to bierzesz się za ich jedzenie i wodę. Bierzesz się za to na samym początku. W czasach starożytncyh, kiedy znaleźli zaopatrzenie wody w trakcie napadu na miasto, to albo je ucieli albo zatruli, albo zmienili kierunek, i wtedy zaopatrzenie pożywności we wnętrzu zaczeło szybko ubywać. Zabraniali dostarczanie jedzenia i w mgniu oka ludzie stawali na kolana i błagali i się zaraz poddawali, także nic w tym nowego. Dlaczego mają zmieniać przepis jeżeli działa za każdym razem? A my przyjmujemy wszystko na tym świecie za oczywiste.


My na Zachodzie żyjemy z naddostatkiem bo jest częścią systemu ekonomicznego. Także wiele osób jada w restauracjach bo nie umie gotować nawet dla siebie samych. Nie potrafią nawet ugotować warzyw. Nie mają pojęcia jak. Umieją bardzo dobrze zamawiać w restauracjach ale nawet nie umieją obrać marchewki, i to jest bardzo smutny stan rzeczy. Wiedzieli przez lata że jeżeli objedziesz do okoła Toronto i Nowego Jorku i zbierzesz żywność z restauracji która została wyrzucona na śmieci, pewnie był byś w stanie nakarmić większość ludzi na świecie każdego dnia. To jest naddostatek, i z biegiem czasu skończy się kiedy duzi chłopcy pozbędą się wszystkich prywatnych rolników i całej konkurencji i będą na czele, i dodatkowo złożą winę na globalne ocieplenie i susze i całą resztę.


To także doprowadzi do debat, które będziemy słyszeć przez następne pięć lat jak musimy przestać jeść produkty mięsne bo jak Alvin Toffler powiedział w swojej książce „The Third Way” [Trzecia Droga], książka którą Newt Gingrich rozdawał dla kongresmanów parę lat temu, tam jasno pisze że świat który stworzą będzie światem wegetariańskim, i tak ma być. Nie mówią wam dlaczego ma tak być. Powód jest taki że chcą abyście stali się bardziej posłuszni przez spożywanie niczego oprócz genetycznie modifikowanego jedzenia. To jest tego powód.


Żyjemy w świecie, tak jak mówię, ciągłej wojny – wojna która została otwarcie wypowiedziana jeżeli posłuchacie wypowiedzi po 9/11 lub nawet przed 9/11. Wojna która została wypowiedziana przed 9/11 przez instytucje i prywatne fundacje które nam powiedziały gdzie chcą nas w krótce zaprowadzić. Ten nowy socjalizm naukowy który stowrzyli dla społeczeństwa i od 9/11 rządy mówią nam w którą stronę nas prowadzą. Wiemy że te monitorowane każdej osoby i miliony kamer wywieszanych każdego tygodnia na całej planecie i kompletne monitorowanie wszystkich czatów internetowych i email'i i tak dalej, telefonów, itd., wiemy że to nic nie ma wspólnego ze Środkowym Wschodem lub Afganistanem, nic wspólnego z przeszukiwaniem otworów cielnych na lotniskach przez podejżliwych gości. To wszystko jest po to aby wyszkolić ludzi w systemie totalitarnym przez strach i powtarzanie szkolenia które spowoduje że będą się słuchać.


Na tym to wszysko polega, i jak zawsze, około 85 procent ludzi zgadza się ze wszystkim bez zadawania pytań. To te same 85 procent, może więcej, których miał Związek Sowiecki, bo w Związku Sowieckim kiedy Stasi i NKVD wpadało żeby zaaresztować ludzi , robili to o 3:00 nad ranem kiedy wszyscy spali, i wyciągali ofiarę z użka. Było to częścią systemu Sowieckiego że wszyscy sąsiedzi musieli być świadkami tego co się działo bo w ten sposób byli szkoleni w stylu Pavlova, wiedzieli że z nimi może stać się to samo. Także mieliście dwóch czy trzech gości którzy wyciągali ofiary z łóżek, ciągneli po schodach, przez ulicę, i jestem pewien że statystycznie było tyle samo - 85 procent lub więcej, może nawet 90 - którzy odwracali głowę w drugą stronę. Nie chcieli tego widzieć. Tak jakby bycie świadkiem by ich jakoś w to wplątało i w jakiś sposób sami zostali by zaaresztowani. To smutna zasada ludzkiej natury dla większości osób.


Są tak zaślepieni sobą że stracili więźi które są własno-ochroną, bo ocaleć można tylko w dużych ilościach. Nie tylko przez bycie indiwidualistą w tej sytuacji. Przeżycie zależy na współpracy dlatego głównego powodu, dla czystego przeżycia, i terror jest tam żeby to zniszczyć i w zamian dać wam inny rodzaj jedności – jedności przes strach, gdzie się słuchacie i jesteście posłuszni ale nie wspomagacie sobie nawzajem. Wprowadzane jest to wszędzie na Zachodzie i naprawdę na całej planecie, ten sam system. Rozmawiałem na ten temat na Boże Narodzenie. Mówiłem, czy zdajecie sobie sprawę że to pewnie zajeło100 lat przygotowywania i negocjacji dyplomatycznych z departamentami naczelnymi w każdym kraju podpisującymi te same ustawy w tym samym czasie. Zajeło 100 lub więcej lat aby podporządkować to wszystko przez departamenty biórokratyczne i wszystko wprowadzić w rzeczywistość. Nic w biórokracji nie dzieje się szybko. Zajmuje dużo czasu, bardzo dużo czasu. Wracam po tych wiadomościach.


Cześć wam, nazywam się Alan Watt i słuchacie Cutting Through the Matrix, i rzeczywiście kod milczenia nie może się toczyć i jest smutne kiedy widzimy większość ludzi, i jestem pewien że ci którzy się obudzili zauważyli, i zatruwa im życie widząc jak większość osób żyje tak jakby nic się nie zmieniło kiedy słuchają tych samych wiadomości z medii jak i my, i tak jakby nie dochodziło do nich co się naprawdę dzieje. Może to jest rezultat końcowy tych rzeczy o których mówiłem 25 grudnia. Szczepionek. O tym wspominał Russell, używanie szczepionek, jedzenia, wody i tak dalej, aby zmienić ludzkie mózgi aby stali się bardziej podatni na wpływ, bardziej akceptujący władzę: „władza przez lepszych”, tak Russell to opisał, i to mamy.


Bardzo dawno temu, kiedy szlachta dopiero zaczeła pokazywać się na scenie razem z przemyslem i pieniędzmi – pieniądze były kluczem, wtedy byli w stanie zatrudnić żołnierzy do wykonywania ich brudnej pracy i podbijania za nich narodów. Bardzo szybko założyli duchowiństwa. Oczywiście księża byli bardzo ważni, w ten sposób usprawiedliwiali życie na szczycie kiedy wszyscy chłopi i niewolnicy na dole wykonywali całą brudną robotę. Również wymyśleli religje które to usprawiedliwiały, i uczyli niewolników że więc, mieli tą złą karmę i dlatego wrócili z powrotem na ziemię jako robol, i jeżeli pracowali ciążko dla Pana, wtedy mogli się tej złej karmy pozbyć, podobnie do złego kredytu i może nawet by dostali lepszy kredyt wracając po raz następny, i może nawet powrócili by jako fareon lub przynajmnie jeden z jego pomocników, z pozwoleniem na bicie innych niewolników batem. W ten sposób taki rodzaj religii działa.


