ALAN WATT
"CUTTING THROUGH THE MATRIX"
Na żywo w RBN (#210)

Pokochasz Wielkiego Brata:

"Zachowaj Zdrowy Rozsądek Wobec Rzeczy Nagłych,
Prowadzących Umysł do Globalnego Sovieticusa,
Gdy Wszystkie Opinie Monotonnie Papugowane
Są Mówione na Pamięć Przez Kolektyw,
To co Jest Dobre Dziś, Jutro Jest Już Złe,
Przystosuj Się Lub Zgiń, od Tortur i Smutku,
Stare Myślenie Się Skończyło, Pojawiło Się Nowe,
Każdy Kto Się Odróżnia Żyje w Grzechu,
Opinie Będące Farsą, Przekazane z Góry,
Muszą Być Cytowane Jak Ewangelia, od Ministerstwa Miłości,
Podwójne Myślenie Wchodzi, Wszystko Inne Się Pomiesza Jeśli
Odrzucisz Relatywizm Moralny, Proszę Bardzo, Bądź Mądry,
W Tym Globalnym Społeczeństwie, Nic Nie Jest Dobre, Nic Nie Jest Złe,
Ale Niech Niebo Ci Pomoże, jeśli Nie Śpiewasz Ich Śpiewki"

Poniedziałek, 8 Grudzień 2008

Prawa autorskie należą do Alana Watt'a – 8 Grudzień 2008 (Z Wyjątkiem muzyki, cytatów z literatury i komentarzy gości)

www.cuttingthroughthematrix.com

www.alanwattsentientsentinel.eu

"Code of Silence" Bruce'a Springsteen'a

There's a code of silence that we don't dare speak
There's a wall between us and a river so deep
And we keep pretending that there's nothing wrong
But there's a code of silence and it can't go on

Cześć wam, nazywam się Alan Watt i słuchacie Cutting Through The Matrix, 8 Grudnia 2008. Nowoprzybyli: zajrzyjcie na stronę www.cuttingthroughthematrix.com , a znajdziecie tam, myślę że ponad 600 godzin audycji, które poprowadziłem w przeszłości, które możecie ściągnąć w dowolnej kolejności i słuchać w wolnym czasie. Próbuję przekazać wam skróty do rzeczywistości, prawdziwej rzeczywistości – nie tej jaką wam się przedstawia – ale tej która naprawdę rządzi waszym życiem; i większością waszych myśli, i która nawet daje wam wasze ambicje, daje wam kariery, daje wam hobby, daje wam kierunek, i która jest naprawdę rządzona przez ludzi, którzy mówią o sobie, że są „wizjonerami”. To jest termin, którego używają raz za razem. Również: zajrzyjcie na www.alanwattsentientsentinel.eu gdzie możecie ściągnąć transkrypcje tych audycji, wydrukować je i przekazać waszym znajomym, są one dostępne w różnych językach europejskich.

Dla tych, którzy słuchają: wy pozwalacie mi dalej pracować, audycja naprawdę jest dla was dzięki wam. Pozwalacie mi dalej pracować dzięki waszym donacjom oraz poprzez kupowanie książek i płyt, które mam na sprzedaż; i uwierzcie mi, to się naprawdę przydaje, ponieważ jak wszyscy wiemy, dolar spada, przynajmniej jego siła nabywcza, i to się dzieje na znak; nie ma to nic wspólnego z tym co mówią wam media. Oni nie popełniają błędów na górze, to tak nie działa, szczególnie jeśli pisali, że to nastąpi, wiele wiele lat temu, zanim nawet ja się urodziłem, by powiedzieć nam, że wprowadzą nowy system ekonomiczny, będziemy żyć w nim w tym okresie i jesteśmy na krawędzi scenariusza Nowy Wspaniały Świat. To jest wszędzie wokół nas, jawne w rzeczywistości; jeśli zechce nam się chociażby przeczytać zwykłe media. Jednakże, to się nie dzieje tak samo z siebie, to jest zorganizowane na znak, na czas. Wiecie, za każdym razem, gdy ujawniasz jakieś informacje, tzn. wiadomości, to są prawdziwe wiadomości i często zbiera się wiadomości i daje wam historię tła tematów, by wypełnić to, czego media wam nie mówią. Zadaniem mediów jest sprawienie, byście uwierzyli, że wszystko dzieje się, jak ja to mówię, tak samo z siebie, chcąc nie chcąc, i rządy właśnie wkraczają do akcji, podpisują traktaty itd. i zajmują się poważnymi kryzysami.

Wypełniam wszystkie puste miejsca o których media wam nie mówią i zrobiłem to, oczywiście, ze „Znikającym Mężczyzną” [film dokumentalny w internecie „Disappearing Male” - przyp. tłum.], dokument o tym, że wszyscy jesteśmy sterylizowani w krajach Zachodu, byliśmy od 50 lat. Wymieniłem chemikalia , których używali do tego celu. Dałem wam cytaty od takich ludzi jak  Bertrand Russell, Charles Galton Darwin i innych, którzy mówili o konieczności, zasadniczo, zniewieścienia mężczyzn, ponieważ to oni byli główną opozycją wobec tego Nowego Wspaniałego Świata, który został zaplanowany, tego ślicznego, kwiecistego okresu, przez który wszyscy przechodzimy. I poprzez zniewieścienie mężczyzn i odebranie im władzy, nawet wobec kobiet, kobieta nie będzie miała dla mężczyzny żadnego szacunku, a więc nie będzie go słuchać. Wtedy rząd może kierować kobietą i mężczyzną. Hitler powiedział to samo. Powiedział:

"Cała propaganda musi być wymierzona w kobietę, omijając, przechodząc nad głową jej męża. Ona przyjdzie do nas po ochronę i bezpieczeństwo, podczas gdy my mówimy mężczyźnie, że dzieci będą słuchać jej, a mężczyzna musi słuchać dzieci"

Oto co powiedział, a tylko cytował to w swoich czasach, ponieważ użyli tego w czasach Nerona. Powiedziano to dawno temu, na długo przed Hitlerem; a oni nigdy nie zmieniają technik, które działają bardzo dobrze. Odkąd wydarzył się 11 września, w 2001, odnoszą same sukcesy z absolutnym impetem, by rozpocząć znacznie szybciej niż się spodziewali ten podbój w Nowy Wspaniały Świat i wywrócić nasze życia kompletnie do góry nogami. Zamierzam zagłębić się w historię tego, by pokazać wam jak to się wszystko ze sobą łączy, że to nie przypadek, po tej przerwie.

=== PRZERWA ===

Cześć wam, nazywam się Alan Watt, jesteśmy z powrotem z Cutting Through The Matrix. Generalnie nie przygotowuję swoich audycji, lubię rozwodzić się nad rzeczami. Na kilka minut, może pół godziny przed audycją, wyciągam kilka istotnych artykułów, zbieram je do kupy i później o nich mówię. Wyciągnąłem kilka i widzę w samym sobie, że to uruchamia reakcje łańcuchowe, ponieważ rzeczy układają się jak domino, gdy cofniesz się w pamięci; i myślałem o tym gdy wydarzył się 11 września, a ja byłem wtedy na antenie, tej nocy w 2001, i powiedziałem do gospodarza:

Najtrudniejszą rzeczą gdy będziemy przechodzić przez zmiany, które po tym nastąpią, zmiany które wynikną z tego wydarzenia, najtrudniejszą rzeczą będzie zachować zdrowie psychiczne”

To wciąż jest prawdziwe dzisiaj. Jest nawet bardziej prawdziwe, ponieważ to przyśpiesza, gdy przechodzimy przez tą polityczną poprawność, ten szalony okres. Szalony okres, który został przetestowany i udoskonalony w krajach Bloku Wschodniego; i powodem dla którego przetestowano to tam a używa się tego teraz na Zachodzie, jest to, że musiano użyć dialektyki, to miało się połączyć w przyszłości. Zawsze masz tezę, antytezę i syntezę pod koniec, gdy dwie przeciwstawne siły się łączą. Aby kontrolować naturę, według starożytnych tajemnych religii, musisz ją studiować, pory roku, przeciwieństwa; i, gdy zrozumiesz jak przeciwieństwa się schodzą i działają wspólnie, tzn. np. wtedy, gdy pory roku zmieniają się na następne. Jest faza przejściowa gdy są obie naraz: jest częściowo zima, częściowo wiosna; częściowo wiosna, częściowo lato  itd. Oni ubierają język w tą terminologię natury. Mając na myśli: możesz coś naprawdę zaplanować jako twój wynik, twoją syntezę, ale jak rozpocząć grę? Musisz umieścić tam coś, co wywoła opozycję; więc zawsze bierzesz przeciwstawny system i próbujesz go wprowadzić lub przeciwstawne stanowisko wobec czegoś i finansujesz to, żeby stało się legalne i potężne, a wtedy istniejący stan rzeczy sprzeciwi się temu. I wtedy nadchodzą wszystkie negocjacje i rozmowy w cztery oczy i po tym masz osiągnięte układy. Układ, pamiętaj, jest kompromisem; nie możesz iść na kompromis wobec zasad takich jak te, ponieważ jeśli to zrobisz, idziesz do tyłu. Stalin również to powiedział. Powiedział:

"Trzy kroki naprzód, dwa kroki w tył”

Oto jak oni rozgrywają tą grę. Tak długo jak uda im się osiągnąć ten jeden krok naprzód, a później następny układ jest kolejnym krokiem naprzód, nie trzema ale jednym, ponieważ on się cofa dwa razy i przeciwnicy naprawdę nie uświadamiają sobie, że przegrywają.

Kto sfinansował powstanie Związku Radzieckiego? Odkryjecie, że byli to Zachodni Bankierzy, ale nie sami z siebie. Byli oni wsparci przez establishment, który już rządził – stary establishment, który rządził Europą i Stanami Zjednoczonymi. Zostali sfinansowani całkowicie, zaopatrywano ich w żywność przez całą Zimną Wojnę, aż do chwili, gdy nagle, magicznie, runął Mur Berliński, mniej więcej w tym okresie, o którym mówił Lenin. Nie powiedział 'mur'; powiedział, że dyktatura w końcu przeminie i komunizm już nie będzie komunizmem, będzie to pewnego rodzaju połączenie handlowego systemu ekonomicznego z socjalizmem. To jest dokładnie to co mamy, to jest Trzecia Droga. Tak oni to nazywają, Trzecia Droga. Jeśli myślisz, że jesteś bystry, dla tych którzy w ogóle pamiętają o co w ogóle chodziło w komunizmie, albo czym wydawał się być, i którzy studiowali   ich i ich techniki itd., wszystkie one są używane dziś, poprzez think-tanki [zespoły analityków, ekspertów, doradców – przyp. tłum.] i przez think-tanki oraz poprzez olbrzymie fundacje, niesamowite sieci poprzez całą planetę, prowadzące prosto do Organizacji Narodów Zjednoczonych; i one wszystkie są dzisiaj pod parasolem ONZ.

Kto by pomyślał, że poszczególne – a czemu nie wszystkie mniejszości – mogą mieć coś do powiedzenia? Dlaczego ich pewne odgałęzienia? Nie tylko mają coś do powiedzenia, ale ich styl życia jest promowany przez wielką kasę np. poprzez cały przemysł tworzenia kultury, dlaczego tak się stało? Łatwo to zrozumieć, ponieważ wszystko przeciwstawne wobec 'starego systemu rodzinnego' jest dla nich użyteczne, a ten stary system musi być zniszczony. Oto dlaczego, to jest powód dlaczego; nie dlatego że ci na górze dbali o tą szczególną mniejszość. Jest na świecie mnóstwo użytecznych idiotów, którzy pomagają wprowadzić system, którego nawet nie rozumieją.  Ta technika została wspomniana przez Alberta Pike'a i Mazzini'ego, którego szkolił. Nazywał ich nihilistami i ateistami, mówili o światowej rewolucji i o tym jak użyją nihilistów i ateistów.    Nihilistyczni ludzie byli tymi, którzy poprzez swoje własne zachowanie, będą destruktywni, nawet wobec siebie samych; ale użyją ich jako czołowych grup, i to się stało. W „Roku 1984” George'a Orwell'a autor zagłębia się w cały świat politycznej poprawności, gdzie w zmieniającej się szybko kulturze, dostosowującej się do dyktatów z góry, każdy musi nagle dostosować się i papugować politycznie poprawne frazy i terminologię, które mogą być o 180 stopni odmienne od wczorajszej politycznej poprawności. Wszyscy muszą udawać, że nie pamiętają, że wcześniej było coś innego. Wszystko to dzisiaj się nam narzuca; wszystkie to techniki są nam dziś narzucone.