Religje zawsze musiały być wymyślane aby usprawiedliwić dlaczego psychopaci zawsze dominowali ludzmi niżej i to ostro wkroczyło do Europy w czasie najazdów Normańskich, bo Normani byli kompletnie fedualnym społeczeństwem i byli wspierani przez kościół Rzymsko-Katolicki. Byli wspierani w najazdach bo kościół Katolicki zawsze stał po stronie króla który był wierny lub lojalny ku kościołowi. Charlemagne, na przykład, był upoważniony żeby być królem przez kościół Katolicki, na rzecz kościoła, i był obrońcą kościała. Nawracał narody używając wojska i szable zmuszając ludzi do zaakceptowania tej dziwnej religji o której nigdy przedtem nie słyszeli, albo mieli wybór śmierci na miejscu. To samo działo się w Ameryce Łacińskiej z Konkistadorami bo wszedł Watykan również i dosłownie dusili rdzennych mieszkańców na miejscu dając im wybór między Jezusem lub śmiercią; a ci ludzie nie mieli pojęcia kim Jezus był. To było niezrozumiałe dla ich wyobraźni.


System feudalny używany do rządzenia przez Normanów nigdy nie znikł. Wiedzieli że musieli dać ludziom pojęcie że w jakiś sposób ich słowo liczy się, że bjorą udział, przez stworzenie tego co nazywają demokracją. Demokracja to coś co nazywają „udawaniem” w boksie. Jest oszustwem. Naprawdę jej nie ma. Jest iluzją i oszukuje ludzi udając że mają jekieś prawa i są zaangażowani w decydowaniu jak odbędzie się przyszłość, bo jeżeli nie dali by ludziom tego poszczególnego systemu, wiedzieli że co jakieś parę lat mieli by rewolucję, także w zamian dają wam co parę lat wybory. W demokracji nikt nie głosuje na nowych gości bo ich dzieli sympatią. Głosują żeby pozbyć się starych bo mieli czas aby doznać jak są skorumpowani, i żyją w nadzieji, i głosują na nowego obrońcę który zawsze kończy na tym że wykonuje dokładnie to samo co wykonywał stary obrońca. To jest coś czego niektórzy nigdy, przenigdy nie zauważą w swoim całym życiu. Słyszalem o 80-cio letnich ludziach którzy, kiedy wysyłali po nich furgonetkę aby zabrać ich na głosowanie, wypowiadali się że zawsze głosowali. Tak, oni są pierwsi do narzekania jak źle robi się na świecie, i kiedy starasz się zadać im pytanie czy „nie zauważyliście że obojętnie jaka partja, obojętnie na kogo byście nie głosowali, przez ostatnie 80 lat, ta sama agenda sunie się i robi się coraz gorzej?” Zgodzą się z tobą ale zaraz wpadają z powrotem w te podwójne myślenie że jednak muszą głosować. Po prostu nie mogą załapać, jest na nich za późno.


Thomas Jefferson mówił na ten temat bo teorja demokracji nie była nowa dla założycieli konstytucji Amerykańskiej. Ci goście byli wspaniale wykształceni i uczeni i oczytani. Czytali Greckie klasyki i historje świata. Wiedzieli jak ten system działał i jak tyranci rządzili pod pozorami dobroczynnych dyktatorów. Wiedzieli czym demokracja skończysię bo Platon opisał wszystkie systemy włącznie z demokracją, która kończy się formą socjalizmu, który zawsze kończy się dyktaturą. To wszystko było wykonane w przeszłości.


Starożytne Chiny, jeżeli wejdziecie w ich historię, wypróbowały wszystkie systemy. Republikaństwo, wypróbowały. Wypróbowały demokrację. Wypróbowały faszyzm tysiące lat temu, wszystko bardzo dobrze udokumentowane, dobrze doświadczone. Thomas Jefferson powiedział „jeżeli zauważycie ten sam toczący się plan pomiędzy zmianami w Kongresie...” (miał na myśli różne partje które wchodzą i wychodzą), „...jeżeli zauważycie jedną agendę toczącą się przez jedną partię do drugiej, będziecie świadomi że żyjecie pod tyranią.” Co my mamy od czasów Ligi Narodów to niesamowite posuwanie się, krok po kroku, w program Narodów Zjednoczonych który polega na wprowadzeniu totalitarnego rządu światowego. Nawet w latach 1800 Karl Marx mówił o zjednoczeniu Europy i zjednoczeniu Ameryk które przyjdzie, a po nich zjednoczenie dalekiego Wschodu i brzegu Pacyfiku. Trzy bloki handlowe które powstaną – które zostaną degradowane do rodzaju rządu miejscowego, rządu rejonowego. Także wasz rząd federalny zmieni się w rząd miejscowy podlegający pod super-rząd lub rząd światowy, opisany tyle lat temu, a większość ludzi nawet nie ma o tym pojęcia. Pozbyli się tego z książek szkolnych i większość nie ma ochoty żeby się dowiedzieć, bo, mimo wszystko, dziś przecież nie jest tak źle, czy jest? Dzisiaj zawsze tu będzie. Jutro będzie takie same jak dziś na zawsze i zawsze, i to jest dziecinne myślenie. Tak są wyszkoleni.


Oni wierzą że ich lepsi, ci ludzie w telewizji, te znane twarze, powiedzą im wszystko co muszą wiedzieć dla swojego dobra, i ci wszyscy ludzie którzy wyszli ze specjalnych łonów i rządzą światem, wiecie, te lepsze czcionki, po prostu wszystko za nich załatwią i poradzą sobie z ciężkimi problemami świata. To Socjalizm. To dziecinne myślenie. Po to to stwożyli. Większość ludzi nie zastanawia się nad problemami. Adoptują obyczaje, religię, zmiany w systemie i religii przez rodzaj asymilacji. Nie zastanawiają się nad tym. Jeżeli wszyscy inni posuwają się w tą stronę, oni też zaczną się w tą stronę posuwać bez pytań, i będą pod wrażeniem że są całkiem normalni bo wszyscy inni idą w tą samą stronę. To jest tak proste a oni nie uwierzą nawet w trakcie działania, i to jest dziwne w ludzkiej naturze. Nawet kiedy najgorsze spadnie im na głowę, do samego końca, nawet kiedy ustawią ich pod ścianą do rostrzelania, nawet wtedy będą myśleć że jest to nie możliwe, że nie może się to dziać w ich świecie. Dlatego są bierni. Słuchają się tego co jest im mówione. Są rozkazywani do samego końca i słuchają się do gorzkiego końca bo nie są w stanie uwierzyć że to się naprawdę dzieje.


Co się dzieje na całym świecie w innych krajach podczas tej wiecznej wojny, fizycznej wojny również, którą obserwujemy jak się toczy. Mieliśmy 50 lat wojny wypowiedzianej na kraje Ameryki Łacińskiej. Wszystkie były ciche, chowane przed ludzmi z północy i z Europy, ale ludzie wykształceni w Szkołach Amerykańskich, zmienili swoją nazwę ale nadal działają. Nie przeszkadza nam że inni są mordowani, aby tylko nie my. Taka jest prawda. Wracam zaraz po tych wiadomościach.


Cześć wam, nazywam się Alan Watt i słuchacie tego wesołego i starego Cutting Through the Matrix, który czasami nie jest taki wesoły. Czasami jest, i ja obserwuję jak świat kręci się w świecie i widzę dwa systemy obracające się w tym samym czasie. To jest ten fałszywy dany wam przez media, system edukacyjny i tak dalej, i ten który jest widoczny, jeżeli otworzycie oczy i pozwolicie sobie naprawdę dostrzeć. Przed przerwą mówiłem o tych wiecznych wojnach, fizycznych wojnach również, kiedy widzimy ludzi ubranych w obce stroje mówiących innym językiem, rozstrzelywanych i bombardowanych we własnych wioskach, a nam w domu mówią że jest to w naturze rozwoju, i tak to usprawiedliwjają z góry. Tak nam mówią. To rozwój i „nie można usmażyć naleśnika bez rozbicia jajek”. Tak też to formułują, kiedy mordują ludzi aby wykorzenić stare obyczaje życia, stare wartości, bo dawno temu powiedzieli że pozwolą dominować tylko jednemu systemie. Nie będzie żadnych innych systemów i przechodzimy przez czas gdzie starają się wykorzenić te które nie są im potrzebne; i nie oszukujmy się, ludobójstwo jest ludobójswem.