Pamiętajcie że Russell, mówiąc w imieniu swojej własnej elity, a był on jak myślę jednym z  trzecich lordów w swojej linii rodowej (oraz wiele innych nazwisk przed nim), mówił o konieczności o której myślał, i inni myśleli, iż dzieci należy odebrać rodzicom, na czas jednego pokolenia, aby nie mogły zostać skażone myślami, moralnością, opiniami i wierzeniami swoich rodziców. Do czasu aż wypróbował swoje własne eksperymentalne szkoły i przekonał się, że nie, poprzez naukową indoktrynację od przedszkola wzwyż, dostając je gdy są bardzo młode, mogą przezwyciężyć ten problem, ponieważ mogą naprawdę nauczyć dzieci by ignorowały swoich rodziców, gdy ci w nocy wrócą do domu. Było to bardziej ekonomicznie wykonalne, gdy rodzice zapłacą przynajmniej za utrzymanie dzieci, ale ich umysły należeć będą do państwa. Sam Russell, ten lord, brytyjski lord, jeden z wielu, został wysłany do przedkomunistycznych Chin, by uczyć uniwersytety zasad komunizmu. Pisał o tym w swoich własnych pamiętnikach. Więc, mamy oto tą elitę, ten rządzący establishment, który wyłonił się ze starożytnych Normanów, którzy przybyli do Europy i Brytanii; wprowadzający nowy system, który wydawał się być całkowitym przeciwieństwem istniejącego, w rzeczywistości był przedstawiany społeczeństwu jako wróg kapitalizmu i systemu brytyjskiego. Kanada zwykła współzawodniczyć aż do niedawna ze Stanami każdego roku, by przekonać się kto zyska najlepsze warunki sprzedaży zboża do Rosji, która nie mogła się sama wyżywić. Żyjemy w systemie, w którym żywność jest bronią: zagłodziliśmy Irakijczyków na śmierć w dwóch wojnach w Zatoce; zabiliśmy miliony poprzez głód i embarga, pod kierownictwem Narodów Zjednoczonych. Zrobiliśmy to również z wieloma innymi krajami; ale nie zrobili tego, wręcz przeciwnie, zapewnili wyżywienie systemowi Sowieckiemu, dlaczego? Dlaczego miałbyś to robić, skoro był to twój główny wróg? Rzekomo, propaganda zamierzała zniszczyć istniejący system i władców tych krajów Zachodu. Dlaczego miałbyś żywić swojego wroga?

Dalej mamy śledztwo Normana Dodd'a, przez Komisję Reece, któremu szefowie fundacji w Stanach Zjednoczonych powiedzieli (pamiętajcie, że Dodd został wysłany przez senat by zbadać te fundacje), że ich funkcją było zaimplementowanie i zmieszanie systemu sowieckiego w sposób niezauważalny z systemem zachodnim; a to śledztwo miało miejsce w latach 50-tych.

Tak więc, wszystko co się wydarza, spośród ważnych rzeczy, jest zaplanowane w ten sposób; jest kompletnie zaplanowane w ten sposób. Mam tutaj list od kogoś z Kanady, kto żył, kto wychował się w systemie sowieckim, bezkompromisowym systemie sowieckim; i mówi on:

Czytałem twoją audycję z transkrypcji z 28 stycznia 2008. To było przerażające jak oni niemal otwarcie mówili nam o agendzie w komunizmie. 'Jutro cały świat będzie międzynarodowy'

To są slogany; i tak dalej:

'Człowiek ujarzmia naturę'; 'Naukowy socjalizm'; 'Tworzymy nowy socjalistyczny typ człowieka'

I to prawda, jest taka książka pt. „Trybik w Maszynie”, myślę że taki był tytuł, wydana w Związku Radzieckim, w której autorzy powiedzieli, że powstanie homo-sovieticus, tak to nazwali, człowiek jakiego zamierzają stworzyć. Ponieważ oni wierzą w darwinizm oraz to, że człowiek jest zwierzęciem i że – dosłownie – możesz wytresować go by wierzył, robił i zachowywał się w jakikolwiek sposób jaki sobie życzysz, używając naukowych technik. To samo co u Russell'a jak widzicie. Jest napisane:

Wiatr przynosi nowy świat ze Wschodu, wolność jest uświadomieniem sobie że trzeba się podporządkować.

Prosto z George'a Orwell'a, prawda?

Wolność jest uświadomieniem sobie że trzeba się podporządkować. Rodzina i państwo zamierają, wolna miłość, dzieci będące pod kontrolą państwa. Dialektyczny materializm, walka przeciwieństw, mówili o tym w szkołach, w miasteczku na prowincji gdzie chodziłem do szkoły podstawowej.

I oto jesteśmy tutaj, narzuca nam się to z nożem na gardle, nie tylko poprzez fundacje, pracowali nad tym przez długi, długi czas, z ich wszystkimi organizacjami pozarządowymi; ale przez rządy, teraz otwarcie, poprzez traktaty, które podpisują w Narodach Zjednoczonych. Czeka nas ostra jazda i opowiem o tym więcej, gdy wrócę po tej przerwie.