Nic nowego nie ma w ludobójstwie. Było używane we wszystkich krajach Europejskich. Próbowali także w Wielkiej Bryranji kiedy starali pozbyć się Szkotów, nazywało się to Wyżynne Usunięcia. Było zabronione - i to jest typowy sposób działalności podczas ludobójstwa, oprócz mordowania ludzi – powiesili cię jeżeli założyłeś Szkocką kratkę swojego klanu, jeśli zostałeś złapany. Powiesili cię jeżeli mówiłeś po Gaelicku, własnym językiem, bo muszą zniszczyć język. Próbują zniszczyć wszystko co jest waszą kulturą, i próbowali tam. Próbowali w innych krajach również. Irlandja dobrze o tym wie również, i to się nigdy nie skończyło, i kiedy wkroczyli do Ameryki, ludobójstwo zostało przeprowadzane na Indianinach Amerykańskich. Czasami nie chcemy o tym myśleć. Nie chcemy myśleć o ludobojach. W trakcie kiedy ludzie przechodzą przez agendę, ekonomiczną agendę która została wyłożona jak plan przez rządzącą elitę, dominującą mniejszość, ludobójstwa zawsze będą miały miejsce, oni nie mają ulubieńców. Kto kolwiek stoi im na drodze jest mordowany. Ci którzy są w stanie przystosować się do nowego systemu, im pozwalają przejść na drugą stronę. Ci którzy nie są w stanie, ich się po prostu pozbywają. Tak wygląda typowe ludobójstwo.


Ekonomiśi w latach 1700 i 1800, którzy pracowali dla rządu Wielkiej Brytanii i dla korporacji, istniały korporacje Koronowe które były własnością rządów, robili listę ludzi których chcieli pozbyć się bo wiedzieli że nigdy nie podpasowują się do nowego systemu ekonomicznego, i Amerykański Indianin znalazł się na tej liście.


W miejscu w którym mieszkałem ostatio, na południe od teraźnieszego miejsca, mieszkał tam rolnik który był trzecim pokoleniem rolników, i pamiętał że jak był małym chłopcem, widział Indjaninów z plemienia Ojibwa którzy mieszkali na ziemi którą jego ojciec i dziadek przejeli. Mówił że było żałosne widząc tych Indjaninów którzy zostali bez ziemi i próbowali sadzić ziemniaki w rowach na uboczach dróg. Tylko tak maciupeńko ziemi im zostało gdzie byli w stanie sadzić ziemniaki bez wtrancania się przez policję lub RCMP [Kandayjska Królewska Policja Konna]. To najwyższa flaga której mamy składać hołd. Chociaż ktokolwiek czci flagi ma wedłóg mnie problem. Ludoboje nie skończyły się bo wykonaliśmy cel który został nam wyznaczony. Po to przewieźli tu nas. Nasi przodkowie znaleźli tu się aby działać jako ludzka moc do stworzenia dużej stolicy finansowej z nieograniczonymi surowcami naturalnymi które zostają użyte na działalności wojenne w czasie kiedy reszta świata zostaje przejęta, i jesteśmy w tym bardzo, bardzo dobzi, bardzo dobzi.


My jesteśmy samo-odniawialnym źródłem energii. Odnawiamy własne potomstwo które idzie na wojne i ma prane mózgi aby być z tego dumnym nie wiedząc nawet dlaczego. Jedyne co potrzebujemy to klasyczna propaganda. To im wystarcza i teraz obserwujemy jak Środkowy Wschód zmienia się w długo-trwałe bagno, kiedy próbują wytrenować pierwsze pokolenie młodych ludzi, w krajach jak Irak, przez UNESCO które ich uczy. Chcą aby byli przywódcami i dorosną jako pierwsze pokolenie które wprowadzi ten samy system który mamy tutaj, i ci mądrzejsi zostaną wybrani aby to wykonać, i zostaną kompletnie indoktrynowani z zachodnimi „wartościami” jeżeli chcecie je tak nazwać, i zostaną również zaproszeni aby wstapić do wszyskich tajemniczych klubów starch chłopców, aby być pewnym że klub starych chłopców będzie międzynarodowo połączony i będzie w stanie dyrygować całym programem.


Dziwi mnie że pewnie na całej ziemi nie ma kościała gdzie modlą się za tych wszystkich biednych ludzi o innych wiarach którzy są codziennie morodwani z nieba i ziemi przez gości którzy panują i dominują na Zachodzie. Czy zastanawialiście się nad tym że religja jest bardzo samolubna? „Ja” się liczę. Ze mną jest wszystko w porządku. Ja jestem w porządku co oznacza że Bóg mnie błogosławi. Co dzieje się z innymi – to nie moja sprawa; i wtedy dają wam poszczególne obrzędy do wykonywania i nagle różnicie się od wszystkich innych, i jakie kolwiek znaczenie które założyciel religii starał przekazać się jest gubione w trakcie. Ale w tym żyjemy- totalnej samolubnej obłudzie. Kompletnej obłudzie i istnieją ci którzy chcą zachować ten system na Zachodzie, nawet kiedy jesteś w stanie udowodnić im że ten system nienależy i nigdy nienależał do nich. Nie możesz utrzymać czegoś co nigdy nie było twoją własnością. Tylko każdy człowiek potajemnie ma nadzieje że jakoś przejdzie przez swoje życie, i będzie w stanie wykonywać te nieistotne rzeczy które wykonuje, nieistotne hobby i inne, aby tylko sytuacja się nie pogorszyła. Niech gilotyna spadnie na następne pokolenie. Na to wszyscy naprawdę liczą. To naprawdę smutna prawda.


Kiedy nie dzielisz innych empatią, tych którzy są mordowani, kompletni obcy, wtedy duża połykająca maszyna, po skończeniu roboty tam, pewnego dnia przyjdzie do ciebie i spyta dlaczego nie powinna pozbyć się ciebie aby uratować Matkę Ziemię. Wtedy jak odpowiecie? Czy powiecie jej żeby pogadała z waszym Bogiem? Jak odpowiecie? Jak odpowiedzieli byście swojemu Bogu jeżeli zapytał by jak zachowaliście się? Zastanówcie się nad tym. Dlaczego niby jesteście wyjątkowi, tacy ważni? Naprawdę, naprawdę zastanówcie się nad tym.


Ja osobiście, mnie życie nudzi, nudzi mnie oglądanie powtórki. To jest powtórka czegoś co wiem że będzie miało miejsce. Oglądnołem wszystkie filmy. Byłem zaangażowany w demaskowaniu tego planu. Przeczytałem dokumenty. Przeczytałem książki napisane przez głównych graczy. Przeczytałem agendę ONZ i zakładów naukowych które pomagają w wprowadzeniu tego wszystkiego. Przeczytałem ich wszystkie plany i obserwuję jak wykładają wszystko tak jakby to się po prostu działo niezależnie jeden od drugiego, a wam to wystarczy. Ale to powtórka bo ja wiem co będzie działo się krok po kroku, jak teraz starają się przekonać ludzi że globalne ocieplenie naprawdę istnieje. Z niedouczoną publiką, jest tak łatwo im wmówić cokolwiek, cokolwiek. Wymazali wiedzę z książek szkolnych. Musicie uzyskać stare egzemplarze. Przeczytajcie je. Wracam po tych wiadomościach.