=== PRZERWA ===

Cześć wam, nazywam się Alan Watt, jesteśmy z Cutting Through The Matrix, łącząc ze sobą niewyjaśnione wątki; a jest ich tak wiele, ponieważ zadaniem mediów nie jest powiedzenie wam co naprawdę za czymś stoi, raczej skierowanie was w innym kierunku, poprzez ujawnienie części prawdy. Jak już mówiłem wcześniej o „Znikającym Mężczyźnie”, wyszli z tym teraz i zastanawiałem się dlaczego te informacje, o których ja i inni ludzie zanudzaliśmy od lat, wiedząc że estrogeny, sztuczne estrogeny które były w jedzeniu, nawet od okresu prenatalnego, atakowały mężczyznę, o czym wiedzieli od lat 50-tych, dlaczego mieliby teraz z tym wyjść i przyznać się? Więc, wychodzą z tym teraz i mówią: 'cóż, to te zanieczyszczenia to powodują', ciekawe dlaczego to konkretne  zanieczyszczenie i jak zostało nakazane by dostało się do jedzenia, bo zostało nakazane by to dostało się do jedzenia. To jak melamina. Spójrzcie na melaminę, przerażającą rzecz, która zabijała dzieci w Chinach, umieszczoną w ich produktach mlecznych, a znajduje się ją również na Zachodzie; i wymówką jest że FDA ją zatwierdziła. Plastikowa masa, oto czym jest; dodana do jedzenia ponieważ zwiększa masę jedzenia dla niemowląt. Zamiast dodać dobrych składników odżywczych itd., dodajmy tego plastikowego cholerstwa, które naśladuje estrogen. Sposób w jaki to zrobili – a w ten sposób kombinują wszystko na górze – to poprzez naukę, ponieważ poprzez naukę, możesz to wykombinować na dowolny sposób jaki chcesz. Powiedzieli, że melamina, w rzeczywistości ten produkt uboczny, jest zbudowana podobnie do protein, a więc umieścimy ją pod proteinami. Melamina to to co się znajduje na waszym blacie kuchennym, dla tych którzy chcieliby wiedzieć.

Zadaniem mediów nie jest wyjaśnienie wam powodów dla czegoś albo co za tym stoi; i, tak jak mówię, zagłębiłem się w powody dlaczego, gdy mówili o tym jak będą musieli zniewieścić mężczyznę i zaatakować, zasadniczo, hormony na poziomie źródłowym, dosłownie. Robią to poprzez atak na chłopca w macicy, poprzez makijaż [kosmetyki] matki; w makijażu są zawarte te wszystkie sztuczne estrogeny. Powoduje to wszelkiego rodzaju problemy z rozwojem genitaliów; w rzeczywistości to hamuje rozwój genitaliów. Fizyczne defekty u przeważającej większości dzisiejszych młodych mężczyzn są widoczne; a oni wiedzieli, że to nastąpi zanim umieścili to w jedzeniu. Nie huknęło to nagle z dymem i magicznie znalazło się w jedzeniu, zostało to umieszczone w jedzeniu, więc zniszczmy ich argument że stało się to nieoczekiwanie. Dowody są tutaj i mówiłem o tym już wcześniej.

Wracając do systemu sowieckiego: gdy ONZ, jak ja to mówię, nie miało problemów z nałożeniem embargo na wszystkie kraje jakie wybrali sobie za cel i zagłodzeniem ich na śmierć. Żadnych problemów, gdy ambasador ONZ przy USA lub ambasador USA przy ONZ, Madeline Albright, - której dziadek, nawiasem mówiąc, założył Partię Zielonych i był jednym z czołowych przywódców w systemie komunistycznym – gdy ją spytano czy nie uważa, że to trochę zbyt drastyczne zabijać tak wielu ludzi, również kobiet i dzieci, w Iraku poprzez embargo, odpowiedziała „ani trochę”. Myślę, że w tamtym czasie było to około pół miliona i dla niej nic to nie znaczyło. Od tego czasu liczba ofiar wzrosła do milionów. Ponieważ oni nie tylko ich zagłodzili, odkąd rozpoczęli Drugą Wojnę w Zatoce, dosłownie zrównali z ziemią całą infrastrukturę, która oznacza twoją możliwość wydobywania wody spod ziemi, wszystkie twoje źródła, wszystkie twoje drobne zakłady produkujące żywność itd., wysadzili nawet zakłady produkujące żywność dla niemowląt, powodując masową śmierć najmłodszych, i żartując, śmiali się do kamer, gdy mówili 'tak, naprawdę myśleliśmy, że to była fabryka broni chemicznej'; to było dobrze znane na świecie to małe miejsce produkujące żywność. Wybuchł po tym skandal związany z ONZ i jego przewodniczącym w tamtym czasie, ponieważ jego syn targował się pod ladą w sprawach programu Ropa za Żywność. Oczywiście, szef o tym nie wiedział, jak mówi, jego tatuś o tym nie wiedział. Skończeni oszuści i kryminaliści, to wręcz porażające.

Żywność, dlaczego miałbyś jednak żywić swoich wrogów (jeśli naprawdę nimi byli)? Dlaczego przeszliśmy przez całą Zimną Wojnę ucząc dzieci chowania się pod ławkami, by osłonić się przed wybuchem nuklearnym? - Aby upewnić się, że będą przerażone i pokazać im, że ta Zimna Wojna jest prawdziwa. Dalej odkrywasz, że Bertrand Russell był przewodniczącym Komitetu Stu, w biografii o nim. Czym on był? Było to radykalne skrzydło ruchów antywojennych. Widzicie, oni zawsze kierują dwoma systemami: tym który pokazuje się przed kamerami jako polityczne ciało, urządzające demonstracje, spokojne pokojowe marsze; ale, mają również skrzydła radykalne do wykonania całej brudnej roboty. Zawsze postępują w ten sposób; i oto jest Bertrand Russell, lord Bertrand Russell, który jest członkiem – i zostało to teraz odtajnione – był członkiem MI6. Kierujący ruchem antywojennym, co? Widzicie, nie było Zimnej Wojny, to wszystko było kompletną farsą; kompletną farsą. Cały system sowiecki powstał w celu połączenia ze sobą tuzinów małych państw, z ich odrębnymi kulturami, językami i systemami postępowania; religiami i całą resztą, w najszybszym, najkrótszym możliwym czasie, poprzez wprowadzenie jednego standardowego systemu we wszystkich tych państwach, przy użyciu siły. I później ucząc tych samych rzeczy, poprzez szkołę, przez okres jednego pokolenia, aż wszystko będzie mocno na swoim miejscu. To ta sama technika której używa dzisiaj UNESCO: oni są pierwszymi, tworzą pierwszą generację dzieci, w rzekomo wrogich państwach, które będą 'demokratyczne'. Ten elastyczny demokratyczny system, w którym żyjemy, jest nieustannie aktualizowany w kwestii tego co możesz, a czego nie możesz powiedzieć oraz co możesz zrobić itd. z całą resztą. W tym systemie to jest wszystko albo nic, albo wierzysz we wszystko, przełykasz wszystko, albo w zupełnie nic, nie możesz mieć jakichkolwiek niezależnych opinii jeśli chcesz do niego dołączyć. Będę z powrotem po tej przerwie.