GODZINA DRUGA:


Cześć wam. Nazywam się Alan Watt i słuchacie Cutting Through the Matrix, i tak, przyszłość już przyszła. Prszyszłość przyszła i wszystko się dzieje raczej szybko, a ci którzy przez to przechodzą są ostatnimi osobami które chcą wiedzieć jaka jest prawda. Szukają przywódców, szukają ludzi którzy będą ich obrońcami. System feudalny dostarczał zwyczajnym ludziom obrońców bo kiedyś mieli walki między rycerzami na koniach (jousting po angielsku)- stąd pochodzi słowo sprawiedliwość (justice po angielsku), joust, odbywa się na dworze (court po angielsku, może znaczyć i dwór i sąd). Dwór, duży trawnik gdzie, naprzeciwko króla i królowej, jeździli na swoich koniach i atakowali się lańcami i toporami i mieczami, i był to ich wieczorowy sport. Zwyczajnemu człowiekowi zabraniano walczenie na tym polu bo uważany był za prostaka. Był brudny. Jeżeli chłopi mieli wystarczająco pretęsji, mogli złożyć prośbę dla rycerza (święcie uniesionego rycerza) aby walczył w ich imieniu, aby był ich obrońcą, i stąd pojawił się pomysł na politykę. Dawali ludziom postacie na których mieli głosować, którzy byli ich obrońcami, i w ten sposób zawsze oszukiwali nas na tej drodze którą nazywamy polityką.


Oni zawsze upewniają się żeby pewne frakcje były zaopatrzone w swoich poszczególnych obrońców, bez wyjaśnienia wam całego opowiadania; i faktem jest że cały system polityczny i biórokratyczny jest w tej chwili tak splątany razem że żadna poszczególna partja nie byłaby w stanie jego rozplątać, chyba że by to wszystko wyrzucili i zaczeli od nowa. Przyznał się do tego Premiere Kanady Bob Rae, który pod koniec swojej kadencji powiedział że tak poplątaliśmy wszystkie prawa które zostały wprowadzone że zajeło by lata aby prawnicy i biórokraci byli w stanie je rozplątać i zmienić. To samo dzieje się w rządach federalnych, bo splątali wszystko jeszcze przed drugą wojną światową w przygotowaniu na stan światowy. Także jest nie możliwe żeby jaka kolwiek indiwidualna partja wkroczyła i co kolwiek zmieniła; i oprócz tego, profesor Carroll Quigley powiedział nam że oni zawsze mieli przywódców partji opłaconych. Szkolą ich. Badają ich i pozwalają im startować w wyborach i bez względu na wasze osobiste nawyki lub osobowość, będą mieli dla was obrońcę który będzie mówił wam wszystko co tylko chcecie słyszeć, a w tym samym czasie będzie również popierał system, bo system ten jest w swojej strukturze totalitarny. Biórokracje wiedzą na czym polega plan lepiej niż politycy. Pozwalają wszystkim niższym politykom współzawodniczyć między sobą, w przeciwnych partiach, ale chłopcy na samej górze wszystkich partji należą do tej samej grupy. Kto kolwiek by się naprawdę starał żeby coś zmienić był by zamordowany bardzo szybko tak jak Kennedy był, i tak to po prostu jest.


Teraz mamy telefonującego, Moe z Oregon'u jest na linji. Czy jesteś tam? Halo.


Moe: Tak jestem, czy słyszysz mnie?


Alan: Tak słyszę.


Moe: Naprawdę jestm wdzięczny że odebrałeś mój telefon i twój program jest bardzo, bardzo fajny i podziękowania od nas wszystkich którzy są twoimi kibicami, czy mogą zrobić parę uwag?


Alan: Tak, proszę.


Moe: Najpierw [nie słychać], Kanadyjski dziennikarz pojechał do Iranu i terrorystyczny reżim w Iranie, terrorystyczne gwałcenie, terrorystyczne mordowanie, i teraz po pięciu latach nadal – są ludzie winni za jej morderstwo. W tamtym tygodniu ambasador Kanadyjski z Iranu został wyrzucony przez tą sprawę i ja mam nadzieję że ty i twoi Kanadyjscy – proszę zadzwońcie do Parlamentu Kanadyjskiego. Do Kanadyjskich gubernatorów i tak dalej, i domagajcie się żeby zamkneli rządową terrorystyczną ambasadę Irańską w Ottawie i jeżeli to zrobią to wygramy coś niesamowicie wielkiego w historii ludzkiej.


Alan: Może tak, i może nie. Może tak i może nie bo tak naprawdę każdy kraj popełnił coś podobnego do innych krajów a my generalnie czepiamy się tylko jednego zdażenia, które wywołuje silne emocje, i widzimy tylko to. Widzimy czerwone jak byk. Jesteśmy wkurzeni i w tym leży problem. Musimy to przezwyciężyć i doznać całość sytuacji, tak samo jak nie wypowiadasz wojny i nie mordujesz wszyskich ludzi przez jedną osobę która została zamordowana. Nie zapominaj o tym. Każdy kraj ma zespoły mordercze, każdy kraj. Kanada ma swoje Oddziały Specjalne które podetną komukolwiek gardło jeżeli dostaną taki rozkaz. Każdy kraj ma tych gości i Iran się tym nie różni. Iran nie jest krajem idealnym . Zachód się tam mieszał również i starał wprowadzić swoich chłopców którzy nawet próbowali stworzyć nowy typ Islamu co skończyło się zamieszaniem. My również mieliśmy Brytyjską Ropę Naftową (British Petroleum) która była tam silnie zaangażowana używając wojska i insurekcje starając się zdobyć większy przyczółek w tym regionie.


Jeżeli przeczytasz książki jednego z głównych szpiegów z Wielkiej Brytanii którym był Kim Philby, on w końcu kiedy uciekł z Wielkiej Brytanii bo pozwolili mu uciec, skończył na prowadzeniu KGB z rodziny arystokratycznej. On nawet wyjechał i mieszkał w tym rejonie. Znał wszystkich głównych muftis i w ogóle, także oczywiście że zawsze będziesz miał swoje małe braterstwa w każdym kraju. Niczym się nie różnią bo psychopaci londują na górze każdego systemu i trzymają się mocno swoich malutkich imperia i problem polega na tym że wojny między elitami jednego kraju powinny być walczone przez elity drugiego kraju. Wprowadźmy ich do ringu boksowego. Dajmy im karabiny i pozwólmy im się nawzajem mordować. Zwyczajni ludzie nad którymi panują nie powinni być bombardowani bo oni nic nie mają do czynienia z aktualnymi wydarzeniami o których mówimy. Rozumiesz?


Moe: Tak, dokładnie. Problemem w Iranie jest gwardia rewolucyjna i z nowymi narodowymi legitymacjami ID z którymi wkroczyli do Iranu ludzie są przerażeni. To znaczy, jeżeli wyjdą na ulicę bez narodowej legitymacji ID mogą od razu wywieść ich do obozu FEMA, zaaresztować i potem Bóg tylko wie co może się z nimi stać. Czy będą torturowani, zamordowani i tak dalej?


Alan: Tak wiem o tym i wiem również że to samo może się stać w każdym z krajów Europejskich gdzie teraz jest przymusowe żeby mieć przy sobie legitymację ID. Tak samo jest na całym świecie, tak samo w Singaporze. Widzimy ten sam system totalitarny. Teraz to jest typowe z każdym rządem tyrańskim bo w El Salvador również, kiedy zamach stanu miał miejsce, bo wszyscy chłopi byli wyganiani z własnej ziemi, każdy chłop złapany w mieście bez legitymacji ID, kazano mu klęczeć i strzelali mu w głowę. To miało miejsce tam każdego dnia i to jest typowa procedura w totalitariźmie i nie skończy się z pokazem w Iranie. Wkraczamy na światowy pokaz i wszyscy powinniśmy być przerażeni. Cały odcinek Środkowego Wschodu nie doznał pokoju przez jakieś 150 lat przez Zachód który stara się tam przedostać i założyć swoje własne reżimy i rządy i uzbrajają obie strony, jedna przeciwko drugiej.