=== PRZERWA ===

Cześć wam, jestem Alan Watt, jesteśmy z Cutting Through The Matrix, łącząc ze sobą niewyjaśnione wątki, by pokazać wam rzeczywisty i całkowity obraz rzeczy, stojący za tym co się naprawdę dzieje i działo się przez całe wasze życie oraz zanim się narodziliście wy i wasi rodzice.

Jedzenie to władza. Jedzenie zawsze było władzą; możesz mieć wszystkie pieniądze świata, ale  jeśli nie zdobędziesz jedzenia, umierasz. Podstawowe potrzeby: jedzenie, woda, schronienie, ciepło itd. Wszystkie te rzeczy są ci odbierane, albo prawo do nich, prawo do prywatnej własności znika szybko. Niszczyli lokalne gospodarstwa przez całe lata, odgórnie, poprzez rząd. Kompanie olejowe, w zmowie z rządami, mają władzę nad twoim olejem grzewczym, albo gazem itd. Uwierzcie mi, jedzenie i woda również zostaną wam zabrane, nie możesz już mieć prawa do prywatnej wody. Narody Zjednoczone rządzą tym wszystkim. Oto oświadczenie od kogoś na wysokim stanowisku w Światowym Programie Żywnościowym należącym do ONZ:

"W Światowym Programie Żywnościowym przekonaliśmy się jak użytecznym narzędziem może być pomoc żywnościowa w celu zmiany zachowań. W tak wielu biednych państwach, żywność to pieniądz, żywność to władza. Tak, to jest przekupstwo, nie przepraszamy za to”

To była Catherine Bertini, Dyrektor Wykonawczy w Światowym Programie Żywnościowym. Oto kolejne, od kogoś z Partii Zielonych w Niemczech:

"My w Ruchu Zielonych...”

Pamiętajcie, wspomniałem o tym wcześniej, powiedziałem że dziadkowi pani Albright zlecono założenie Partii Zielonych. Skąd wziął się kolor zielony? Dam wam się nad tym zastanowić. Mówi:

"My w Ruchu Zielonych dążymy do modelu kulturowego, w którym zabijanie lasu będzie uznawane za bardziej podłe i bardziej przestępcze, niż sprzedaż sześcioletnich dzieci do azjatyckich burdeli”

To było od Carol Amery, Niemieccy Zieloni. Teraz cofnijmy się do Maurice'a Strong'a –  reprezentanta Rockefellera i również gościa na szczycie w Narodach Zjednoczonych i wielu, wielu odgałęzieniach, on ma wiele kapeluszy – oraz który wprowadził wielką rezolucję Zrównoważonego Rozwoju i oświadczył w tamtym czasie, że wszystkim tym pozostałym drzewom i roślinom itd., krzakom, nawet wirusom, nada się prawa. To brzmi jak kompletne szaleństwo dla większości społeczeństwa, o tym właśnie mówię gdy się w to zagłębisz, pomyślisz że wariujesz, musisz zachować zdrowy rozsądek, a zrobisz to zawsze poprzez zrozumienie jaki jest następny krok, tak by cię to nie zszokowało. On poprowadził Szczyt Ziemi w Rio i wszystkie aktualizacje od tego czasu, tego konkretnego spotkania. Każde państwo wprowadziło to do swojego prawa. Większość z tych rzeczy nie przechodzi nawet przez parlament czy kongres; są one po prostu wprowadzane do prawa, przez każde państwo, które podpisze 'traktaty', jak oni je nazywają. Ten artykuł się z tym łączy, pochodzi od News Corporation, opublikowany w Weekly Standard, z datą 05/12/2008, Rocznik 013, Wydanie 33

Cichy Krzyk Szparagów

Przygotuj się na 'prawa roślin.' autor Wesley J. Smith. Mówi on:

Po prostu wiedziałeś, że to nadejdzie: Na żądanie szwajcarskiego rządu, panel etyków rozważał kwestię „godności” roślin i wyraził opinię, że samowolne zabijanie flory jest moralnie złe. To nie żart. Koncepcja czegoś co można nazwać „prawami roślin” jest poważnie omawiana. Kilka lat temu Szwajcarzy dodali do swojej narodowej konstytucji klauzulę wymagającą „wzięcia pod uwagę godności stworzenia podczas obchodzenia się ze zwierzętami, roślinami i innymi organizmami.” Nikt nie wiedział dokładnie co to znaczyło, więc zapytano Szwajcarski Federalny Komitet Etyki ds. Nieludzkiej Biotechnologii [Po prostu przepiękna nazwa :-) W oryginale: „on Non-Human Biotechnology” - inaczej tego przetłumaczyć się chyba nie da – przyp. tłum.] by się dowiedzieć. Otrzymany raport, „Godność Żywych Istot z Uwzględnieniem Roślin”, wystarczy by zrobić zwarcie w mózgu. „Wyraźna większość” panelu przyjęła, jak to nazwała, „biocentryczny”moralny punkt widzenia, mając na myśli to, że „żyjące organizmy powinny być moralnie brane pod uwagę ze względu na siebie, ponieważ są żywe.” Tak więc, panel określił, iż nie możemy domagać się „absolutnego posiadania” wobec roślin i ponadto, że „poszczególne rośliny mają wrodzoną wartość.” To oznacza, że „nie możemy ich używać jak nam się podoba, nawet jeśli populacja roślin nie jest zagrożona, albo nasze działania nie zagrażają gatunkowi ani gdy nie działamy samowolnie.”

Dalej pokazana jest ilustracja, przedstawiająca rolnika nieświadomie ścinającego kilka dzikich kwiatów swoją kosą; i, oni naprawdę dyskutowali o dobrych i złych tego stronach. To również zagłębia się w prawa organizmów dużo, dużo niżej w łańcuchu pokarmowym i wkracza do królestwa bakterii itd. itd. Myślisz, że skąd się to wszystko bierze? Cofnij się do Szczytu Ziemi w Rio, gdy pan Maurice Strong powiedział komuś, kto tam pojechał – i mam taśmę z tym – gdy został spytany co z prawami ludzi, a pan Strong odpowiedział:

"Pod koniec tego wszystkiego będziesz chciał mieć takie same prawa jak drzewo”

Nie żartuję, nie żartuję wcale. To jest część szaleństwa wokół którego będziesz musiał wygiąć swój umysł; ale zawsze trzymaj się tego co naprawdę wiesz, zupełnie tak jak zrobił to Winston w 1984, i wiedz co oni chcą usłyszeć oraz wiedz co wciąż myślisz. Trzymaj te dwie rzeczy oddzielnie przez cały czas, jeśli chcesz zachować zdrowie psychiczne, ponieważ oni chcą je ludziom odebrać, na wielką skalę.