George Orwell bardzo dobrze to opisał. Powiedział „z kim walczymy dzisiaj, Wschodnią Azją czy Zachodnią Azją?” bo oni ciągle zmieniali strony. Napoleon nazwał Wielką Brytanię perfidną Brytanią, perfidną Anglią bo zmieniała strony i popierała różnych ludzi i z tego się to bierze. Kiedy dwa kraje ciągle ze sobą walczą, które są sąsiadami, bardzo łatwo są manipulowane przez trzecią stronę, szczególnie przez tą która zaopatrza ich w broń i sprzęt.


Moe: Dokładnie. W 1953 roku kiedy usiłowano zamach na stan pod Dr. Mohammed'em Mossadegh mieliśmy demokrację w Iranie przez długi czas. Jak tylko CIA zaczeli zamach na stan i wprowadzili Reza Shah z Iranu, Mohammed Reza Pahlavi, on był następnym dyktatorem którego pozbyli się w 1979 roku. Go zastąpili następnym dyktatorem Ayatollah Khomeini i to się stanie powtórnie. To jest program. Oni chcą – to znaczy ci ludzie są bardzo niebezpieczni.


Alan: Są bardzo niebezpieczni i widzimy jak to samo dzieje się w kółko. To samo stało się w krajach demokracyjnych w Ameryce Łacińskiej. Kiedy wprowadzili demokrację CIA się wprowadziło również. Wprowadzili swoich koleszków ze School of the Americas [Szkoły Ameryk] i mieli swoje brygady które wkraczały do wiosek i mordowały i straszyły wszyskich; potem obalili demokrację i wprowadzili swojego dyktatora. To jest typowa procedura dla CIA.


Moe: Dokładnie i szczególnie dzisiaj morderstwo Benazir Bhutto, [nie słychać] M16 jako Wielka Brytania bo nie podobało im się że chciała wprowadzić demokrację do Pakistanu. Chcą Mashariff'a, on ma być dyktatorem bo wtedy będą mogli się z nim bawić i robić co im się podoba. Dają mu pieniądze, dają mu $10 milionów lub więcej na rok, dlaczego, a w Ameryce umierają z głodu.


Alan: Poczekaj i porozmawiamy po tych wiadomościach.


Cześć wam. Nazywam się Alan Watt i słuchacie Cuttting Through the Matrix i jestem na linji z Moe i omawiamy co się dzieje w krajach takich jak Iran, Pakistan i innych miejscach gdzie CIA jest mocno wplątane. Dosyć nie dawno generał z Pakistanu został spuszczony na niższe stanowisko bo przyznał się że dostawali dosyć duże łapówki od CIA - i nic w tym nowego. CIA jest zamieszane we wszystkich reżimach na świecie i nie po to aby wprowadzić szczęście i demokrację i „Leave it to Beaver” [serjal Amerykański] i telewizję. Jest to po to aby upewnić się że interesy ekonomiczne teraźniejszej władzy, dużych mistrzów którzy nadzorują krajami Zachodu, że przejmą zasoby innych kraji gdzie ludzie im po prostu przeszkadzają, i nie żaruję. W ten sposób odnoszą się do niektórych z tych wojen i usprawiedliwjają mordowanie milionów ludzi. Mówią wam że istnieją ludzie którzy siedzą na rozległych zasobach i nic z nimi nie robią. Stoją im na drodze.


Oglądałem wywiad przeprowadzony przez BBC z głównym dyrektorem kompanii zajmującej się diamentami i złotem w Londynie i opowiadał o tym jak zaczeli – tak kompania finansowała 'Keeny Meeny'. To są wszyscy eks-specjaliści słóżby lotniczej którzy pochodzą z Isle of Wight, która jest jedną z małych wysepek blisko wybrzeża Brytyjskiego, ma inny status, to znaczy specjalny status. 'Keeny Meeny' zasadniczo dostarcza najemników którzy wkraczają do różnych krajów i zaczynają wojny, i wysłali grupę ich do Sierra Leone gdzie zaczeli toczącą się wojnę, a zanim się nie obejrzałeś, w wiadomościach nazwali ją wojną domową. Nie było w tym w ogóle nic podobnego. To była wojna zaczęta przez tą dużą kompanię i inne kompanię aby przejąć kontrolę nad ziemią gdzie wiedzieli że jest dużo diamentów i złota. Kiedy spytali się naczelnika kompanii zrobił minię jakby – i widziałem wiele z nich zachowujących się jakby pytanie było dla nich osobiście obrażliwe i powiedział, „Więc co ty myślisz,” powiedział, „przecież oni nic z tym nie robią”. To usprawedliwiło wywołaie wojny przeciwko ludziom i nędzę i morderstwa. Widzicie, macie do czynienia z psychopatycznymi osobowościami które dzierżą ogromną moc w systemie ekonomicznym i którzy często są albo krewnymi albo są powiązani przez korporacje i przez tego giganta ekonomicznego w którym żyją i pracują.


Wielka Brytania jest szczególnie zaangażowana na Środkowym Wschodzie przez własny korpus dyplomatyczny. W dniu dzisiejszym dyplomacja oznacza sposób na zbieranie inteligencji i przekupywanie ludzi i naczelnych obcych krajów aby dostać dostęp dla własnych zwieszchników ekonomicznych aby mogli zbierać plony czego tylko sobie pragną. Korpusy dyplomatyczne zawsze na tym polegały i uwielbjają kiedy te poszczególne kraje przysposobiają system który oni nazywają Brytyjską Demokracją, to znaczy cały system Brytyjski, i jest to częścią Brytyjskiej polisy. Zawsze częścią Brytyjskiej polisy było że po wkroczeniu do kraju – i to wyszło na jaw długo przed drugą wojną światową, przed i po drugiej wojnie światowej kiedy żądali żeby Anglja oddała niektóre ze swoich „zwierzchnictw” - sposób w który nazywali podbite ziemie jak Indie i tak dalej. Korpus dyplomatyczny powiedział wtedy że się wycofają, wycofają się tylko wtedy kiedy założą tam duplikat systemu Brytyjskiego. To znaczy biórokrację, system klas społocznych i tą całą resztę która będzie prowadziła demokrację i wejdzie z nimi w ligię, to znaczy traktaty które będą połączone w Brytyjski system Wspólnoty, a te kraje które nie chcą ulegnąć, z nimi po prostu prowadzą wojnę po wojnie lub finansują grupy wewnętrzne aby stwożyły organizacje przeciwstawne lub terrorystyczne. Pamiętajcie że jesteście terrorystami zanim nie wygracie, następnie jesteście bohaterami. Musimy pamiętać że nawet Izraelczycy kiedy wkorczyli i byli wprowadzeni do, i w czasie i po Drugiej Wojnie Światowej, byli nazywani terrorystami w medii światowej bo wysadzali bazy Brytyjskie takie jak Hotel Króla Dawida w którym były rodziny Brytyjskie, ich żony i dzieci były tam również, i byli nazywani terrorystami a teraz są zwycięzcami i nic na ten temat nie można mówić. Nie powinniście.


Tak samo z założycielami Konstytucji Amerykańskiej, byli określani przez olbrzyma korony Brytyjskiej jako terroryści, także każdy kto sprzeciwstawia się temu systemu dużych chłopców jest na początku nazywany terrorystą, chybaże wygrają, i niestety, po wygraniu również, bardzo często podpisują traktaty. Wyższa klasa się z nich wyłania, bogate życie. Psychopaci wspinają się na szczyt i wtedy podpisują dalsze traktaty i stają się coraz bardziej podobni do siebie nawzajem. To zawsze był problem z ludzmi którzy myślą że wystarczy tylko pokonać korumpcję i można żyć w rozkoszy do samego końca. Wiele Amerykaninów tak myślało po wojnie niepodległości. Nie ma nic bardziej fałszywego bo jak tylko zaśniesz nawet na chwilkę, co większość osób robi, chcą mieć cicho i spokój, psychopaci są zajęci planowaniem jak to tu z powrotem przejąć, i to smutna tragedia ludzkiego życia. Ciagnie się i ciągnie, ale na pewno Anglia była tam wmieszana. Stwożyła kraje które kiedyś tam nie istniały. Po Pierwszej Wojnie Światowej naszkicowali linje na piasku i rozkazali tej grupie gdzie ma mieszkać. To jest wasz dom. Będziecie nazywać się tak, a wy tu będziecie nazywać się inaczej; i wtedy oni mogli walczyć ze sobą przez lata i utrzymywać wszystko niezrównoważone. Nierównoważność jest podatna kontroli. Klasyczna technika.