Teraz, przejdźmy do Johna z Ohio, jesteś tam John, na telefonie?

John: Cześć Alan.

Alan: Cześć.

John: Zastanawiałem się co myślisz – cóż, słyszałem jak mówiłeś, że nie chciałbyś utknąć w Amerykach, gdy przysłowiowa rzecz uderzy, i zastanawiałem się tylko czy dostrzegasz jakiś prawdziwy opór, wychodzący powiedzmy z Ameryki Południowej, od Chaveza w Wenezueli, czy jest on tylko kolejnym, bardziej znaczącym typem Castro?

Alan: Musisz zrozumieć, że zasięg tego o czym mówimy to rozmiar tej światowej organizacji, która już w rzeczywistości rządzi światem. Oni mają każde państwo; mogą dosłownie powalić na kolana kompletnie dowolne państwo, jeśli sobie tak zażyczą. Jest sobie taka Irlandia: Irlandia odmówiła zgody na to konkretne porozumienie UE, które odebrałoby im jeszcze więcej suwerenności itd. i Irlandia, po tym krachu ekonomicznym, naprawdę upadła z łomotem, wkroczyły amerykańskie banki. Jednakże, najlepiej wytrzymywały to ich gospodarstwa rolne, które właśnie zostały uderzone  najgorszym kataklizmem, zupełnie niedawno, oraz największym zwrotem produktów mięsnych w historii. Tysiące ton tego, z całego świata; to je doprowadzi do bankructwa.

Nie możesz walczyć z tym światowym systemem, ponieważ to ich system; i ich wymówką było: żywność mogła być skażona, nie z winy rolników, ale granulat paszy, jaki im sprzedano do wyżywienia zwierząt, mógł być skażony konkretnym produktem. Tak więc dopadną cię w taki czy inny sposób, dopadną cię, gdy będziesz leżał. Nikt tak naprawdę, by być z tobą szczerym, nie może uparcie walczyć z tym totalitarnym światowym systemem. Jest on zbyt potężny, przynajmniej w sferze ekonomicznej. Posiadają media świata. Posiadają służby wywiadowcze, wszystkie są ze sobą połączone, i to by mogło się zatrzymać tylko wtedy, gdyby same pojedyncze osoby przestały przestrzegać właśnie teraz każdego z absurdalnych praw, jakie teraz wychodzą.

John: Więc, bez względu na to gdzie jesteś, musisz w pewnym stopniu wziąć odpowiedzialność za swoje własne potrzeby. Czy to jest Ameryka Południowa czy Ameryka Północna czy gdziekolwiek indziej?

Alan: Musisz. Ameryka Łacińska: spójrz na te wojny, jakie prowadzili w Ameryce Łacińskiej, ciche wojny, od Salwadoru poprzez wszystkie inne państwa, przez całe lata byli tam z siłami specjalnymi. 

John: Och, byli w Nikaragui w latach 1920-ych, ludzie nawet o tym nie wiedzą.

Alan: I nawet wcześniej. Nawet wcześniej, wiesz, zajęli się tymi wszystkimi różnymi krajami. Mam na myśli, no wiesz przecież, nawet Castro na Kubie.

John: To jest żart.

Alan: Został tam umieszczony przez CIA, które później mówiło, że nie mieli pojęcia, że on był komunistą! To wszystko jest żart.

John: Tak – (śmiech).

Alan: To był żart. Bronfmanowie, którzy utorowali sobie drogę łapówkami poprzez parlament i kongres USA, by przepchnąć swój alkohol podczas okresu Prohibicji, mieli statek pasażerski, który nie robił nic innego oprócz transportowania alkoholu w tą i z powrotem do Kanady i Stanów, poprzez Kubę. Kuba zawsze była używana, nawet przed rewolucją, do przemycania towaru, dla korzyści elity. Wszystko to jest wręcz zdumiewające, jak udaje im się uniknąć konsekwencji; ale udaje się to tylko dzięki utrzymywaniu społeczeństwa w kompletnej ignorancji, tak to się robi,  wobec rzeczywistości.

Jeśli spróbujesz użyć standardowych metod, by powstrzymać ten system...widzisz, oni są w stanie wojny z całą planetą. Są w stanie wojny o umysł każdego pojedynczego człowieka; każda twoja myśl będzie musiała być politycznie poprawna. Przyglądałem się Organizacji Narodów Zjednoczonych. Rozumiesz: gdy dostaniesz się pod parasol jakiejkolwiek organizacji pozarządowej ONZ, musisz zgodzić się na jej wszystkie dyktaty i wszystkie rozporządzenia i jej całą polityczną poprawność, nie możesz powiedzieć 'cóż, zgadzam się z tą częścią tutaj, ludzie powinni to mieć' 'ale nie zgodzę się na pozostałe rzeczy'. Nie możesz mieć jakiejkolwiek prywatnej opinii, musisz zgadzać się z całą agendą; i, właśnie dlatego, gdy przyjrzysz się jakiejkolwiek części tego zsynchronizowanego systemu, tej ogromnej pararządowej organizacji, z tysiącami NGOs, bez względu na to co one mówią o celu w jakim istnieją, będą miały te same slogany, będą zgadzać się  w kwestii tych samych politycznie poprawnych terminów i opinii itd. One w ogóle się nie różnią w kwestii opinii. Pod terminem niepodzielności zabraniają ci mieć jakiekolwiek własne opinie. Oni są najbardziej nietolerancyjną organizacją jaką kiedykolwiek widział świat.

John: Tak, ja to odczuwam, po spędzeniu pewnego czasu w krajach południowoamerykańskich, że przynajmniej chłopstwo, myślę że tak można to nazwać, chłopi, oni przynajmniej mają więcej świadomości i wyjdą na ulice, pomaszerują na stolicę i prezydent będzie musiał ustąpić. Wiesz, nie dostrzegasz niczego w tym stylu w Ameryce Północnej, cóż, już nie.

Alan: Nie, Północna Ameryka przepadła. Północna Ameryka przepadła, nie ma co do tego wątpliwości, że ta praca, psychologiczna praca, została wykonana: ta indoktrynacja, zaczynająca się od przedszkola poprzez wszystkie kreskówki w mediach, wszystko.

John: O tak, tutaj to jest o wiele bardziej rozległe.

Alan: Jesteśmy sowieccy.

John: Jesteśmy trochę bliżej polityki grubej pałki, jak ja to nazywam.

Alan: Są tutaj fizyczne ataki poprzez jedzenie, chemikalia, szczepienia; prawie leżymy na podłodze.

John: Cóż, dziękuję bardzo Alan.

Alan: Dzięki za telefon. Mamy Maggie z Teksasu, jesteś tam Maggie?

Maggie: Cześć Alan.

Alan: Jak ci leci?

Maggie: W porządku, a u ciebie?

Alan: Nie jest źle.

Maggie: Nie w tej sprawie dzwoniłam; ale jak słuchałam ostatniego gościa, mówiącego o Południowej i Środkowej Ameryce, to zdjęcie jakie zrobiłam wiosce w Hondurasie, jakieś 15 lat temu, nagle spadło ze ściany, po prostu natychmiast odskoczyło! To mi przypomina historię, jaką opowiedział kiedyś Hume, w jakiej sprawie jednak dzwoniłam: mam dwa pytania, są ze sobą powiązane. Pierwsze to że „Znikający Mężczyzna” zdaje się zniknął z internetu i zastanawiałam się czy wiesz jak można go znaleźć?

Alan: Na mojej stronie jest link do alternatywnej strony, prowadzący do tego filmu, słyszałem że ściągnięto go 11000 razy. CBC go zdjęła z powodu moich komentarzy, łatających dziury w nim.

Maggie: Tak myślałam. Moje drugie: chciałabym poznać twoje zdanie w sprawie niedawnych wiadomości, ogłoszonych z wielkimi fanfarami jako triumf dla amerykańskiej żywności, iż BGH (the Bovine Growth Hormone – Bydlęcy Hormon Wzrostu – przyp. tłum.] w mleku jest wycofywany z amerykańskich produktów, do tego stopnia, iż Monsanto nawet musiało sprzedać ten  dział, który szybko został złapany przez Eli Lilly za jedyne kilkaset milionów. Jakie jest twoje zdanie w tej sprawie?

Alan: Cóż, widzisz, wszystko to jest, ja to nazywam farma-inżynierią, kompanie farmaceutyczne, to jest dosłownie wojna chemiczna i biologiczna, cały cel tego nie miał nic wspólnego z dobrem bydła czy też tylko z wyprodukowaniem większej ilości mleka itd.; i wszyscy wiemy jak szkodliwe to było dla krów. Chodzi mi o to, że one ciągle miały infekcje sutków i całej reszty tego; one przez cały czas produkują mleko, produkują mleko w zbyt wielkich ilościach. To powoduje zmianę w dzisiejszych krowach, dostarczamy również dodatkowego estrogenu. To jest dosłownie wojna biologiczna na społeczeństwie; więc, nie jestem zaskoczony, że Lilly to kupiło, oni siedzą w tym biznesie!

Maggie: Aha, ale czy naprawdę usuwa się to z amerykańskich produktów? Naprawdę bardzo ciężko w to uwierzyć.

Alan: Byłbym co do tego bardzo sceptyczny.

Maggie: Tak, ponieważ wyraźnie nie możemy się pozbyć kukurydzy GMO [GMO: żywność genetycznie modyfikowana – przyp. tłum.]

Alan: Nie, to jest obowiązkowe; każdy rząd się zgodził, że musimy iść w kierunku GMO, w stopniu jeszcze większym niż obecnie.

Maggie: OK, dzięki Alan.

Alan: Dzięki. Nic nie zostanie dane społeczeństwu dla jego dobra, nie po to zaczynają tą niesamowitą robotę, nigdy nie zmieniają swoich taktyk, nigdy nie zatrzymają się się by powiedzieć 'przepraszamy', jak wiecie. Po prostu trochę bardziej to ukrywają, albo zaciemniają obraz sytuacji tak, że nie możesz już naprawdę zrozumieć co oni robią; i później odkryjesz, całe lata później, że robią tą samą cholerną rzecz. Teraz, na linii jest Sam z Sydney, jesteś tam Sam?

Sam: Cześć Alan. Jak się masz?

Alan: Jak mi idzie? Nie tak źle. Mam już tutaj trzy albo cztery stopy śniegu!

Sam: Ojej. Kolego, interesujące było to o czym mówiłeś wcześniej, o ONZ i żywności; mieliśmy tutaj skandal, kilka lat temu, za kadencji poprzedniego rządu, zwany skandalem AWB, skandal Australian Wheat Board [Australijska Komisja Pszenicy – przyp. tłum.] . Nie wiem czy o tym słyszałeś?

Alan: Tak.

Sam: Zasadniczo, Australijska Komisja Pszenicy była agencją rządową która, cóż, nazywała się jakoś inaczej ale stała się Australijską Komisją Pszenicy. Ich polityką było zasadniczo to, iż wszyscy hodowcy pszenicy mieli przejść przez tą jedną agencję rządową oraz miała ona zasadniczo negocjować ceny pszenicy dla wszystkich australijskich rolników. Teraz, jednym z ludzi, którym sprzedawali pszenicę, był Saddam Hussein, w ramach programu Ropa za Żywność; i okazało się, całe lata później, że Australia / australijscy farmerzy pszenicy, byli prawdopodobnie jednymi z największych ofiarodawców łapówek dla Saddama Husseina, to jest 290 milionów dolarów australijskich, które poszły do reżimu Saddama Husseina. Teraz, co jest interesujące to to, że oni nadal robili biznes z Saddamem Husseinem aż do czasu mniej więcej na miesiąc przed tym jak zamierzali wkroczyć i go zaatakować. Więc, pozwól mi to wyjaśnić: australijski rząd daje pieniądze, eee przepraszam, ta Komisja Pszenicy daje pieniądze Saddamowi Husseinowi. Nasz minister spraw zagranicznych rzeczywiście coś podpisał. Oczywiście powiedział później: no cóż, ja podpisuję wiele bieżących rzeczy, nie czytam wszystkiego, taka była jego wymówka. Wszyscy ci goście zostali wezwani na coś w rodzaju śledztwa, Królewska Komisja, z bardzo, bardzo wąskimi warunkami, więc dosłownie niemożliwe jest by rzeczywiście polecić oskarżenie jakiegokolwiek członka rządu. Wszyscy ci goście mieli jakiś bardzo dziwny, tajemniczy rodzaj utraty pamięci.