Moe: Tak, dokładnie, i chciałbym dodać, czy wiesz o Fundacji Garry'ego Davis'a i ich stronę internetową można znaleźć na worldgovernment.org. Oni wydają paszporty światowe dla więcej niż 5 milionów ludzi na całym świecie i na dzień dzisiejszy, pięć krajów przyjeło je. Garry Davis był pilotem który spóścił bombę atomową na Hiroshimę i Nagasaki.


Alan: Dokładnie i są finansowani przez Fundację Rockaffeler'ów na Rząd Światowy. Masz rację. Wracam zaraz po tych wiadomościach.


Cześć wam. Nazywam się Alan Watt i słuchacie Cutting Through the Matrix i to prawda, nie może się tak toczyć. Zanim skończę z tym telefoniczem i przejdę do innych, muszę tylko wspomnieć że Kanada która za granicą ma taki czyściutki wizerunek, musieli włożyć dużo pracy w ten czyściutki, nieskazitelny, nienaruszony wizerunek, ale pod tymi czystymi śniegami Kanadyjskimi jest dużo schowanego bagna. Mieszkał tu męszczyzna ze Środkowego Wschodu razem z rodziną, był głównym inrzynierem i musiał wyjechać za granicę do pracy. Kiedy wracał złapali go na lotnisku. Raczej zdaje mi się że było to kiedy jechał do pracy; złapali go na Kanadyjskim lotnisku i ręka w rękę z CIA, RCMP pozwoliło aby został wysłany na Środkowy Wschód gdzie przez długi czas został uwięziony i torturowany prawie do śmierci. Jestem pewny że on nie jest jedyny któremu to się stało. Także każdy kraj robi to samo bo psychopaci rządzą na szczycie każdego kraju. Oni przodóją w tym systemie. Psychopaci dochodzą na czubek i przodóją w tym systemie, także to właśnie dzieje się dookoła świata. Tak jest na całym świecie jak i zresztą musi być żeby wprowadzić globalne społeczeństwo. To wojna terroryzmu wypowiedziona przeciwko wszyskim ludziom świata i my nie możemy pozwolić sobie zwarjować. Musimy być rozważni i nie możemy czepiać się indiwidualnie emocjonalnych tematów aby usprawiedliwić morderstwa. Na to oni liczą, także dzięki za telefon.


Moe: Dziękuję bardzo i przyjemnego wieczoru. Dowidzenia.


Alan: Ty również. Teraz mamy Wayne'a z Oregon'u. Czy jesteś tam Wayne? Halo, Wayne z Oregon'u?


Wayne: Tak, jestem tu.


Alan: Ok, proszę mów.


Wayne: Chciałbym porozmawiać o tych wszystkich strzelaninach które miały miejsce w ostatnich miesiącach. Właśnie zastaniawiałem się że kiedy takie zdarzenia mają miejsce tutaj przez Prozac i gry komputerowe lub inne rzeczy, ludzie się strasznie burzą, ale kiedy o wiele więcej się tego dzieje na porządku dziennym w Iraku lub innych miejscach wtedy po prostu – chodzi mi o to że nie wszyscy tak mordują ale dzieje się to dosyć często.


Alan: Dzieje się bardzo często. Mamy ludzi wracających - Amerykańscy żołnierze wracają z innych krajów również – i opowiadają mi co się tam dzieje i fakt jest że dostali na to rozkaz. Wybierają wyrywkowo jakąś wieś i dosłownie rewizują, bombardują z powietrza, i następnie wkraczają i mordują wszyskich, a ludzie którzy chowają się we własnych domach, chodzą od drzwi do drzwi i ich szukają i jest to całkowicie brutalne. Wiele z tych gości teraz, ci chłopacy którzy myśleli że to wszystko zabawa kiedy zapisali się do wojska, przechodzą załamania nerwowe kiedy wkońcu zdają sobie sprawę z tego co zrobili.


Wayne: Tak, to straszne. Prawie tak jakby byli najgorszym rodzajem niewolnika. Ja nie mówię że oni wiedzieli w co dokładnie się pakują, ale praca którą wykonują jest straszna .


Alan: Tam też mają przepisywane różne rodzaje tabletek. Niektóre z nich są przypuszczająco przeciwko malarii ale to jakiś nowy typ. Zostało to eksponowane w prasie Kanadyjskiej jakiś czas temu. Powoduje halucynacje, i nie możemy zapomnieć że nic w tym systemie nie dzieje się przypadkowo. Oni nie przeprowadzają na nich doświadczeń. Wiedzą jakie będą efekty tych tabletek i mówili o stworzeniu wspaniałego uniwersalnego żołnierza który będzie bardziej agresywny niż jaki kolwiek żołnierz do tej pory, i oczywiście używają tabletek aby tego dopiąć również.


Wayne: Tak. Jest bardzo dziwne jak ludzie nie potrafią połączyć jednego z drugim i zdać sobie sprawę że nie wygląda to różowo kiedy dzieje się z samym sobą.


Alan: Masz rację. Więc dzięki za telefon.


Wayne: Tylko to chciałem powiedzieć. Dzięki za audycję i wszystko inne.


Alan: Będziemy w kontakcie w kródce. Teraz mamy Keith'a z Florydy. Czy jesteś tam Keith? Halo Keith?


Keith: Cześć Alan. Muszę ci powiedzieć że myślałem że jestem indiwidualistą zanim nie obudziłem się z matrix'u i teraz jestem jak każdy inny facet który ma dla ciebie 100 pytań.


Alan: Jestem pewień.


Keith: Więc, ograniczę się do jednego. Mam nadzieję że porozmawiamy w przyszłości i jestem bardzo zadowolony że odnalazłem twój program. A tak w ogóle, to jestem ciekaw czy nie mógł byś mi powiedzieć coś interesującego o gościu którego jestem pewien że pamiętasz o imieniu Alexander Hamilton, który był naszym pierwszym ministrem skarbu mianowanym zdaje mi się 11 września, 1789 roku. Zdaje mi się że ten gość może być jednym z tych interesujących facetów który ma powiązania z Bankiem Angielskim i podejrzewam że prawdopodobnie był związany z Kompanią Wschodnio-Indyjską. Zdaje mi się interesujące że był pierwszym ministrem skarbu lub pierwszym bankierem centralnym i chciał założyć pierwszy rząd federalny. Był głównym iniciatorem tego wszystkiego z tego co się dowiedziałem. Miał również plan aby może sam zostać królem. Chciał żeby prezydenci słóżyli do końca życia również. Chciał bym żebyś poruszył ten temat bo to jest moja osobista ciekawość ale też nie chcę być samolubny. Zaczełem słuchać twojego programu trochę później dzisiaj także pewnie nie ma to nic wspólnego z tym o czym rozmawiałeś, ale jeżeli mógłbyś coś na ten temat powiedzieć bym był bardzo wdzięczny.