Alan: Oni tak mają, to powszechna cecha. Poczekaj, a wrócimy po tej przerwie.

=== PRZERWA ===

Alan: Cześć wam, Alan Watt z Cutting Through The Matrix i mamy Sama na linii, z Sydney w Australii, opowiadającego o uwikłaniu rządu australijskiego, a przynajmniej Australijskiej Komisji Pszenicy, która jest departamentem rządowym, w skandal Ropa za Żywność, który dręczył Irak, podczas gdy oni dosłownie robili potajemne interesy z Husseinem, by dostać jego ropę w zamian za żywność; i, wyszło na jaw w tamtym okresie również to że, myślę że był to syn Boutros-Ghali'ego, który kierował tą całą operacją, i napełniał on swoje kieszenie ogromnie w tamtym czasie. Ta cudowna Organizacja Narodów Zjednoczonych; i Boutros powiedział, że był tego nieświadomy; nie był pewien co kombinuje jego syn.

Sam: To był Boutros czy to był Kofi Annan? Nie mogę sobie przypomnieć.

Alan: Myślę, że to musiał być Kofi Annan! Oni wszyscy mi się mieszają. Widzisz, oni sami są tylko reprezentantami. Oni wszyscy są reprezentantami.

Sam: To ciekawe, więc, pozwól mi to wyjaśnić: więc tak, nasze państwo razem z, no wiesz, innymi krajami Zachodu, nakazało to, zasadniczo średniowieczne oblężenie przeciwko krajowi irackiemu, zapoczątkowane przez to świeckie państwo z dobrym standardem życia. Zabiliśmy zdaje się pół miliona dzieci?

Alan: Tak było w początkowych fazach, ale później powiedzieli, że to już ponad półtora miliona kobiet i dzieci.

Sam: Racja, racja, więc John Pilger robi o tym reportaż, nasz rząd to popiera, a później próbują znaleźć sposób by na tym zarobić.

Alan: Zgadza się.

Sam: To jest po prostu niesamowicie odrażające.

Alan: Ale taką mamy sytuację.

Sam: I później oni stają się przestępcami, 290 milionów dolarów dla Saddama Husseina pod stołem. Ci goście wożą się, ci szefowie tej Komisji wożą się z walizkami pełnymi kasy, o czym wie australijski rząd. Są dokumenty podpisane przez ministra spraw zagranicznych, który oświadczył oczywiście, że podpisał wiele dokumentów, i to wyraźnie wystarczyło większości ludzi; i później wysyłają australijskie wojska, by walczyły przeciwko dyktatorowi, oczywiście z powodu tych pieniędzy.

Alan: Ha ha, masz absolutną rację.

Sam: Przeciwko ich własnym żołnierzom. Chodzi mi o to, czy ci ludzie mają w ogóle jakiekolwiek pojęcie, co to znaczy być patriotą? Mam na myśli to, że ci ludzie nami rządzą. To jest rażące, widoczne, a żaden facet z rządu nie poszedł do więzienia.

Alan: I to się nie stanie, to się nigdy nie stanie.

Sam: Cóż, oczywiście mamy nowy rząd i każdy jest zajęty tym całym globalnym rodzajem kryzysu finansowego. Chodzi mi o to, gdzie to idzie? Pamiętam swoją przyjaciółkę, która miała sporo akcji i tym podobnych rzeczy, pamiętam jak spytałem ją lata temu, po krachu dot.com'ów, powiedziałem 'dokąd idą te pieniądze?' Odpowiedziała bez zająknięcia: 'cóż, one idą do raju dla pieniędzy Sam'  raj dla pieniędzy! Myślę, że w taki sposób myśli większość ludzi. Chodzi mi o to, 290 milionów dolarów poszło do Saddama Husseina, spośród tego co zostało ujawnione, by kupić naboje do strzelania do zachodnich żołnierzy. Wkroczyliśmy, zagłodziliśmy połowę, zasadniczo zagłodziliśmy na śmierć dzieci w tym kraju i stworzyliśmy warunki, w których ludzie nabawiają się chorób. Teraz wkroczyliśmy, a nawet zanim rozpoczęliśmy Drugą Wojnę w Zatoce...teraz wkroczyliśmy i sprzeczamy się czy liczbę ofiar należy liczyć w setkach tysięcy czy też jest to 1.3 miliona. Chodzi mi o to, jak mówisz: ciężko jest zachować zdrowie psychiczne, ponieważ jak powiedziałaby przyzwoita osoba: właśnie zabiliście setki tysięcy ludzi i koniec, nie ma się nad czym sprzeczać. To jest potworne.

Alan: Takie jest, wiem. Cóż, oto z czym mamy do czynienia: mamy bandę oszustów na szczycie. Psychopaci na szczycie rządzą tym przedstawieniem, a my musimy uczestniczyć w tej szalonej jeździe i nie jest to przyjemne.

Sam: I rzucają nam to w twarz, po czym udaje im się uniknąć konsekwencji. Niesamowite.

Alan: Wiem, ale od siebie i Hamisha [Hamish to pies Alana – przyp. tłum.], z bardzo zaśnieżonej Kanady, życzę dobrej nocy i niech wasz bóg, albo wasi bogowie, będzie/będą z wami.

 

Tematy poruszane w audycji są dostępne pod tymi linkami:

 

"The Silent Scream of the Asparagus - Get ready for 'plant rights.' " by Wesley J. Smith (weeklystandard.com) - 05/12/2008, Volume 013, Issue 33.

VIDEO: "The Disappearing Male" CBC Newsworld (at Internet Archive [archive.org]).

AUDIO: "Edward Griffin Interviews Norman Dodd, 1982" (at Internet Archive [archive.org]).

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Transkrypcja angielska: Bill Scott

 

Tłumaczenie z języka angielskiego na polski: Karol Mielcarek