Alan: Hamilton był jednym z twórców konstytucji Amerykańskiej, faktycznie, Washington mówił o królu i oni aktualnie wysłali delegację do Francji i następnie Włoch w poszukiwaniu potomka linji Steward'ów aby mu wręczyć tytuł. Mienie prezydenta a nie króla było nowym pomysłem. Nigdy przedtem tak nie było widzisz, i Hamilton, który na pewno był wyszkolony przez wysokich bankierów, był pod tym samym wrażeniem że będą musieli wprowadzić ten sam stary system królów. Jefferson był człowiekiem który zaprosił Hamilton'a do własnego domu i pokazał mu kolekcję swoich wszystkich obrazków i portretów i malunków znanych ludzi z przeszłości, i Jefferson zauważył że Hamilton, ze wszystkich obrazów filozofów i znanych ludzi, Hamilton przystawał tylko przy tych których rozpoznawał i każdy z nich był tyrantem z lat przeszłych. Byli to cesazi Rzymscy lub Aleksander Wielki i tak dalej, i kiedy Jefferson zapytał się go dlaczego odpowiedział, „bo to są męszczyźni którzy zmienili historię.”


Istnieje powiedzenie dla wyższych wolnomularzy o świetle i ciemności: punkcik światła. Dlatego też Bush senior użył wyrażenie o tysiącu punkcikach światła. Znajdziesz to też w książkach Franklin'a również. Co chcą przez to powiedzieć to to że historja jest jak tunel ciemności bluźnierców, ci którzy nigdy nie zrozumieją, i punkcik światła pojawja się co jakiś czas i rozjaśnia ciemność i zmienia bieg historii; i w ich myśleniu, ponieważ są Kabbalistami, nie ma dobra i zła, także morderstwa które mają miejsce nie liczą się jeśli tylko zmieniają bieg historii. Hamilton uwielbiał tyrantów bo mówił że rządzili mocą i przerażali ludzi, jak i powinno być. W to wierzył.


Keith: Konwencja Konstytucyjna i Papiery Federalne i Kolegium Elektoratów i fakt że człowiek musi urodzić się na tej ziemi, czy to było powodem jakiejś antypatji lub może jakiejś wrogości którą ludzie praw stanów mieli wobec Hamilton'a? Czy uważasz że oni w czasie Konwencji Konstytucyjnej czuli w nim szczóra, niektórzy z tych gości praw stanów, ci anty-federaliści?


Alan: Było dużo sprzeczności. To nie był wygodny czas gdzie wszyscy się zgadzali ze wszystkim. Było wiele sprzeczności w którą stronę kraj miał się posunąć. Wiele ludzi nie chciało, bo znali historię Europy i wiedzieli że zjednoczenie w jeden wielki kraj prowadzi zawsze do rządu centralnego, a rząd centralny prowadzi do totalitarizmu. To jest historia świata i dlatego chcieli wprowadzić wiele zabespieczeń. Więcej niż dostaliście ostatecznie bo wtedy rząd federalny nie był by w stanie przejąć nawych małych części federacji. Tak naprawdę, kompromisy na które zgodzili się, wiedzieli że kiedy wchodzisz na kompromis z czym kolwiek, wiedzieli że to tylko opóźni proces który nastąpi po jakimś czasie, to znaczy kompletna federalizacja i centralizacja władzy.


Keith: Jeżeli mam rację to Hamilton'a główne uzasadnienie do zjednoczenia ludzi było przez zadłóżenie?


Alan: Każdy bankier rozumiał że, że to ich technika.


Keith: Fantastycznie. Więc dziękuje ci bardzo i mam nadzieję że będziemy mieć okazję porozmawiać innym razem.


Alan: Dzięki za telefon. Wracam po tych wiadomościach. Cześć, nazywam się Alan Watt i słuchacie Cutting Through the Matrix w snieżną noc w Kanadzie i mamy Mike'a z Pennsylvani na linji. Czy jesteś tam Mike, halo Mike?


Mike: Czy słyszysz mnie Alan?


Alan: Tak, proszę bardzo.


Mike: Ok, bardzo dobrze. Dziękuję za przyjęcie mojego telefonu Alan. Powiedz, ty zdajesz się bardzo przebiegły jeżeli chodzi o aerozolowane spryskiwanie które spowodowało wczorajszy przystanek. Czy słyszałeś kiedyś o stronie internetowej bariumblues.com?


Alan: Nie, tej nie widziałem.


Mike: Jest dosyć rozległa. Jestem pewien że by ci się podobała Alan. Przedtem mówiłeś o wegeterjaniźmie który próbowali albo próbują wepchać ludziom i jeżeli ja się nie mylę, istnieją bardzo staży męszczyźni i kobiety którzy są pasterzami kóz i żyją na jogurcie, serze i mięsie kozim i są o wiele starsi od wegetarjaninów. Jestem ciekaw czy wiesz coś ciekawego o głupocie bycia wegeterjaninem.


Alan: Rozmawiałem na ten temat na wcześniejszych programach. Widzisz, bardzo, bardzo dawno temu, pewni eliciści w Indjach wpadli na pomysl jak otumanić ludzi i splątali to z religią i chłopi stali się bardzo wygłodzeni i w pewnych sprawach nie za szybcy, ale byli w stanie skończyć swoją pracę i za dużo nie narzekać. Jeżeli przeczytasz pisma Malthus'a, jego wypracowanie o ludności, on pisał dla Brytyjskiej Kompanji Wschodnio-Indyjskiej i dla ich plantacji i dla Korony w Anglii, chciał wyludnić ten kraj ale także omawiał jak otumanić ludzi i spowodować żeby byli ulegliwi przez zmienienie ich diety w wegeterjańską, i jak jeszcze bardziej ograniczyć ich dietę przez brak wyboru. To nie był nowy pomysł bo widzisz, starożytni Egipcjanie robili to samo ze swoimi niewolnikami. Próbowali różne diety na niewolnikach które spowodowały że byli wystarczająco zdrowi do pracy ale zarazem nie za szybcy w mózgu, i nie za energiczni, tak że po jednym dniu pracy nie chcialo się im po prostu odejść i uciec. Pod koniec dnia byli na to za słabi. W tym nie ma nic nowego, tylko może to że teraz jedzenie zostało genetycznie zmodyfikowane aby atakować nas fizycznie i psychiczne. To jest niewątpliwe.


Mike: Dokładnie. Także przypuszczam że ty nie jesteś wegetarjaninem.


Alan: Nie.


Mike: Bardzo dobrze. Czy słyszałeś o narodzie Indjaninów Lakota którzy próbóją założyć oddzielny naród tu w Stanach?


Alan: Masz rację, tak słyszałem o tym.


Mike: Tak, dobrze. To bardzo dobrze. Cieszę się że słyszałeś i mam nadzieję że powodzi im się, i jeszcze ostatni punk zanim się rozłączę. Może ktoś inny będzie miał czas się dodzwonić. Czy przewidujesz że jest szansa że skończy się to czymś pozytywnym, że ludzie może się obudzą? - i ja już odkładam słuchawkę i wysłucham twojej odpowiedzi w radiu. Dziękuję Alan.


Alan: Nie potrzebny jest duży procent ludzi którzy wiedzą o co chodzi aby zacząć domaagać się odpowiedzi. Widzisz, każda część tej agendy polega na naszej współpracy, musimy się na nią zgodzić. Nawet łomotanie nas po głowie przez władzę wymaga zaakceptowania przez ludzi zanim może mieć miejsce. Rozumiesz? Bez naszej zgody ci ludzie kończą na byciu tym kim naprawdę są, to znaczy pachołkami i osiłkami dla systemu totalitarnego, także trzeba aby właściwi ludzie uparli się i domagali się od tych którzy powinni – przynajmniem powinni im słóżyć - i domagać się do kogo złożyli przysięgę wierności. Dla jakich stowarzyszeń złożyli przysięgę. Dla jakich globalnych planów i do jakich klóbów przysięgli swoją wierność. Bo boją się powiedzieć wam że już teraz należą do tych klubów popierających system totalitarny. Nie możesz głosować na ludzi i pozwolić im przejąć poszczególne pozycje kiedy przysięgli wierność dla towarzystwa braterskiego które ma agendę globalistyczną, bo w jaki sposób mogą słóżyć wam jako suwerenny i niepodległy naród, kiedy już przysięgli że wprowadzą system światowy, światowe braterstwo również prowadzone przez braterstwo, tak a propo, nie przez przeciętnych ludzi. Musicie zacząć żądać. Dowiecie się że nawet wasz miejscowy naczelnik policji należy do Stowarzyszenia Naczelnych Policji które jest zarejestrowane w ONZ jako światowe Stowarzyszenie Naczelnych Policji. Z tamtąd dostają rozkazy i tak samo jest również z waszymi konsulami. Nawet mają miejscowych konsulów którzy wyjeżdżają do innych krajów i studjują systemy czerwonych świateł w Holandii na przykład, i rzeczy tym podobne, i przywożą to z powrotem. My już jesteśmy globalni i jeżeli naprawdę chcemy suwerenność musimy żądać suwerenności. Reszta ludzi, którzy nigdy się nie obudzą, po prostu naśladują i popierają tego kto ma szansę wygrać. Po prostu tak. Teraz także mamy Roy'a z Illinois. Czy jesteś tam Roy?


Roy: Halo, cześć Alan.


Alan: Cześć Roy. Proszę bardzo.


Roy: Ja tak naprawdę nie mam dziś żadnego pytania. Chciałem tylko zadzwonić i podziękować ci za piękną muzykę którą dla nas zagrałeś tamtego wieczoru.


Alan: Tak, podobała ci się?


Roy: Bardzo mocno. Czy to jest coś co tak sobie zagrałeś spontanicznie?


Alan: Więc skończyłem gadkę i zaczełem zastanawiać się co mógłbym podarować ludziom, także zostało mi jakieś pół godziny także skomponowałem melodię i zagrałem i na tym się skończyło.


Roy: Wspaniale, naprawdę dziękuję. Więc dzięki Alan i chciałbym ci tylko powiedzieć że kochamy cię bracie i naprawdę jestem wdzięczny za wszystko co robisz.


Alan: Więc dzięki za telefon.


Roy: Nie ma sprawy, trzymaj się Alan.


Alan: Pa.


Roy: Pa.


Alan: I tak jest na tym dużym dzielnym nowym świecie. O dzielnym nowym świecie mówili filozofowie tysiące lat temu w starożytnej Grecji. Pomysł opierał się na tym że dlaczego nie powinna arystokratyczna inteligencja mieć prawa dominowania nad umysłami i zmieniania świata na lepiej funkcjunujący, bardziej posłuszny, i bardziej wydajny system? To także znaczyło kierowanie każdego życia od narodu do śmierci i decydowanie gdzie ludzie mają pracować i tak dalej. System totalitarny. Oni mówili że wolny wybór jest bardzo nieschludny i że nie mogą wykonać planów tak szybko jak by chcieli. To samo było powtórzone przez Margaret Thacher i innych którzy przyznali się że należą do rządu równoległego. O tym również rozmawiałem na wcześniejszych programach.


Mówiła o tym w trakcie przemowy którą udzieliła w Massey Hall w Toronto w Kanadzie. Na wykładzie pod tytułem The New World Order [Nowy Porządek Światowy]. Powiedziała że wszystcy eks-premierzy i prezydenci stoją razem. Działają wzajemnie. Pracują ze sobą nadal. Nie są odpowiedzialni dla ludzi także nikt im nie przeszkadza, nie muszą nikogo zadowalać lub nawet rozmawiać z medią, ale pracują razem ku temu nowemu systemu światowemu, temu Odważnemu Nowemu Światu o którym pisał Aldous Huxley również. Naukowa dyktatura, naukowy socjalizm, i widzimy technokratów na samej górze, ci starzy męszczyźni którzy jakoś nie umierają i nie chorują na żadne porażające choroby bo nie dostali szczepionek których wszyscy inni dostali. Możecie się o to założyć. Stale pracują przez całe swoje życie, ci goście, przechodząc z jednej pozycji na drugą i kończą na pracy w ONZ-cie aby wprowadzić następną część tego systemu globalistycznego.


Narody Zjednoczone nie będą miłą organizacją. Już macie tam skrzyżowanych biórokratów którzy od dzieciństwa byli wychowani w ONZ-eckiej szkole dla biórokratów. Ich nie uczą jak zachowywać się przyzwoicie z ludzmi. Dla nich ludzie są obcym przedmiotem, obcą odmianą, i widzą ludzi w takim obliczu. Dyktują ludziom. Tak są nauczeni i wyszkoleni. Naprawdę wierzą że są lepsi i pokażą zęby jak niedługo usłyszycie oświadczenia ONZ-tu. Nie będą to ogłoszenia typu PR do których jesteście przyzwyczajeni. Będą dyktowane z góry po wzniesieniu ich na stanowisko rządu światowego.


Oni nie będą szefami ale będą dobrym frontem dla szefów. Szefowie nadal będą jeździć dookoła królewskimi karocami i latać dżetami do własnych ośrodków narciarskich i swoich ulubionych miejsc i ulubionych gajów gdzie zachowują się wedłóg własnego uznania. To jest świat o którym marzą, i technokraci i biórokraci będą rządzić całą resztą świata od kołyski do grobu używająć numery i chip'y w mózgu i będzie to utopia pokoju na ziemi dla elity, którzy nigdy więcej nie będą musieli się martwić o to że muszą zadowalać ludzi lub być pewnym że dobrze się bawią, są zabawiani do syta lub że mogą kupować sobie nawzajem lub sobie samym prezenty jak Pavlov'a szczury. Kupują sobie prezenty pod koniec miesiąca. To jest ich nagroda za pracowanie w pracy której nienawidzą. Tak jesteśmy wszyscy szkoleni, ale nie będzie musiało się to już dłużej ciągnąć także będzie mniej marnotractwa. Będziemy dobrymi, cichutkimi skomputerowymi, żywymi trupami i cała Nowa Epoka będzie zjednoczona, tak jak Siedem z Dziewięciu [film], tylko że wy nie będziecie mieć takiej figury. Już tak jest na tym świecie.


Jest Boże Narodzenie. To czas kiedy powinniśmy być szczęśliwi że jakoś przeżyliśmy ostatni rok i powinniśmy poklepać się po plecach że udało nam się jakoś przetrwać do roku następnego. Czasami jest ciężko i w ciemności zimowych miesięcy jest przyjemnie pomyśleć jak niedługo dni będą dłóższe i jaśniejsze aż poraz kolejny znajdziemy się w komaro-zarobaczywiałym lecie. Zanim przyjdzie musimy jeść dużo żelaza bo wysysają z nas wszystko, i ja już oddaełm naturze wystarczająco krwi w tamtym roku.


Proszę ludzi aby używali własne umysły. Używajcie umiejętności które zostały wam dane. Uczcie się ile tylko możecie i działajcie. Domagajcie się od tych których przed wami stawiają, i pracujcie nad warstwami używając własną inteligencję i wiedzę i zacznijcie się domagać. Będziecie mile ździwieni co można osiągnąć kiedy tchórze zostaną wywołani na środek sali i zmuszeni się tłumaczyć, bo widzicie oni nie mogą się wytłumaczyć. Nie mogą – kłamstwa zaczną z nich spadać jak łuski z ryby aż będą nadzy i nie będą mieli za czym się schować. Prawda jest najtrudniejszą rzeczą do znalezienia w tym życiu, najtrudnejszą - prosta prawda. Upewnili się że nie ma w tym nic łatwego. Absolutnie nic łatwego i dochodzi już czas. Zdaje się że zaraz zacznie się muzyka także ja będę znowu na antenie w następnym tygodniu o tej samej godzinie. Będzie już nowy rok i my wszyscy powinniśmy się starać zmienić ten nasz świat na lepszy.


Od Hamish'a i odemnie, w zaśnieżonym Ontario w Kanadzie, dobranoc i niech wasz Bóg lub Bogowie idą z wami.
Translation from English to Polish by Urszula Trudnos